• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy Event a zapowiedz na FB
Nowy Event ma byc na Wiosne zapewne lecz ciekawi mnie coś innego bardziej jesli zostanie wykorzystana praca gracza jako Pokemon Eventowy to nie powinno tak być ze dany gracz dostanie jakiś % z sprzedaży danego Eventowego pokemona przez okres trwania sprzedaży danego pokemona ?

XD predzej dałbym takiemu graczowi takiego poka na 1 lvl a nie % ze sprzedaży xD

Pierwsza sprawa jest taka to czy gracz którego praca jest wykorzystywana w celu stworzenia eventowego poka wyraża zgodę na jej wykorzystanie. Z góry zakładam że tak. Drugą jest to czy ten gracz w ogóle czegoś za to chce, bo jak nie, to nie mamy o czym tu dyskutować i raczej ów gracz powinien sam to załatwiać na pw z czerwonym, bo moim zdaniem to nie nasza sprawa Wink
Ja np nie wyrażam zgody na wykorzystanie mojej pracy, aczkolwiek gdybym dostał jakąś oferte za udostępnienie mojej pracy to napewno bym ją rozważył Smile

Kiedy był konkurs była mowa o tym że prace mogą być wykorzystane w grze, więc jak ktoś miał jakieś przeciw to mógł nie zgłaszać pracy.

Nie jest to pierwszy pokemon wykonany na wzór pracy z konkursu.

Autorzy gdy się zgłaszali dostawali poka na 1 lvl.

(20.03.2019, 16:07)bethrezen napisał(a): Kiedy był konkurs była mowa o tym że prace mogą być wykorzystane w grze, więc jak ktoś miał jakieś przeciw to mógł nie zgłaszać pracy.

Nie jest to pierwszy pokemon wykonany na wzór pracy z konkursu.

Autorzy gdy się zgłaszali dostawali poka na 1 lvl.

Z całym szacunkiem w tym konkretnym konkursie mowa była o tym że mogą zostać wykorzystane, ale nie był to warunek wymagany do wzięcia udziału w konkursie, a to jest znacząca różnica, co za tym idzie nie oznacza że wyrażam zgode na wykorzystanie swojej pracy i mam do tego prawo. Nie karz mi sie Beth kolejny raz o to wykłócać, bo z czerwonymi doszedłem już w tej sprawie do porozumienia.

Nie mam zamiaru się wykłócać. Zgłosiłeś zaraz po konkursie że nie chcesz więc nic na siłę.

Ale była mowa że mogą zostać wykorzystane, więc jeśli ktoś nie napisał że jest przeciwny (a byłeś jedyną osobą która to napisała) to nie widzę przeszkód żeby nie skorzystać z pracy.

Masz racje, skoro ktoś nie napisał że jest przeciwny to raczej nie ma ku temu przeszkód.
I jak już wcześniej zauważyłem, to nie tak że nie chce udostępniać swojej pracy i koniec tematu, możliwość dogadania sie zawsze istnieje Smile

Myślę ze jest koniec tematu Tongue Nie wyobrażam sobie żeby ktoś był inaczej potraktowany niż inne osoby których prace zostały wykorzystane.

Czyli jak zawsze lepiej nic nie robic niż zmieni cos na lepsze xD

Evil dlaczego robisz gównoburzę? XD Jeszcze bym rozumiała gdyby to był twój wymyślony pok, ale nie. Przecież to sprawa między twórcą a kolorowymi i jakoś nie widzę by latał/latała na forum bo ktoś użył jego/jej poka do eventu.

To jest Wlasnie Bad Think .....
nie potraficie odróznic Hejtu od zamysłu pomysłu zwykłej konwersacji na jakis temat odrazu Hejt gównoburza ... xD

To zaczyna być ostro załosne nie zaleznie co napisze czy to bedzie dobre złe czy neutralne osoby i tak uznają to za gównoburze tylko dlatego ze maja zamkniete mózgi i nie potrafia myslec bardziej kreatywnie niż On mowi zle .. xD

Skocz do:

Szukanie: 1 gości