• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór na nadzorcę chatu
Information 
Witajcie!
Z dniem dzisiejszym otwieramy nabór do zespołu PokeWars.

Stanowisko: Nadzorca Chatu
Liczba miejsc: 1
Czas nadsyłania zgłoszeń: 7 dni (11.03 - 18.03)
Sposób zgłaszania się: Napisanie wiadomości w tym temacie

Wymagane składowe wiadomości:
1. Pseudonim w grze.
2. Czas spędzony w grze.
3. Imię.
4. Wiek.
5. 2-3 zdania o sobie.
6. Informacja o tym, jak wyobrażasz:
6. a) siebie na tym stanowisku,
6. b) idealnego nadzorcę chatu.
7. Jak często i w jakich porach będziesz dostępny w grze.
8. 2-3 Twoje atuty/zalety, które powinny przydać się na tym stanowisku (np. cierpliwość, komunikatywność, doświadczenie z pełnionej wcześniej podobnej funkcji, autorytet w grze).

Pamiętajcie, że im lepiej się przedstawicie tym większe macie szanse. 
Osoby, które dostępne są także w weekendy będą miały większe szanse na dostanie się do Zespołu.

Administracja skontaktuje się z wybranymi kandydatami.
Administracja zastrzega sobie prawo zakończenia przed czasem naboru na wypadek znalezienia kandydata idealnego.

W tym temacie umieszczamy tylko swoje zgłoszenia. Wszelkie komentarze będą kasowane.

1. Tweety
2. 104dni 16godz. 57min.
3. Filip
4. 20 lat
5. Obecnie studiuję na politechnice Inżynierię Środowiska.
Zajmuje się pisaniem poezji co jest związane z moją pasją oraz związanymi z tym planami wydania tomiku.
6 a) Po pierwsze uczynny i pomocny, gdy gracze potrzebują pomocy gdzie mogą co znaleźć oraz co i jak dalej zrobić. Po drugie, gdy jest łamany regulamin będę ostrzegał a następnie karał jeśli tego będzie sytuacja wymagać.
6 b) Idealny nadzorca nie istnieje aczkolwiek może być bliżej lub dalej ideału w swoim postępowaniu,. Powinien kierować się regupaminem oraz dobrem graczy.
7. Jestem dostępny codziennie w zależności od dnia tygodnia o różnych porach aczkolwiek kilkanaście razy jestem na forum oraz w grze.
8. Jestem komunikatywny i cierpliwy czego nauczyłem się pracować w handlu bo każdy jest inny. Sprawiedliwie podchodzę do wielu sytuacji i staram się rozwiązać wszystkie sprawy pokojowo.

1. Misionator
2. 61dni 11 godz 37min.
3. Michał
4. 20lat
5. Kończe technikum o profilu informatycznym. Obecnie zajmuje sie mechaniką i naprawą sprzętów elektronicznych tak jak i pisaniem stron w java php czy prosty html no inarkusz zewnętrzny stylów CSS.. Jestem miłośnikiem piłki nożnej i matematyki
6 a) Będę Zachowywał dystans sprawa prosta ktoś przegnie poerw ostrzeżenie jeśli sie to nie pomorze bede zmuszony karać.
b) jeśli chodzi o.idealnego nadzorce to sie za dużo nie wypowiem gdyż jeszcze takiego nie spotkałem lecz nie twierdze że tak owy nie istnieje gdyż nie znam wszystkich ludzi. Acz kolwiek uważam ze nadzorca musi oddzielać. Życie prywatne i życie w grze .. W dodatku postepy w grze np. Niedogadywanie lub dogdywanie sie z jakimś graczem nie powinno wpływać na jego decyzje .
7 staram sie byc 3 razy dziennie na pokewarsach rano po południu i wieczorem godziny 5-7 rano 15:30-+18:00 oraz 21:30- 23:00 w takich godzinach staram sie być w tygodniu a w weekendy jestem częściej.
8. Jedna z moich zalet jest na pewno cierpliwość nauczyła mnie tego matma czy informatyka spokój i zimna głowa to podstawa w liczeniu nie liczy soe pośpiech lecz dokładność. Cierpliwosci jak i pomocy i wspierania nauczyła mnie w pewnym stopniu stow które stworzyłem pomagam i tłumacze im czasami trzeba było 2 godziny siedzieć i tłumaczyć im jedno i to samo Wink Nie jestem perfekcyjny ale ciągle dąże do bycia lepszym . Za pewne wiele mi brakuje ale to dla mnie jest w pewnym stopniu krok do przodu gdyż każde doświadczenie sie przyda Wink

CZEŚĆ !

1. Crossangel
2. 99 dni 16 godzin 46 minut
3. Piotr
4. 23 lata
5. Jestem kucharzem z zawodu, interesuje się sportem, mam duże osiągnięcia w tej dziedzinie. Aktualnie nie pracuje. Smile
6. informacja o tym, jak wyobrażasz :
6. a) Myślę, że jestem odpowiednim kandydatem na to miejsce ponieważ: 
- mam doświadczenie w tej grze 
- długi czas spędziłem w tej grze
- znam regulamin i często pomagam innym
- nie mam z nikim konfliktów
- nie pracuje, więc mam bardzo dużo czasu żeby obserwować grę jak i czat
 b) hmmmm moim zdaniem to ktoś taki kto dużo czasu poświęca grze oraz nie lubi konfliktów, który problemy załatwia w miły i przyjazny sposób. Idealny kandydat to ktoś kto umie wysłuchać innych, jest cierpliwy, który ma empatie by móc zrozumieć innych graczy.
7. Tak jak pisałem wcześniej nie pracuje a to znaczy, że w grze jestem codziennie. Co godzinę mnie można znaleźć na czacie 
   soboty jak niedziele mi odpowiadają lubię leniuchować przy kawie i pokewarsami. Przeważnie ok. 24 uciekam spać 
   więc z pokewarsami prawie się nie rozstaję Smile
8. Jestem osobą bardzo cierpliwą, rozgadaną kulturalną, lubiącą słuchać innych. Pozdrawiam Smile

1. Tysiak
2. 105dni 17godz. 41min.
3. Artur
4. 19
5. Chodze do 3 klasy LO na kierunek z roz. matmą i fizyką. Lubie sport nożna,basen.W Poki gram aktywnie ponad rok. Myslę że z każdym potrafie się dogadać.
6. a) Napewno będę starał się dawać jak najbardziej słuszne bany,oczywiście poprzedzone ostrzeżeniem Wink Mysle że z aktywnością nie bedzie problemu bo dużo czasu poświęcam na gre.
6. b) Idealny nadzorca-osoba komunikatywna która wie co robi i zna regulamin oraz jest w miare aktywna i pomocna.
7. dzień zaczynam z pokami, rano o 7 wchodze na te 15-20 min, potem po szkole czyli gdzieś po 15 jestem na pokach prawie cały czas oczywiście nie zawsze ale na tel zawsze zerkam co się dzieje, na komputer zwykle siadam o 19 i siedzę do 22 a w weekend do 24. więc mysle że dziennie napewno poświęcam od 5h do 10h.
8. Jestem komunikatywny,napewno dogadanie się z ludzmi o różnym wieku nie sprawi mi problemu.Cierpliwy.
Mysle że jestem osobą obiektywną oraz stosuje się do zasad.

1. Russian Angel
2. 38 dni (tak wiem mało, ale myślę że dosyć poznałem grę)
3. Krzysztof.
4. 16
5. 2-3 zdania o sobie.
Jestem Krzysiek,mam 16 lat.Jestem programistą,grafikiem komputerowym i pracuje nad własną grą.Jestem dosyć cierpliwy co pomoże w funkcji nadzorcy chatu.
6. a) siebie na tym stanowisku,
Przede wszystkim będę sprawiedliwy i cierpliwy.Myślę że może się udać
6. b) idealnego nadzorcę chatu.
Przede wszystkim cierpliwy,pomocny,sprawiedliwy,bezstronny oraz surowy
7. Jak często i w jakich porach będziesz dostępny w grze
Codziennie najczęściej w godzinach 14/15-22+.
8. 2-3 Twoje atuty/zalety, które powinny przydać się na tym stanowisku (np. cierpliwość, komunikatywność, doświadczenie z pełnionej wcześniej podobnej funkcji, autorytet w grze).
Jak już pisałem mam anielską cierpliwość a w tych czasach to rzadkość oraz jestem sprawiedliwy

1. Texan
2. 5dni 14godz. 29min. + stare konto które już nie istnieje
3. Kacper
4. 23/24
5. Skończyłem studia z elektroniki i telekomunikacji, obecnie jestem na 2 roku zarządzania a także pracuje w firmie zajmującej się doradztwem informatycznym. Jestem osobą ambitną, skrupulatną, uczciwą i pracowitą. Moje zainteresowania i hobby to Sport gównie sporty walki trenuje od 12 roku życia kickboxing i mma a także muzyka i motocykle. W poki gram dla siebie aby miło spędzać czas w pracy. Mimo pracy i studiów jestem dyspozycyjny.
6. a) Pomocny, uczciwy, skrupulatny, dyspozycyjny jak już wcześniej pisałem z czasem nie ma u mnie problemu dziennie mogę tu spędzać minimum osiem godzin Smile
6. b) Ktoś dostępny nie konfliktowy, uczciwy, mający na celu dobro gry i ogółu społeczności spędzający na niej czas.
7.Od Pn do PT od około 8 do około 23-24 wiadomo z jakimiś przerwami w Sb- ND podobnie lecz przerwy mogą osiągać nawet do godziny a nawet dwóch godzin z powodu zajęć na studiach ale to i tak moim zdaniem sporo czasu na grę i prace w niej, czas nie powinien również być krótszy niż 8 godzin dziennie.
8. Uczciwość, dyspozycyjność, komunikatywność, doświadczenie moje w nadzorze to praca jako kierownik grupy projektowej która zajmowała się wprowadzaniem nowych usług dla firm ( może to nie jest stricte to ale myślę że te stanowiska mają wiele wspólnych aspektów)

Pozdrawiam

Witam

1.magi91magu

2.258dni 4godz. 36min.

3.Damian

4.27 lat

5.pracuję poza granicami kraju ale mimo pracy mam bardzo dużo wolnego czasu co przekłada się na aktywność, w grze przebywam po około 14 godzin dziennie w weekendy rzecz jasna dłużej Smile W realu jestem bardzo odpowiedzialny dzięki czemu cieszę się ogromnym zaufaniem i szacunkiem przyjaciół, współpracowników jak i szefa do tego stopnia że bez wahania wielokrotnie pożyczał mi prywatny samochód czy klucze do swojego domu. Każdy kto mnie zna wie że nigdy nie odmówię pomocy i tymi właśnie wartościami kieruję się również w pokewars szacunek zaufanie i pomoc drugiej osobie.

6.
a) uważam że nadaję się na nadzorcę ponieważ :
- szanuję graczy
- posiadam nie małe doświadczenie choć wiadomo do najlepszych mi daleko
- jeśli chodzi o regulamin znam go na tyle by paręnaście miesięcy przeżyć bez bana czy choćby ostrzeżenia a to o czymś świadczy
- jeśli chodzi o konflikty to oczywiście są jakieś tam drobne utarczki o ceny na targu heheh choć jak było z polusiem to panowie alex i hrs mooooże jeszcze pamiętają Tongue Ale zawsze staram sie problemy rozwiązywać bezkonfliktowo
-jeśli chodzi o pracę to pracuję przez około 4 miesiące w roku więc jak pisałem mam sporo czasu na grę

b) idealny nadzorca to taki który potrafi wytłumaczyć,pomóc a w razie konieczności nauczyć (coś jak instruktor nauki jazdy) Tongue

7.Dostępny jestem od rana do wieczora a wręcz do nocy co z resztą widać na grze i nie planuję żadnych zmian w tym temacie (choć wiadomo różnie bywa zawsze może wypaść jakiś wyjazd na kilka dni) mniej więcej na grze bywam jakieś 12 -14 godzin dziennie 7 dni w tygodniu

8. moje zalety to zdecydowanie cierpliwość i naprawdę trzeba się bardzo mocno postarać by mnie zdenerwować Tongue
jestem pomocny i bardzo lubię rozmawiać i ogólnie jestem miły dla każdego nie zależnie czy ma level 1 czy 300
jeśli chodzi o doświadczenie to kilka lat byłem adminem gta sa-mp z biegiem czasu zaufali mi także inni właściciele serwerów do tego stopnia ze prócz własnego byłem również współwłaścicielem 3 innych Smile prócz zaufania cieszyłem się również dobrą opinią u graczy którzy wiedzieli że mogą na mnie liczyć w razie problemów oraz na wiele sobie pozwolić bo przymykam oko na drobne występki.

Cześć
1.Rockstar, to mój obecny nick w grze.
2.144dni 21min.
3.Krystian
4.17 za pare miesięcy
5.Chodzę do szkoły branżowej o profilu mechanik, co sprawia że mam bardzo dużo czasu na grę i czat ogólny. W weekendy jestem od 10:00 do 21:00 na grze. Moją pasją jest sport, a dokładniej piłka nożna, lecz to nie znaczy że nie lubię grać w inne descypliny. 
6.Jak siebie wyobrażam na tym stanowisku? Już piszę,
Byłbym dobrym nadzorcą który wysłucha każdego gracza, niezależnie jaki ma lvl i jaki ma wiek, każdego trzeba wysłuchać i poznać wersję zdarzeń, nie mógłbym banować za jakieś głupoty np. Gdy graczowi się pomyli handel z ogólnym, uprzedzę go że nie można tak robić i wytłumaczę wszystko dokładnie. Bany są od tego żeby je dawać za przewinienie dwa lub trzy razy jeśli za pierwszym razem nic nie trafi do gracza.
6.Wiem że nie będę idealnym nadzorcą, ale będę do tego dążył, szybko się uczę. Idealny nadzorca powinien być uczciwy i bezstronny wobec wszystkich.
7.Jestem na grze codziennie, od rana do wieczora więc jeśli jest jakaś sprawa to jestem na każde zawołanie gracza czy też zespołu. Są takie chwile że mnie nie ma np. W nocy bo akurat wtedy śpię, ale zazwyczaj siedzę do 01:00 w nocy.
8.Tak jak wcześniej pisałem, szybko się uczę, jestem cierpliwy, znajomość gry też się przyda, na dodatek znam regulamin bardzo dobrze, więc wiem co wolno a czego nie, jestem komunikatywny i przyjazny dla nowych graczy którym z checią pomogę. Mam wady jak każdy człowiek, i jeśli jest to ważne to mogę napisać.
Pozdrawiam

1. Ruff Genius
2. 39 dni
3. Adrian
4. 29
5. Specjalista ds. Handlu i marketingu, lubię sport i sam uprawiam pare dyscyplin. Lubię grafikę komputerowa jak i ta manualna(grafifiti)
6. a) nadzorowanie rozmów pod katem kultury, poprawnego dopasowania rozmów pod katem grupy czatu (handel/ogólny). Pomoc poczatkujacym jak i średnio zaawansowanym w grze. Prowadzenie porządku i rozwijanie ciekawych tematów na czacie w celu urozmaicenia rozmów i dyskusji.
6. b) aktywny, sprawiedliwy, pomocny, odpowiedzialny
7. Każdy dzień tygodnia zaczynam od 6 rano i zazwyczaj juz o tej godzinie rozpoczynam aktywność na PW. Pracuje za biurkiem, mam dostęp do bycia aktywnym na PW i doglądania porządku.
8. Z racji wykonywanego zawodu, napewno mogę powiedzieć ze jestem gadułą, lubie rozmawiać z ludzmi(częściowo tez z tego powodu ze to mój obowiązek :-)) i potrafię łatwo dopasować się w klimat rozmowy.
Nie szufladkuje ludzi z którymi mam okazje rozmawiać, bez wzgledu na charakter i okoliczności rozmowy. Lubię (a nawet wymagam) porządku w swoim życiu praywtnym, w pracy oraz grze. Nie gwarantuje aktywności 16 godzin dziennie, ale z nawiązką odrobię to szczerymi chęciami dopilnowania porządku i pracy nad tym żeby czat był przyjemny dla każdego klikacza. Mały dodatek - w stow mam stanowisko wdrozeniowca. Pomagam nowym i ambitnym graczom szybko się aklimatyzować z gra i jej cała otoczka.

1. Anonim

2. 119dni 1godz. 44min.

3. Bartosz

4. 20

5. Jestem tegorocznym maturzystą Technikum Informatycznego. Z egzaminów pozostała mi już tylko matura, dzięki czemu po odpadnięciu przedmiotów zawodowych więcej czasu spędzam ostatnimi czasy w grze niż szkole. Interesuję się między innymi sportem i informatyką. W wolnym czasie oprócz spędzania czasu na warsach lubię sięgnąć po dobrą książkę lub posłuchać rocka.

6a. Chciałbym widzieć siebie jako nadzorcę obiektywnego, zawsze pomocnego i cierpliwego w stosunku do graczy a także bezstronnego w rozwiązywaniu konfliktów.  

6b. Mój idealny nadzorca chatu pokrywa się z moją wizją siebie na tym stanowisku, jeśli już do czegoś dążyć, to do ideału.

7.Jestem dostępny w grze po kilka godzin dziennie, 7 dni w tygodniu, przy czym więcej czasu spędzam w grze w weekendy i dni wolne.

8.Jestem cierpliwy w stosunku do innych oraz posiadam dużą wiedzę o grze co pomoże przy odpowiadaniu na pytania innych graczy.

1. Bugs Bunny

2. 349 dni. Konto założone prawie 5 lat temu. Aktywna gra od 3,5 około Smile

3. Radosław

4. 21 lat

5. Moimi zainteresowaniami są przede wszystkim koszykówka, psychologia i poezja dlatego studiuję matematykę. W wolnych chwilach gdy nie piszę lub nie oglądam meczów grywam w Pokewars Wink

6a. Myślę że byłbym otwarty do graczy, tak jak w sumie teraz, tylko że miałbym obowiązki Tongue

6b. ""Z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność" - idealny nadzorca to Spider man.

7. Kto mnie zna ten wie, ze na grze jestem praktycznie cały czas, chyba ze mnie nie ma Wink Praktycznie tylko wtorek i czwartek jestem wyłączony z Pokewars - reszta dni online.

8. Myślę, ze moją największą zaletą jest doświadczenie, które nabyłem w tej grze. Znam się na wszystkim co gra oferuje i potrafię moją wiedzą wspomóc innych graczy (Wystarczy spytać kogoś z mojego stow). Dodatkowo, pewien gracz ostatnio stwierdził, ze jestem najbardziej rozpoznawalnym graczem spoza zespołu. Cóż, trzeba to zmienić Tongue

Nie ukrywam, że chciałem startować na stanowisko nadzorcy targu jakby był taki nabór, więc dodam też, że z targiem zawsze mogę pomóc, bo na tym się znam Tongue

1. NightCzechu
2. 148 dni
3. Tomuś
4. 21 lat
5. Nie jestem taki łatwy, djmala po naszej randce wszystko wam o mnie opowie :p a tak to zna mnie każdy więc nie muszę tu jakoś się rozpisywać
6. A) Będę nadal sobą czyli kochaną duszą towarzystwa wszystkich chatów
B) Takiego z chłodny umysłem co interpretuje regulamin w obie strony
7. Jestem zawsze aktywny bo telefon mam zawsze przy sobie
8. Zalety to chyba ten dystans to każdego i doświadczenie nabyte przez lata obserwacji gry
A wady to takie że mam wadę wzroku xD ale spokojnie nie jestem ślepy tylko wiecie soczewki i jazda xD nie jestem inwalidą ale mam nadzieję że to jakoś pomoże

To zgłoszenie zostało zdyskwalifikowane ze względu na zawarte w nim prowokacje członków zespołu. 

1. Quaero

2. 193dni 22godz. 19min

3. Alicja

4. 24 lata

5. Jestem studentką ostatniego roku na UAM-ie na wydziale historycznym, a więcej można dowiedzieć się po prostu pisząc ze mną Smile

6a. Ciężko jest przewidzieć przyszłość i swoje postępowanie w niej ale myślę, że będę starała się jak najbardziej przemyślanie i z korzyścią dla wszystkich rozstrzygać problemy graczy. Mogę też zapewnić, że będę starała się być pomocna graczom w każdej potrzebie. Jeśli zaś chodzi o możliwości banowania nie będą one nadużywane ani dawane za coś co się nie wydarzyło (chodzi o dotychczasowe dawanie banów i nieznajomość podstawowych definicji słów używanych przez nadzorców). Jestem też osobą sumienną jeśli chodzi o wykonywanie swoich obowiązków.

6b. Ideałów nie ma ale zawsze możemy próbować się do takiego przybliżyć. Dla mnie nadzorca powinien zdecydowanie mieć świadomość jakimi narzędziami dysponuje i jak wykorzystać je aby jak najlepiej pomagać graczom. Nadzorca powinien być też osobą cierpliwą i próbującą wyjaśnić każdy spór od początku do końca aby nikt nie czuł się pokrzywdzony przez jego decyzje, jeśli byłaby to drobna sprawa zawsze można najpierw upomnieć, a później gdy to nie poskutkuje dopiero banować. Ponieważ każdy spór ma dwa końce i właściwym jest rozpatrzenie zawsze obydwu stron sporu. Nadzorca powinien też nie być w żaden sposób stronniczy, a co za tym idzie nie powinien nadużywać swego rodzaju władzy nad innymi graczami. Jak każdy gracz powinien znać zasady panujące w grze. Powinien się też cechować dystansem do siebie. Dobrze widziane byłoby gdyby potrafił tłumaczyć i uczyć graczy, którzy się do niego zwracają.

7. W przeciętnym tygodniu jestem aktywna na grze codziennie w różnych godzinach. Z nieco mniejszą aktywnością we wtorki z racji dużej ilości zajęć w ten dzień. Zazwyczaj jestem jednak od rana do około 1/2 w nocy Wink

8. Jestem osobą opanowaną
Próbuję zawsze rozeznać się jak najlepiej w sytuacji
Kiedy ktoś ma problem zawsze staram się jak najlepiej pomóc oraz wytłumaczyć jak rozumiem daną sytuację dostosowując poziom wypowiedzi do odbiorcy (inaczej rozmawia się z kimś powyżej 30 lat, inaczej z kimś koło 15, oczywiście tu też wszystko zależy od charakteru osoby z którą się pisze)
Staram się być jak najbardziej otwarta i komunikatywna kiedy ktoś pisze w jakiejś sprawie
Mimo, że nie udzielam się zbyt często na czacie ogólnym to obserwuję dyskusje tam prowadzone

Witam :)   
Mój nick w grze to "Tetsuya Grzechu". 

W PokeWars zacząłem grać u schyłku 2014 roku, łącznie spędziłem w naszej pokemonowej zabawie ponad 100 dni. Na imię mam Grzegorz choć zdecydowanie wolę Grzesiu/Grzechu, Grzegorz ma zbyt poważne brzmienie, brak zbieżności z charakterem :v.  W maju osiągnę wiek 26 lat. 

Wielbiciel rozmaitych książek, mang, w których można zatopić zmęczone i tak już po całym dniu oczy ^^. Nie pogardzę także dobrym Serialem/Filmem/Anime. Kocham muzykę. :) 

Wyobrażam sobie Siebie na tym stanowisku raczej w formie stereotypowego "Dobrego gliny", nie lubię konfliktów, choć wiem, że to nieodłączny element roli Nadzorcy Chatu :). Raczej nie mam w naszej grze konfliktów na tle osobistym więc ta kwestia nie stanowiłaby problemu przy zachowaniu obiektywizmu w trakcie wymierzania stosownej kary. Idealna persona do tej roli?  Z pewnością byłby to ktoś bezkonfliktowy, nienaganny pod względem kultury, ortografii, interpunkcji. Człowiek perfekcyjnie znający punkty regulaminu, opanowany, ale przede wszystkim stonowany w emocjach :).

W grze jestem prawie codziennie po godzinie 15, czasami troszkę wcześniej. Weekendy nie stanowią problemu, wtedy zresztą poświęcam najwięcej czasu na rozgrywkę. Na potrzeby nowej funkcji myślę, że byłbym w stanie zwiększyć swoją aktywność ^^. 

Moja podstawowa zaleta to zapewne brak konfliktów w grze, które mogłyby przeszkadzać w obiektywnej ocenie sytuacji. Jestem osobą dość komunikatywną. Jeśli cieszę się jakimkolwiek autorytetem to może on wynikać tylko z Poziomu Postaci bądź czasu spędzonego w grze, nic czym można by się chwalić. Ostatnim atutem, którym mam zamiar przytoczyć jest umiejętność zachowania trzeźwego umysłu, uchylenia się od hejtu. Myślę, że ostatni z moich atutów pojawił się przez tak liczne książki, czytając je wyłączasz się na świat realny, w którym znajdują się twoje problemy i odchodzisz w drogę ku Smokom i królewskim intrygom bądź historii naszych dziejów.

Z góry przepraszam, że wybrałem formę tak rozwiniętą ale mój humanistyczny umysł nie pozwolił mi na "Punktowanie" wypowiedzi. :)

Skocz do:

Szukanie: 1 gości