• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Co o tym myślisz?
może być tylko z V3
może być tylko z V4
mam uwagi (w komentarzu)
jestem za większością
Nie warte uwagi
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własna Lista dropu...
@Sphinx25 mowisz ze w 2 tyg dasz rade ogarnąc Mapke dropu w kazdej lokacji z 7 Generacji ? XD

szczerze dla mnie ten pomysł jest o wiele lepszy niż tworzenie Mapek i zawalanie ogłoszeń stow listą itemków lub po prostu wrócmy do systemu losowań jaki był kiedyś wszystko było losowo dostępne w każdej lokacji i nie było zadnego marudzenia ze ktos potrzebuje jakas Mapkę

Odpisz
Ja tam nawet nie byłe we wszystkich lokacjach xD Ale jakbymsie uparł, to kto wie Tongue
Jednak nie pojedynczego gracza miałem tu na myśli, a całe stow. Problem w tym że Tino dorabia do tego jakąś niestworzoną ideologie jakoby coś co trwa przez krótki okres przy pojawieniu sie nowej geny miało mieć wpływ na przywiązanie gracza do stow,albo na to czy będzie skakał z "kwiatka" na "kwiatek" xD

Odpisz
(10.03.2019, 22:40)Sphinx25 napisał(a): Ja tam nawet nie byłe we wszystkich lokacjach xD Ale jakbymsie uparł, to kto wie Tongue
Jednak nie pojedynczego gracza miałem tu na myśli, a całe stow. Problem w tym że Tino dorabia do tego jakąś niestworzoną ideologie jakoby coś co trwa przez krótki okres przy pojawieniu sie nowej geny miało mieć wpływ na przywiązanie gracza do stow,albo na to czy będzie skakał z "kwiatka" na "kwiatek" xD

Krótki czas? Nie wiem ile ty kupujesz ph, że w tydzień ogarniasz wszystkie regiony, ale ok. W dyskusji więcej się nie wypowiem. Szkoda czasu skoro cb nie da się przekonać. Ja osobiście uważam że więcej pożytku nowemu graczowi daje tworzenie wspólnych mapek, niż karkołomne uzupełnianie pokedexu. 

Odpisz
Jestem na tak choć mam do tego mieszane zdanie, bo pomysł pojawia się po... sześciu latach. Tak jak wyżej wspomniano — każdy ma mapkę dropu stowarzyszeniowa lub korzystają z pewnych źródeł takich jak mapa AVANGUARD, hydra itd. Jednakże większość graczy nie ma o tym pojęcia i ten pomysł jest na plusie. Jednak mam jeszcze dodatkową propozycję do tego — Pokedex V4 z własną listą dropów z procentami szans na znalezienie tych przedmiotów (ważne, jeśli chcemy znaleźć konkretne przedmioty do warsztatu)

Odpisz
(09.03.2019, 20:26)IHateIt napisał(a): hmm to ja zmienię troche moje zdanie bo delfinek zmiennym jest <3 pomysł nawet spx ale nie z pytajnikami mozemy miec  informacje jakie itemy znaleźliśmy w danych lokacjach lecz brak informacji czy odkryliśmy juz wszystkie z przedmiotów dostepnych w lokacji.

Genialnie! Doskonale mnie rozumiesz Tongue

Odpisz
jak dla mnie super pomysł bo nie chce mi sie szukac co gdzie dropi na mapie , a twoj pomysł to duze ułatwienie

Odpisz
Jestem na tak Smile i nie rozumiem czemu nie mozna gotowych map wysylac na ogolnym xD

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości