• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podsumowanie eventu
Już tradycyjnie jak to po każdym evencie otwieramy temat gdzie możecie podzielić się z nami swoimi wrażeniami i opiniami na temat eventu. Podczas tego wydarzenia było kilka nowości, były rebusy i trudne zadania ukryte. Chcemy wiedzieć co o tym wszystkim myślicie żeby kolejne eventy były jeszcze lepsze.

Dajcie chodź raz mi samice ze sklepiku, kolejny samiec

Odechciało mi się robić tak tylko to zobaczyłem... Proponuję następnym razem oddać 10 Ognistych, spotkać 5sh legend i wykluć 30 Pokemonów w tydzień

Na minus sh mimikyu za 700 pkt
na plus TMy w sklepiku chociaz powinno byc ich troszke wiecej i ponizej 1k pkt

Event — Śnieżna Góra oceniam dość pozytywnie gdyż miałem okazję brać w tym udziału i najlepsze co było w tym to właśnie różnice, wykreślanki i zgadywanie pokemona (gdzie zazwyczaj trafiło się na odpowiedź już po trzech próbach lub więcej).
Pierwszy obóz był taki średniawy, ale nie taki trudny jak się wydawało na początku eventu. Wystarczyło użyć głowę do łapania pokemonów wymaganych do zadania.
Zaś drugi obóz jest najbardziej trudniejszy od wszystkich obozu, a mianowicie krzysztal i białe zioło. Trzeba było się z nimi namęczyć dwa czy trzy godziny, a nawet cztery lub więcej klikania ciągłego (zależy od szczęścia). Choć to zadanie jest zrobione głównie poza lokacji eventowej co jest wielkim minusem (przynajmniej tak według mnie).
Trzeci obóz był najłatwiejszy od poprzednich. Cubchoo, ewolucje Aloana i Snorunta... Pokeballe zresztą też było łatwe. Jedyne co było trudne w tym zadaniu to raczej pokeball od wszystkich, ale dało się to zadanir zrobić nawet w pół godziny.

Jeśli miałbym ocenić ogólny event dałbym mocną siódemkę na dziesięć punktów.
Zagadki oraz ukryte zadania były dość banalne, ale z wykluciem dwóch pokemonów Ice?

Sklepik eventowy nie ocenię, bo szkoda na to czasu tak właściwie. Big Grin

Event jak event. Jest o czym mówić bo event był trudny. Ale do wykonania jest wszystko wystarczy tylko klikać. Zagadka 3 była najtrudniejsza ze wszystkich zadań, bo nikt po weekendzie nie wiedział co trzeba w niej zrobić, ale na szczęście się udało. Sam nie ukończyłem eventu z powodu braku czasu na dłuższe klikanie ale poza tym event był ok.

Sklepik eventowy jak najbardziej, ale nie dawajcie kolejny raz shiny bagona bo to nudne się robi.

Plusy:
- Zróżnicowanie zadań. Od łatwych po trudne. Od klikania, przez warsztat i targ po logiczne zagadki. Fajnie że było tyle róznych rzeczy które mozna było robic na raz. Wymyślne zadania, które zmuszały do wysilenia sie i zmienienia czegos w klikaniu Smile
- Trzy naprawde ciekawe lokacje. Bardzo wysoki drop co jest zarówno plusem jak i minusem. Praktycznie nie trzeba było kupowac nic z targu bo wszystko samo dropiło Smile Fajna lokacja za 4 PA. Dobrze ze juz pierwszy obóz wymagał czegoś wiecej. Pseudogracze odpadli w przedbiegach Wink
- Mnóstwo oaków w nagrode. Aż 238 oaków za zrobienie eventu to jest dużo. Na pewno swietnie rekompensuje to całą zabawe bo np ja po evencie mam 200 mniej oaków niż gdy zaczynałem a zrobiłem cały event.
- Trzy nagrody dla top graczy
- Smieszne poki eventowe xd
- Plus za date. Propsuje to ze mineły 2 miesiące i juz mamy nowy event. Bałem sie że przerwa potrwa dłuzej Wink
- Duzy wybór w sklepiku. Tanie mikstury Smile

Minusy:
- Najwiekszy to oczywiscie Mudkip w drugiej lokacji. Whirlpool + endeavor niszczył mi tanka przez co kompletnie nie dalo sie klikać, a jak sie ustawiam na atakera to nie moge uzywac Timerballi. TAK SIE NIE ROBI Sad
- Zbyt niski drop minerałów w 2 lokacji. Czlowiek musiał wyjsc poza nią bo wydropić tam 50 minerałów to chyba 1k oakow by poszło Tongue
- Shiny mimikyu w sklepiku. Wyście chyba sie umówili, ze chcecie tego pokemona zniszczyc najbardziej jak sie da, co nie? Smile
- Ognisty owoc i runa ewolucyjna w lokacjach. Przeciez nawet nie byly potrzebne, więc po co? Serio, macie dostęp do danych i wiecie czego w grze jest za duzo. Na ogniste owoce nawet popytu nie ma a wy zwiekszacie podaż ;-;
- Zadanie ukryte ze sprzedaniem kryształu lodowego w plecaku. To chyba jakiś zart był XD Nie wiem kto to wymyslił, a tym bardziej nie wiem jaki gracz to wynalazł i ile kryształów wczesniej poswięcił. Co prawda lodowy w alfabecie jest dosyc wczesnie, ale idąc od góry plecaka mamy tam jeszcze pare drogich itemów XD (Pozdrawiam Cie bohaterze gry)
- Minus dla graczy za to jaką wioske odwalali na forum od razu po wejsciu eventu. Ludzie opanujcie sie. Eventu w trakcie nikt dla was nie zmieni. Jak chcecie sie wypowiedziec to poczekajcie na koniec eventu na post i wtedy napiszcie co sądzicie. Moze w te 9 dni międzyczasu zmieni sie wasze zdanie Smile

Ogólnie oceniam ten event na takie 6/10. Troche pozamieniałbym zadania obozami, pozmieniał itemki w lokacjach i zabrał mudkipa. Wtedy byłoby bardzo dobrze Smile

Radzio wypisał prawie wszystko także mało tego wypisze
Minusy:
-Nekrętki w sklepiku czyli item który został zniszczony przez eventy kiedyś chodził 700k-1kk teraz można go kupić za 300k
-słaba nagroda za 1 msc

Po 1 etapie oceniałem ten event jako najlepszy jaki robiłem,było coś do oddania coś do pomyślenia coś do poklikania nie było łatwo.
W trakcie 2 etapu zmieniłem swoje zdanie, cały 2 etap spędziłem poza lokacją eventową co według mnie jest totalną porażką. Głównie chodziło o minerały i białe zioło, drop był okropny w 2 lokacji eventowej.
3 etap zrobiłem żeby zrobić nie był za trudny,po 2 etapie totalnie odechciało mi się klikać,także po skończonym 3 etapie wróciłem do zwykłych lokacji...

Według mnie to 4/10 bo opuszczenie lokacji eventowej w celu zrobienia zadań to najgorsze co może być Sad

Event mocne 2/10.
Nienawidzę targu w zadaniach eventowych, a w pierwszym obozie były aż trzy tego typu zadania, przez co event skończył się zanim na dobre się rozpoczął.
Plus za zagadki w pierwszej zakładce, niestety od razu minus za to, że wystarczyło jedną/dwie rozwiązać i inne już się znało. Liczba różnic rosła o 1 wraz z obrazkiem. Tak samo wykreślanka miała w tych samych miejscach hasło.

Fajny event, ale róbcie trudniejsze

Ze tak się zacytuje :>

"Najgorszy event w jakim brałam udział. 1 "obóz" to jakieś nieporozumienie. Zamiast dać łatwiejsze zadania na początek (np. to z białym ziołem, lub walką glaceonem) żeby gracze podłapali sobie trochę punktów, to nie! Sru i mamy epickiego snovera! Sru! Mamy 100 jagód do ogarnięcia! W trzecim obozie trzeba "Uzupełnij gablotkę o 5 nowych Pokemonów." Serio? Z tego co wiem do 3 zakładki eventowej dochodzą hardcorowcy którzy mają w większości gablotki zapełnione. I teraz muszą stawać na głowie by wypełnić to zadanie. Po tym evencie mogę powiedzieć jedno: BETH WRÓĆ!!!"

Zdania nie zmieniłam. Event tragiczny i zniechęcający do klikania. Co do nowych form zagadek (wpisanie różnicy i odp na pytanie) uważam za pomylony pomysł. Różnic nie liczyłam - zgadłam za pierwszym razem. Odpowiedzi do pytań można było się dowiedzieć w pierwszej godzinie od znajomych. Wykreślanka? VelKoz już ją skomentował. Obie rzeczy nie wymagały wysiłku, w przeciwieństwie do tych minerałów czy snoverów ;-; Po to robicie lokacje eventowe by gracze w nich klikali, nie? A drop tych rzeczy był tak tragiczny że trzeba było uciekać do innych regionów. Więc po co tak naprawdę wprowadzono Śnieżny szczyt? I to przerzucenie walk glaceonem do drugiego obozu. Ludzie sprzedawali te poki zaraz po ewolucji, dochodzili do II zakładki i tu zonk. Trzeba było odkupić. Gdzie tu sens? Mam nadzieje że osoba robiąca ten event nigdy więcej nie przyłoży do zadań eventowych ręki/stopy/macki.

Jako jedyny plus eventu mogę zaliczyć spotkanie legendy i uzupełnienie sobie gablotki.

Najzabawniejsze że sklep Eventow to żnow jakieś nieporozumienie i nie znajomość Targu i jego cen...
Shiny Eevee za 1.1k gdxie sk kobieta jest więcej warta niż pseudo Legends
Zresztą cały Event to jakieś ostre dno nw kto to pisał ale niech upadnie na tafli lodu i uderzy głowa o śnieg może nie wpadnie na pomysł by wgl pisać Event..

(04.03.2019, 00:10)Evilmage napisał(a): Najzabawniejsze że sklep Eventow to żnow jakieś nieporozumienie i nie znajomość Targu i jego cen...
Shiny Eevee za 1.1k gdxie sk kobieta jest więcej warta niż pseudo Legends
Zresztą cały Event to jakieś ostre dno nw kto to pisał ale niech upadnie na tafli lodu i uderzy głowa o śnieg może nie wpadnie na pomysł by wgl pisać Event..

Shiny eevee 1500 pkt, następnym razem wejdź i sprawdź zamiast pisać farmazony Big Grin

@Tetra dobra moglem sie pomylic przyznaje pisalem post z fona ale sam fakt niedocenienie poków o ktorych nie posiada sie realnej wiedzy ile moga być warte ...

Alex, ciekaw jestem czy tobie by się chciało szukać minerałów w drugiej lokacji eventowej, prawie każdy musiał opuścić region aby to zadanie zrobić.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości