• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór na nadzorcę chatu
1. Timo
2. 108dni 6godz. 14min.
3. Tymoteusz
4. 25lat
5. Z zawodu spawacz. Jestem towarzyską i spokojną osobą, a moi znajomi cenią we mnie opanowanie oraz to, że jestem zawsze skory do pomocy. Poza grą interesuję się sportem oraz podróżami, ale zawsze znajdę czas, żeby trochę poklikać.
6a. Będę starał się pomagać graczom w każdej sytuacji,będę bezstronny i nie będę nikogo faworyzował,mam zamiar przestrzegać w 100% regulaminu,bo w chwili obecnej jest on nagminnie łamany.
6b. Idealny nadzorca chatu powinien być przede wszystkim:
-pomocny,
-aktywny,
-powinien przestrzegać regulaminu,
- neutralnie nastawiony do graczy, czyli nie powinien faworyzować nikogo,
-być aktywny,
-pisać poprawnie w języku polskim.
7. W tygodniu w zależności od zmiany w pracy (pracuję rano i południe) siedzę na pokach przed i po pracy praktycznie cały czas z małymi wyjątkami(życie prywatne) ,w pracy tylko jak mi pozwala na to czas i wykonywane obowiązki.W weekend jestem dostępny od rano do wieczora.
8. Łatwo się ze mną dogadać i uważam, że jestem wyrozumiałą osobą. Nigdy nie zdarzyło mi się nikogo faworyzować, więc gdy przychodzi do jakichś konfliktów na czacie, jestem w stanie je obiektywnie ocenić i załagodzić. Moją mocną stroną jest też to, że trudno wyprowadzić mnie z równowagi, a w trudnych sytuacjach potrafię zachować spokój.

1. wariatkostek2002
2. ok. 105 dni nie pamiętam
3. Krystian
4.16 lat
5.obecnie chodzę do technikum na profilu Grafik komputerowy z poligrafią cyfrową
umiem posługiwać się photoshopem ilustratorem i innymi programami do grafiki
6.a) Uczynny aktywny zwracający uwagę na słowa
6.b)Nie mam pojęcia
7.w porach po szkolnych
poniedziałek od 11 do ok 18
wtorek 0d 14
środa od 14
czwartek od 8 ale potem od 16
i piątek od 15
weekend aktywnoć długa

8. jestem cierpliwy i uważny jestem spokojny i jestem skącentrowany na tym co robię i czasami idę drogą na skróty ale potrafię się zminić
Dziękuję z góry i proszę o wysłuchanie

Skocz do:

Szukanie: 1 gości