• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs a oszustwo ...
#1
Po Raz Kolejny wyszło na to ze konkurs to jedny wielki zart i oszustwo nagroda za 1 miejsce nie zostala wykonana z Plasteliny i to widać na gołe oko wioskuje o zbanowanie osoby za oszustwo i jeszcze raz od nowa rostrzygnąc konkurs 
 
#2
Popieram, ale może bez bana ale poprostu dyskwalifikacja.

~edit
Równie dobrze mógłbym zrobić pracę w programie graficznym lub z papieru.
 
#3
A ja jestem o zniesieniem legend za konkurs a głosowania to konszachty mogą być. .
 
#4
Ten Konkurs wyszedł jak by budować wieżowiec z Drewna zamiast stali bo wykonawca wyda mniej i mu łatwiej x D
 
#5
Cytat:Plastelina – masa plastyczna wykonana z wazeliny zmieszanej z węglanem wapnia (kredą) i kwasami tłuszczowymi (głównie stearynowym), służąca do modelowania przestrzennego.

Plastelina jest masą, która staje się bardzo plastyczna w temperaturze zbliżonej do temperatury ciała człowieka, natomiast w temperaturze pokojowej traci plastyczność, jednak nie twardnieje na zawsze. Jej zaletą jest możliwość wielokrotnego użycia, niewysychanie na powietrzu, nietoksyczność i odporność na zabrudzenie. Wymaga jednak lekkiego ogrzania w dłoniach przed użyciem, poprzez rozcieranie lub umieszczenie w garnku z ciepłą wodą.

Analogicznymi materiałami, które w Polsce też bywają nazywane plasteliną są masy oparte na mące, wodzie i soli, takie jak np. ciastolina. Masy takie również są nietoksyczne, są one jednak mniej odporne na zabrudzenie i bezpowrotnie wysychają na powietrzu. Ich zaletą jest natomiast możliwość barwienia ich na żywsze niż plastelina kolory oraz brak konieczności rozgrzewania ich przed użyciem, gdyż są one plastyczne w temperaturze pokojowej.

To tylko część tekstu o plastelinie na wikipedii. Wszystko się zgadza.
 
#6
Przenoszę do kosza.
 
  


Skocz do:


Szukanie: 1 gości