• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekty a II kwartał 2019
Zauwazylismy ze w Pierwszym kwartale 2019 roku weszło duzo rzeczy ktore wnerwiło graczy w tym 2 Eventy ktore byly kiepskie jedni mają takie zdanie inni inne lecz szczerze jedynie dobiły juz konający targ plus wnerwiły duza rzesze graczy pytanie od mnie czy w II kwartale 2019 roku Admistracja ma plan by coś polepszyć w relacji z graczami bo obecnia Polityka jedynie sugeruje ze czerwoni chca stracic mase graczy swoimi chaotycznymi pomysłami idącymi w chaos i anarchie nie rozumiem logiki dawania tematu o zdolnosci gdzie potem sie olało kompletnie temat i nawet nie dało decyzji co bedzie z tym czyli temat był po to by zamknąc graczy i bedzie tak jak czerwoni chcą jak sie nie podoba to narazie xD troche idiotyczna polityka moim zdaniem jutro minie miesiąc od powstania tematu a zadne z czerwonych nie znalazł chwili by odpisać tam coś lecz jak pisze się coś na temat słabo zorganizowanego konkursu czy niekometencji kolorów to odrazu po 10min czerwony loguje na forum i zamyka usta graczą serio warto sie zastanowić czy chcecie zatrzymać graczy czy ich tracic ... 

In de facto może to wyglądać niektórym, że czerwoni "olewają" pokewars całkowicie psując grę by pozbyć się graczy. Jednakże w rzeczywistości pracują nad lokacjami, zmniejszenie pustych klikań itd.
Wiem o tym, bo piszę z nimi regularnie i rozumiem ich. Należy trzeba przede wszystkim mieć cierpliwości. Chyba, że chcecie "niedokończony" projekt i znowu będzie hejt o tym, że mają to gdzieś.
Krótko mówiąc, cierpliwość to podstawa. Zamiast sprawiać problemów czerwonym to zajmijcie się sobą, gra to nie życie. Postaw się na ich miejscu, mają pracować pod presją gdzie inni są niezadowoleni z ich efektu pracy.
Niech na spokojnie zrobią porządnie i wszyscy będą zadowoleni, ale niestety wy chcecie więcej. Może faktycznie sami powinniście zrobić grę? To wtedy zobaczymy czy będzie fajnie ot tak hejtować czy śmiać się z tego gdzie wkładano w to sporo wysiłku i wiele godzin. (Nie wspominając o pisaniu od nowa algorytmy na trening i v3 nowy wygląd co prawda dawno to już jest)

Trochę evil ma racje. Wszyscy chcemy zeby przybywało wielu graczy, którzy będą w jakiś sposób utrzymywać poziom gry przez co się nie rozpadnie. Dużo graczy z TOP 100 czy też TOP 200-500 włożyło dużo pracy i wysiłku żeby być teraz tam gdzie są, to są praktycznie lata grania by wiele osiągnąć w tej grze, nie wykorzystując żadnych przelewów czy też wysyłania SMS-ów. Czerwoni mogliby zostawić pracę na lokacjami bo każdy skupia się na znajdowaniu itemków do następnych eventów czy też do legendarnej loterii która może nastąpić niespodziewanie.
Do rzeczy. Gracze chcą wyjaśnić temat ze zdolnościami i paroma innymi wątkami. Myślę że jeśli by chcieli, to by poczekali na te lokacje mający dużą cierpliwość i temat ze zdolnościami z głowy.

Evil jak już dodajesz post na forum to chociaż rób to tak żeby był jakkolwiek bardziej merytoryczny. Jest tak chaotyczny i roztrzepany że aby coś zrozumieć, to trzeba przeczytać kilka razy Smile Jedyne kropki jakie dostrzegłem są tylko po ostatnim wyrazie Tongue Do tematu się nie wypowiem bo ponoć mówią mi że się nie znam na tej grze ale na polszczyźnie już trochę tak Tongue Jak już coś się pisze to trzeba to dobrze przemyśleć.

" 2 Eventy ktore byly kiepskie jedni mają takie zdanie inni inne lecz szczerze jedynie dobiły juz konający targ "

Po tym zdaniu przestałem czytać. Totalna bzdura. Targ nigdy wczesniej w tej grze nie żył tak dobrze jak żyje teraz i mówię to bo w przeciwieństwie do Ciebie Evil spędzam 90% czasu w tej grze na zakładce targu. Poza tym przed eventami targ stał w miejscu an niskich cenach. W tym momencie ceny są zależne od popytu w danej chwili i wszystko zmierza ku dobremu. Są to dwie zupełnie przeciwne sytuacje więc zupelnie nie rozumiem jak możesz mówić, ze eventy targ dobiły skoro zmieniły go o 180 stopni Smile

Oczywiscie, są jeszcze braki na targu na wielu płaszczyznach ale smiało moge stwierdzić , ze około 70% cen graczy satysfakcjonuje. (mam na myśli tylko itemy - sytuacja z pokemonami nie zmieniła sie w żaden sposób)

Ściana tekstu...

Czerwoni czaly czas pracują nad wieloma aktualizacja i i od początku tego roku gra jest o wiele lepsza pod względem targu
To że nie potrafisz na nim zarobić to nie znaczy że jest zły

(07.03.2019, 12:03)Evilmage napisał(a): troche idiotyczna polityka moim zdaniem jutro minie miesiąc od powstania tematu a zadne z czerwonych nie znalazł chwili by odpisać tam coś lecz jak pisze się coś na temat słabo zorganizowanego konkursu czy niekometencji kolorów to odrazu po 10min czerwony loguje na forum i zamyka usta graczą

Patrząc na dział omawianych pomysłów, to miesiąc wcale nie jest tak długo, skoro są pomysły z 2k17 i dłużej w omawianych, i nikt nie raczy ich chociażby do kosza wrzucić ;D

Gra jest o wiele lepsza? Administracja jest aktywna i trzeba tylko czekać? A teraz pytanie ode mnie, a w tej bajce były smoki?

Luknijmy na projekty, i już sprawa jest jasna

0%
Data rozpoczęcia: 2k18

Poprawa grafik
0%
Data rozpoczęcia: 2k18

Zielone pola - lokacja funkcjonowala dosyc dlugo, a jak widac dopiero teraz administracja sie skapla, ze jest cos z nia nie tak (xDD)

Bledy - po zglaszane a wgl nie ruszane.

Samouczek w tej grze to parodia.

(Ps moja ocena nie musi sie pokrywac z wasza)

Wszystko ma swoje priorytety. Zawsze staramy się zajmować tym co uważamy za najważniejsze. W chwili obecnej naszym zdaniem najważniejsze jest skończenie zmian w treningu i balansowaniu lokacji. Nie wymyśliliśmy sobie tych 2 projektów - sami pisaliście o tym na forum i w grze zwracając uwagę na istniejący problem. Sami pisaliście też, że lepiej będzie jak skupimy się na jednej rzeczy na raz - właśnie to robimy.

Zgadzam się że w dziale z propozycjami jest bajzel. Zgadzam się że w centrum zgłoszeń błędy wiszą miesiącami, ale jest tak dlatego, że zawsze najpierw zajmujemy się tym co najważniejsze. Avatary, poprawa grafik, literówki w pokedexie czy kolejny błąd jakiegoś ataku nie są tak ważne jak to czym się teraz zajmujemy.

Napiszę Wam jak to wygląda z naszej strony. Mamy wielką listę rzeczy, które trzeba poprawić czy wprowadzić. Z listy wybieramy te rzeczy, na które najbardziej zwracacie nam uwagę na forum i w grze. Jak zaczynamy pracę nad tym to mniej więcej po 1-2 tygodniach pojawia się taki temat jak ten, w którym wytykacie błędy kompletnie innej części gry. Wymagacie żeby zmiany były wprowadzane od razu i jednocześnie żeby były solidnie wykonane i przetestowane. Nie jest to możliwe.

Tematy takie jak ten nie wnoszą kompletnie nic i zwyczajnie nie chce mi się tutaj odpisywać bo czego bym nie napisał i tak będzie źle. Jest to dla mnie strata czasu, który mogę poświęcić właśnie na to na co narzekacie.

Prawdopodobnie dlatego, że nie ma komunikacji pomiędzy administracją a graczami. Jedyne co widzimy to projekty w grze, które są nieruszane lub mało ważne z punktu widzenia gracza.

P.S.
Brawa za zamknięcie tematu z nowymi graczami, ponieważ jeden troll sobie coś napisał.

EDIT:
Wprowadźcie sobie deadline do tych projektów i trzymajcie się planów, to może będzie widać waszą pracę. W końcu wszyscy pracują w ten sposób, ponieważ widać efekty. Jeżeli deadline się wydłuży, to dodajecie notkę dlaczego i przesuwacie. Oczywiście jeżeli będziecie robić to zbyt często stracicie wiarygodność.

EDIT2:
Zmiana z polami była nikomu nie potrzebna. A jeżeli coś ruszać, to nie nerfić pola, a buffować resztę lokacji.

@Alex zajmowanie sie tym co najwazniejsze ma jedną wade - rzadko coś sie zmienia bo prace nad tym trwają dlugo. Najbardziej graczy wg mnie boli to, że jest od groma zmian kosmetycznych, ktorych wprowadzenie do gry nie powinno zajac wiecej niz godzine a leżą takie propozycje miesiącami. Zeby nie być gołoslownym przytocze mój temat o tym aby w warsztacie mozna bylo zrobic wiecej niz 1 sztuke itemu na raz Wink Takich wlasnie tematow jest najwiecej, ich zmiany są bardzo odczuwalne bo glownie dotyczą wygody gry, więc rowniez są potrzebne aby je dodac Wink
Proponuje abyście po zmianie z treningiem i lokacjami stworzyli taką paczke mniejszych tematow z omawianych oraz zaakceptowanych ktore dodacie pozniej zeby gracze odczuli zmiany na wielu plaszczyznach Smile

VelKoz, rady na temat tego jak mam pracować zostaw dla siebie. Z ostatnich Twoich postów wynika, że jesteś specjalistą od wszystkiego, od prowadzenia dyskusji(bo obejrzałeś film na YouTube), poprzez programowanie, aż do organizacji pracy i prowadzenia projektów. Skoro masz taką ogromną wiedzę to zrób z tym coś pożytecznego i przestań wylewać swoje żale na forum gry o pokemonach. Jeżeli ta gra Ci się tak strasznie nie podoba to graj w inną albo po prostu stwórz własną bo widzę, że wiedzę i umiejętności już posiadasz Wink

Ten temat zamykam tak samo jak tamten bo narzekaniem nic nie zmienimy.

Radziu, zrobimy tak jak piszesz. Po tej dużej aktualizacji będzie paczka mniejszych zmian.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości