• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe konto =/= nowa historia xD
Jak to jest z tym regulaminem? Według niego dane konta, które zostało usunięte powinny zniknąć (3.11.Dane gracza będą przechowywane do czasu usunięcia jego konta (na wniosek gracza opisany w punkcie 2.13 lub na zasadach zawartych w punktach 2.9-2.12), bądź do czasu zamknięcia działaności serwisu.), ale jednak po rozmowie z pewnym nadzorcą dowiedziałem się, że i tak mogą ci wlepić bana za ostrzeżenia z poprzedniego konta, bo przecież mogą się zapytać danej osoby czy znają tę sytuację XD Super sprawa, co nie?

Odpisz
Bardzo ciekawe że ktoś dostaje bana, bo ostrzeżenie miał na poprzednim koncie. Okazuje się chyba że nowe konto nie oznacza czystego konta co w przypadku osób wybranych na nadzorców czatu budzi wiele pytań. Dlaczego zespół nie przestrzega własnych przepisów? To pytanie nurtuje nas od bardzo dawna, być może powodem jest coś więcej niż zwykła niechęć czerwonych do przyznania się do głupotki i wymienienia członków zespołu.

Odpisz
No dane zostają usunięte z serwera, ale nie z naszej pamięci Smile

Odpisz
Nowe konto nowy ja

Odpisz
(31.03.2019, 15:28)bethrezen napisał(a): No dane zostają usunięte z serwera, ale nie z naszej pamięci Smile

Wow, no to nieźle xD Antybristler zostaje członkiem zespołu i zapomnieliście o jego wypałach? xD

Odpisz
Sprawa prosta jeśli ktoś chce zacząć od nowa na czystej karcie to niech nie łamie ponownie regulaminu to wtedy stare ostrzeżenia czy bany nie będą miały znaczenia.

Odpisz
Jakie są dowody na to, że np ja mam teraz drugie konto? Ja mogę pamiętać że bethu używał bota na evencie. Po twojej pamięci nie ma żadnych śladów w systemie, więc jakim prawem możesz to wykorzystać?

Odpisz
(31.03.2019, 15:33)bethrezen napisał(a): Sprawa prosta jeśli ktoś chce zacząć od nowa na czystej karcie to niech nie łamie ponownie regulaminu to wtedy stare ostrzeżenia czy bany nie będą miały znaczenia.

Czy ty choć trochę myślisz nad tym co piszesz? 

Odpisz
(31.03.2019, 15:31)Hyasu napisał(a):
(31.03.2019, 15:28)bethrezen napisał(a): No dane zostają usunięte z serwera, ale nie z naszej pamięci Smile

Wow, no to nieźle xD Antybristler zostaje członkiem zespołu i zapomnieliście o jego wypałach? xD

Nie, nie zapomnieliśmy ale najwidoczniej na tyle się poprawił że dostał szansę.

Odpisz
Sprawa jest prosta, ktos dostaje bana bo Dei PAMIĘTA że hyasu był za to upominany, co to jest?

Odpisz
Sprawiedliwość Big Grin

Zresztą nie ma nigdzie powiedziane że koniecznie trzeba najpierw dostać ostrzenie. Nadzorca ma prawo do swojej oceny sytuacji i dać bana bez ostrzeżenia.

Odpisz
Najwidoczniej gdzieś po drodze zapomniałeś jak wygląda

Odpisz
Może wróćmy do tematu, dlaczego nadzorcy nie kierują się regulaminem, tylko swoją PAMIĘCIĄ w sytuacjach, gdzie jest to dla nich wygodniejsze?

Odpisz
A dlaczego gracze nie przestrzegają regulaminu?

Ponowie pytanie gdzie jest napisane że gracz musi dostać najpierw ostrzeżenie?

Odpisz
(31.03.2019, 15:45)bethrezen napisał(a): A dlaczego gracze nie przestrzegają regulaminu?

Ponowie pytanie gdzie jest napisane że gracz musi dostać najpierw ostrzeżenie?

Odpowiem Ci na pierwsze - nie przestrzegają go, bo regulamin jest zły i nieprzystosowany do wielu sytuacji. Ale nikt Wam tego nie powie wprost, bo punkt 4.4 - krytyka kolorowych jest zła (konstruktywna też) i każdy się o bana boi na grze.

Porównam obecny regulamin do płotu - tygrys przeskoczy, wąż się prześlizgnie, a bydło się nie rozejdzie (chodzi tu o to, że ogarnięci ludzie widzą błędy i umieją je obchodzić - więc po co o nich informować, jak mogą głupa rżnąć, że nie wiedzą).

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości