• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Co o tym myślisz?
TAK
NIE
Wszystko mi jedno
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cofnięcie ostatniego treningu
Pewnie niejednemu z nas zdarzyła się pomyłka przy trenowaniu pokemona - kupił np za dużo jakieś statystyki niż planował, albo pomylił zwykły atak ze specjalnym...  Sama miałam taką sytuację i chciałam to cofnąć. Ale niestety nie ma takiej opcji - dlaczego?  W innych, podobnych grach jest taka możliwość, nie chodzi mi o całkowite zresetowanie statystyk, ale tylko o ostatni trening, wykonany w aktualnym dniu.
Proszę o argumenty, jeśli jesteście na nie.

Odpisz
Po dodaniu takiej opcji pojawia się możliwość wytrenowania pokemonowi statystyki, zapisania go to turnieju po czym wycofania tego treningu. W turniejach zapisuje się kopia pokemona więc wycofanie tych statystyk nie miałoby wpływu na turniej.
Jeśli mielibyśmy dodać taką opcję to musiałby istnieć jakieś zasady.

Odpisz
Jeżeli już to miałoby to być ograniczenie czyli jeśli jedna statystyka podczas treningu, jednorazowow ciągu godziny od tej pomyłki ewentualnie po miesiącu. Od razu zaznaczam żeby nie cały pokemon tylko dana statystyka gdzie był błąd i to niewielki. Np. Jeśli trenowanym pokemonem jest (przykładowo) lapras i zrobimy mu 1k obrony i 1k specjalnej obrony to tutaj nie ma błędu i możliwości by cofnąć trening. To byłoby celowe wykorzystywanie

Odpisz
A może po prostu zostawmy jak jest i niech gracze uważają bardziej Big Grin

Odpisz
No w moim uznaniu z tej zmiany może się pojawić tylko więcej problemów ;P

Odpisz
Chodzi tutaj o cofnięcie ostatniego dodania statystyk, jak w PokeLife.
Czyli tylko na ostatnie +199 Ataku działa. Na nic innego. Jeżeli dodało się +147 Ataku, to na ostatnie +147. Takie zmiany w turniejach nie mają najmniejszego znaczenia.

Odpisz
Podejrzewam panowie że nie do końca zrozumieliście autorkę tego pomysłu. Ja odbieram to tak że np wbiło sie pokowi te maksymalne 199 (za jednym razem) punktów np. SA, to możemy te 199 punktów cofnąć, ale jeśli np. kupimy te 199 punktów x2 to nie będziemy mogli cofnąć podwójnego podniesienia statystyk tylko nadal jedynie 199 punktów. A co jeśli podniesiemy za pierwszym razem o 199 a za drugim np. o 50, to tak samo pierwszego nie opuścimy tylko ten drugi. Autorce chodzi o to by móc cofnąć tylko to co sie wbiło na tak zwany "jeden raz" i mogło sie to okazać błędem bo np. przekroczyliśmy próg turniejowy, albo niechcący kliknęliśmy na SA zamiast na A. Nie że np. zrobimy poka od 1 levelu do 50 i mamy np. 30minut (czy tak jak to napisał Tweety aż miesiąc) na cofnięcie tego treningu Tongue A przynajmniej tak to rozumiem Wink
I z mojego punktu widzenia jeśli wyjdziemy z okna treningu to opcja cofnięcia ostatniego treningu nam już przepada.

Coś podobnego jest w hearthstone przy wytwarzaniu nowych kart Wink

Odpisz
Jeśli chodzi o cofnięcie jednego treningu jednej statystyki to to mija się z celem. Większość osób, która zgłasza się do mnie z prośbą o cofnięcie treningu prosi o wycofanie treningu całej statystyki bo od razu zrobili np. 5 x 199 ataku a chcieli sp. ataku.

Odpisz
A ci którzy się nie zgłaszają?

Odpisz
Więc temat zamykamy skoro to będzie rodzić kolejne problemy

Odpisz
Będzie robić kolejne problemy tylko jak zostanie nieprzemyślane lub zbugowane...

Odpisz
A ci którzy się nie zgłaszają to nie wiem bo się nie zgłaszają Big Grin

Odpisz
No właśnie, nie wiesz co z tymi co się nie zgłaszają, a takich graczy jest o wiele więcej. Tak samo jak graczy grających w gry nigdy nie zaglądając na forum. Wielu którzy popełnili mały błąd przy treningu byłoby wdzięcznych za takie coś. W końcu jakoś to istnieje u konkurencji. Gdyby graczom się to nie podobało, to by tego pewnie nie było.
Oraz przede wszystkim, gracze są tylko ludźmi, każdy ma prawo do błędu. A gry nie są od tego żeby karać, jak to uważa sporo osób na tym forum, ale aby nagradzać.

Odpisz
(11.04.2019, 13:41)Alex napisał(a): Jeśli chodzi o cofnięcie jednego treningu jednej statystyki to to mija się z celem. Większość osób, która zgłasza się do mnie z prośbą o cofnięcie treningu prosi o wycofanie treningu całej statystyki bo od razu zrobili np. 5 x 199 ataku a chcieli sp. ataku.

Dla mnie to tam jest obojętne czy to wprowadzicie, ale z całym szacunkiem Alex, jak gracz 5x wrzuci 199 w jakąś statystykę to już nie jest przypadkowy błąd, tylko głupota (bo nie uwierzę że 5x przypadkiem wbiło sie nie tą statystykę którą sie chciało wbić), albo celowe wykorzystywanie was by cofnąć jakąś statystykę, bo czemu by nie Smile

Odpisz
@Sphinx25 akurat to da się wytłumaczyć jako przypadek. Jak?

Kliknij przypadkiem nie tam gdzie potrzeba, wbij na numerycznej te 199, kliknij "Trenuj", a potem spam F5 zanim się zorientujesz, że coś jest nie tak xD

Nie, mi się tak nie zdarzyło jeszcze. Jeszcze :>

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości