• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy chcesz aby nagrody za czasowki byly lepsze?
Tak
Nie
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyzwania czasowe - nagrody
Siema. Nie ciezko jest stwierdzić, że przecietny gracz po wygraniu 50 czasowek - zdobyciu osiagniecia, odpuszcza temat i w czasowkach startuje tylko przy okazji jak akurat klika. Rywalizacja krotko rzecz ujmujac jest ponizej jakichkolwiek oczekiwań. Uważam, że glowną przyczyną są oczywiście nagrody *wow*. W 5 minut szybko klikając moj chomik doswiadczalny wyklikal ponad 10 oaków bez zadnego problemu - łapiąc pokemony i korzystajac z hodowli. Proponuje zatem nagrody:
1. 2x Bilet do zadania codziennego.
2. 5 Oaków
3. 100 ph

Uważam ze po pierwsze i najwazniejsze przyciagnie to ludzi do rywalizacji poniewaz dwie pierwsze nagrody w znacznym stopniu rekompensują oaki wydane na czasowke = zarobek, a trzecia nagroda to ph. Kto nie lubi dostawac ph?
Dodatkowo jeśli polączymy to z moją inną propozycją: https://forum.pokewars.pl/showthread.php?tid=11694 to wyzwania czasowe zyskają na popularności tak jak to bylo gdy wchodzily do gry i nikt nie mial osiagniecia. Smile

DODATKOWO Wnoszę o dodanie wiecej typow pokemonow w zadaniu "złap pokemony typu". Jesli są proby na łapanie np fire i sa zadania stow na to, to czemu ma nie byc czasowki? Typy takie jak flying, rock czy ground równiez moglyby sie pojawic - zacheciloby to ludzi do wiekszej eksploracji roznych lokacji w celu szukania najbardziej optymalnych w danych regionach Smile

Tyle na dzis ode mnie, mam nadzieje że propozycja spotka sie z wysoką aprobatą, bo kto na serio uwaza ze nagrody obecne są warte zachodu? :p

PS wciąż nie weszla zmiana z tym, ze jesli jest remis to powinien wygrac ten kto jako pierwszy osiagnal dany pulap a nie ten kto aie pierwszy zapisal...

Odpisz
Temat jest w omawianych wiec fajnie aby osoby ktore byly na nie, napisaly dlaczego. Szczerze zastanawia mnie co wy w glowie macie XD

Odpisz
Zbedne

Odpisz
Owszem wypada zmienić nagrody w wyzwaniu czaaowym, ale nie na takie jakie podałeś. Przypomnijmy, że wyzwanie jest co jakiś czas (1h do 4h maksymalnie), a te nagrody obecne są nieopłacalne.

1 miejsce — 50 PH
2 miejsce — 2x oaki (wartość 72 PH - 74 PH)
3 miejsce — 50.000 yenów (2-4 pokemonów w hodowli)

Bilety do codziennych ,adan pasuje, ale nie jestem przekonany co do tego. W końcu w obecnym systemie nie warto korzystać biletów codziennych przez te oddawanie warsztatu itemków Elmowi.

Odpisz
Jestem dokładnie tego samego zdania. Wczoraj zużyłem ~30 drinków żeby wyexpic pokemona, a nie zużyłem żadnego z 10 biletów.

Odpisz
No to wlasnie dzieki zadaniom elma oplaca sie teraz uzywac biletow i jak najbardziej na tak dla propozycji

Odpisz
W dwa dni zrobilem 200kk z zadan codziennych. Your argument is invalid. Dodatkowo jestem 300 oakow na plus.
Jesli ktos mowi ze codzienne sie nie opłacają to cóż, nie jest to moja sprawa, ale po wyliczeniu wychodzi ze jest to zdecydowanie najlepsze co w tej chwili mozna wygrac. No chybq ze zaoferujemy 20 oakow za zwyciestwo
Moze byc cos innego spoko. Jedyne zastrzezenie jakie mam to wszystkie 3 nagrody powinny byc rozne, czyli oaki, ph i co trzecie? No i wiadomo zeby sie oplacalo a nie tak jak teraz.
Bobek doceniam Twoj komentarz, jak zwykle wspaniałomyślny.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości