• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kim jest Strzelec?
Jak w temacie.
Mam pytanie: kim jest strzelec?
Już kilkukrotnie zostałem do niego porównany i muszę przyznać, że niesamowicie mnie to irytuje. Nie lubię być porównywany.

Oraz fakt, jak Evilmage nie jest w stanie poprawnie napisać mojego nicku.

Heh, przyznam że nawet mnie rozbawileś :p

Ale oczywiscie jako, że nie lubisz gdy sie Ciebie traktuje jako trolla to moja odpowiedz eowniez bedzie poważna: https://forum.pokewars.pl/member.php?action=profile&uid=32354 to link do jego profilu na forum. Powinienes sam umiec go znalezc Wink poczytaj sobie tematy, sposob pisania, spojrz pomiędzy czytaniem w lustro, potem spojrz na stare konta własne. Moze ujrzysz cos ciekawego xD

Rozbawiłem? Szkoda. Bo ty mnie zirytowales. Pisałem, ze nie lubię byc porownywany, a Ty dodatkowo sugerujesz, ze jestesmy tą samą osobą.

Przejrzałem tematy pobieżnie, faktycznie możemy mieć podobne poglądy, ba, nawet podobny sposób pisania. 
Ale z tego co widziałem po tematach, to jeden został wprowadzony, pośrednio do gry, chodzi o wprowadzenie popytu na warsztat, jak w ostatnim czasie.
Z drugim się zgadzasz (Radziu22), że powinien być tańszy trening lub większe zarobki. Pewnie jak wiele osób, ale nie wypisują tego jak ci którzy nie chcą takiej zmiany.
Oraz ostatni normalny temat to wyjasnienie jak działa zarabianie i trening. Niestety dla boba, czyli z góry skazane na porażkę. Dodatkowo w nazwie prześmiewcze "szlachty". Rozumiem analogię, jest trafna, ale nie pochwalam wyśmiewania się z innych ludzi. Nawet jezeli piszą bzdury jak Bob czy Evilmage.

Co do tematu pushu nie zgodzę się. Powinny być regulacje, aby po znajomości kogoś nie wzmacniać.

Ale już chyba wiem dlaczego wszyscy się z niego śmieją. Kilka tematow (ze smietnika) sugeruje, że dużo się kłócił. Niestety przez kłócenie się oponent tylko zaprze się przy swoim i nie zmieni zdania choćby nie wiem co. Bardzo zła strategia.

I nie wiem o czym piszesz mówiąc "stare konta". Nie mam zadnych starych kont. 
A sugerowanie mi, że jestem nim jest już poniżej krytyki. Pisalem, ze niesamowicie mnie to irytuje.

To zle odbierasz wiadomosci innych bo kazdy kto Cie do niego porownuje ma na mysli to ze jestescie te samą osoba. Zreszta nic dziwnego. Zachowujecie sie identycznie, a sama zmiana pogladow w jednym czy drugim temacie to zwykla gra :p jakbym chcial zeby nikt mnie nie rozpoznał to tez bym pewnie korzystał z takich zaslon dymnych :p
Choc Ty chyba myslisz ze my jestesmy jak Ash w starciu z Zespolem R :p nie poznamy Cie dopoki sam sie nie przyznasz Big Grin

A jak Cie serio to irytuje bo nie jestes stzelcem, to wyjdz z forum bo tu juz raczej nikt nie traktuje Cie powaznie xd. Usuncie ten temat bo sie gosciu nakreca po raz kolejny Wink

Przenoszę do kosza.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości