• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zadanie Elma
Dostałem dzis najbardziej nieoplacalne zadanie Ever xD 

Nagroda 19 oaków + 10k 

Wymaganie 1 Walka 10x z Pokemonem Rock w Pokelantis czyli Kabuto szansa na spotkanie 4% 
Wymaganie 2 Spotkaj pokemona 2 typow x6 
Wymaganie 3 znajdz 7x Magikarp w miescie len 
4 Wymaganie sprzedaj 20x Pokemona 

xD Lecz na sama 1 wymaganie musial bym stracic +/- 100 oaków jak nie wiecej 

Szanse spotkania:4%Min. poziom występowania:1Ilość spotkań:16Ilość złapań:7 

Pokélantis Kanto Wyspa Dwóch gór 4.777 xD spotkalem 16 pokow na 4.7k wypraw wiec nie sądze ze spotkam 10 na 19 oakow czyli 703 wyprawy ... 

Omanyte, mówi Ci to coś?

Tam masz jeszcze Omanyte  xD

Już pisałem ale mnie uprzedzono... Big Grin Chętnie wezme zadanko takie Smile

@Raz00rex nawet przy tym jak j est tam Omanyte zadanie dalej jest nieoplacalne i to ostro bo wiekszosc oako w idzie na 1 etap a gdzie kolejne 3 ...

XDDD

Gra polega na klikaniu, zadania codzienne dają cele + zwrot Oakow/y w zależności od tego co jest do zrobienia. Skoro masz zadanie za te 19 Oakow, a wykonalbys je zużywając np. 26 -czyli o 7 więcej niż Ci się zwróci, to pamiętaj że zarobione Y na hodowli i wydropione itemy możesz liczyć jako znalezione na tych właśnie 7 paskach, bo tylko tyle Oakow znika z Twojego plecaka.

Argument Drewno "Gra Polega na Klikaniu"
Zwrócilem na to uwage tylko dlatego Czerwoni ciagle twierdzą ze z zadan wychodzimy na plus a grzebanie ciągle w zadaniach Elma ma sens xD
Zreszta widze Matematyke też zle u was jesli zuzyje 26 to jestem 7 na minus z stanu początkowego Bo jesli zaczne z dajmy to 200 strace 26 czyli będe mial 174 + 19 czyli 185 wiec gdzie niby Plus
Zarobione Y w Hodowli to nastepny Argument drewno niczym poczas Eventu wyszliscie na plus z hodowli biorąc pod uwage ze ludzie wydali Setki Milionow na itemy xD

Matko to nie rób tych zadań i po problemie xD

200-26=174
174+19= 193
Poprawne wyniki Wink
Y zarobione na wyklikaniu 26 Oaków podziel na 7, bo tylko tyle oaków tracisz i sam zauważysz że zadania mają sens, dawniej ich nie było a i tak wszyscy klikali..

Ostatnio masz ból dupy o wszystko Evil, normalnie jakbyś musiał sie wyżyć za porażki w życiu prywatnym Wink Grasz w tą gre kilka lat i dalej nei rozumiesz sensu codziennych? założmy wyklikasz 26 oakow, dostajesz 19, wyklikales 19 oakow totalnie za darmo i cie dupa boli? xD wgl to nie siedzi sie na wyspie gdzie lokacja jest za 6pa, bo wtedy własnie takie sytuacje w codziennycn mogą wyjsc Wink i sprawdz jakie są pokemony zanim znowu cos napiszesz

Wydaje mi się, że tym zgrabnym podsumowaniem Unitego trzeba zamknąć ten temat Wink

Skocz do:

Szukanie: 1 gości