• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs u brak trzymania sie reguł przez zespół/oceniających
Proszę was nie ośmieszajcie sie cytując teksty z Wikipedii bo to jest żałosne z waszej strony gdy sami wcześniej ustalacie jasne reguły, tylko sie tym ośmieszacie.

Wiem że pewien gracz który brał udział w konkursie pisał do Alexa czy można użyć INNYCH materiałów niż PLASTELINA, na co Alex odparł że praca musi być wyłącznie z plasteliny , ale może użyć bardzo małej ilości modeliny. Praca miała być z plasteliny, nie z żadnego innego materiału, nie z masy solnej, nie z ciastoliny, nie z masy cukrowej, czy innego tym podobnego materiału!

Od razu zaznacze że nie brałem udziału w konkursie więc nie pisze tego dlatego że sam nie wygrałem. Pisze to dlatego iż boli mnie że zespół tak rażąco nie trzyma sie własnych reguł, a potem jest zdziwienie że gracze nie chcą brać udziału w konkursach i wolą by legendy były za eventy...

Zachęcam do komentowania Wink

Wrr... Powinni wybrać pracę na nowo, ale nie tylko do 1 miejsca można się przyczepić, ale również 3 gdzie ewidentnie widzimy, że nie tylko używano plasteliny...

Wszystko powinno być sprecyzowane w opisie. Jeżeli w opisie jest plastelina, to korzystamy tylko z tego co nazywa się plastelina na opakowaniu.
Jeżeli będzie napisane, że z substancji podatnej na modelowanie, to nawet z płynnego szkła/metalu można zrobić.
Jeżeli będzie napisane, że z Plasteliny (modelina, masa cukrowa/solna, itd.), to można korzystać ze wszystkiego tego typu.

Jeżeli ktoś tworzy zasady to powinny być przemyślane i nie można naginać ich do własnych reguł tylko dlatego, że nie było to napisane lub w bardzo luźnej interpretacji można było to tak zinterpretować.

Dowody na to, że pisano coś o tym? Screeny, cokolwiek? O ile pamiętam, bethu również coś o tym wspominał, ale nie chcę o tym napisać.

Konkurs to konkurs, konkurs jest zrobiony przez Zespół Pokewars, nie przez Was. Ich zasady. To, że nie poinformowali o wszystkim w ogłoszeniu jest trochę winy po ich stronie.

Napisałem dziś Wam na chacie że potem pojawi się oficjalne wyjaśnienie. Temat zamykam tak jak poprzedni.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości