• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: jestem na
tak
nie
niech turniej pozostanie bez zmian
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
turniej
Dotychczas turnieje są w klasach  15-30. 31-40 41-50 51-60 61-70 71-80 81-90 91-100 101-130 oraz 15-130.
Turnieje odbywają się co tydzień ,ale też nie każda klasa się odbywa z powodu zbyt małej ilości zapisanych graczy.
można to poprawić tak aby każdy gracz mógł brać co tydzień udział w turnieju i walczyć o wygrane i nie musiał czekać np. kilka tygodni na kolejny turniej.

klasę 15-130 zostawilibyśmy bez mieszania , chociaż też ten turniej nie zawsze się odbywa.

Zmianie podlegały by tylko turnieje które są najczęściej uczęszczanie i pokemonom trenowanym w danej klasie nie przeszkadzały by pokemony z wyższym lvl bo wartości były by równomiernie rozłożone na klasy.
Mianowicie np.
w przedziale 15-30 pokemony w tym przedziale lvl lub pokemony o wartości od 100kk do max 250kk bez żadnego przedziału levelowego
w przedziale 31-40 pokemony w tym przedziale lvl i np pokemony   o wartości np od 300 do 450kk bez żadnego przedziału levelowego
w przedziale 41-50 pokemony w tym przedziale lvl i np pokemony   o wartości np od 455 do 650kk bez żadnego przedziału levelowego
w przedziale 51-60 pokemony w tym przedziale lvl i np pokemony   o wartości np od 655 do 800kk bez żadnego przedziału levelowego
w przedziale 51-60 pokemony w tym przedziale lvl i np pokemony   o wartości np od 820 do 1kkk bez żadnego przedziału levelowego.

pokemony dobrze trenowane w 1 klasie (tj 15-30 lvl)  sięgają wartości od 400kk do 1kkk.
więc pokemon z lvl np.84 i wartością  170kk by im nie przeszkadzał bardzo w sięgnięciu po najwyższy cel czyli wygranie swojej klasy. dotyczy to też również wyższych przedziałów .

Wiem ze wielu osobom ten pomysł się może nie spodobać , ale można powiedzieć że wtedy każdy gracz ma szanse coś ugrać  jakimś turnieju , oraz jestem święcie przekonany ze 99.9% graczy nie raz nie brało udziału w turnieju bo do jego klasy zapisało się zbyt mało osób a klasa 15-130 się nie odbyła

Odpisz
podział na wartości zamiast levela ok ale jako osobny turniej.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości