• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Co o tym myślisz?
TAK
NIE
Wszystko mi jedno
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cofnięcie ostatniego treningu
Chwila chwila, kiedys byla awantura o niezgodnosc statystyk pewnego pokemona gracza, a teraz przenosimy owoc awantury do omawianych? O.o

Poza tym, jak gracz zle wytrenuje to trudno - musi poniesc straty. Gra unika poniesienia konsekfencji. Pomyliles atak ze sp atakiem? Ponosisz konsekwencje.

Odpisz
(14.04.2019, 08:15)Raz00rex napisał(a): W najlepszym wypadku błąd jaki może wystąpić, to nie odejmowanie stat za lvlUP

To nie do końca jest taki mały błąd, bo skrupulatnie wykorzystany można zrobić z poka na 30 levelu potwora o dużo większych statach od tych jakie obecnie posiada Lucario Akkarina, a gracz który chciałby wykorzystać fakt skorzystania z tego błędu wystarczy że sztucznie podniesie level swojemu pokowi.

Odpisz
Czy wy już tworzycie błędy za adminów? Czy ja czegoś nie wiem i admini są tak słabymi programistami?

Odpisz
(15.04.2019, 18:24)Sphinx25 napisał(a):
(14.04.2019, 08:15)Raz00rex napisał(a): W najlepszym wypadku błąd jaki może wystąpić, to nie odejmowanie stat za lvlUP

To nie do końca jest taki mały błąd, bo skrupulatnie wykorzystany można zrobić z poka na 30 levelu potwora o dużo większych statach od tych jakie obecnie posiada Lucario Akkarina, a gracz który chciałby wykorzystać fakt skorzystania z tego błędu wystarczy że sztucznie podniesie level swojemu pokowi.

(15.04.2019, 19:19)VelKoz napisał(a): Czy wy już tworzycie błędy za adminów? Czy ja czegoś nie wiem i admini są tak słabymi programistami?

Do obu panów: Ja nie twierdze, że są słabymi programistami, tylko zwróciłem uwage, że takie coś może wystąpić, a nie musi Tongue A szybka reakcja pozwoli uniknąć nieszczęścia Big Grin

Odpisz
Od tego są testy, nie powinno się pisać w ten sposób bo już wprowadza się panikę i negatywne emocje Smile

Odpisz
Może i nie, ale przezorny zawsze ubezpieczony Big Grin A niektórych błędów na pierwszy rzut oka nie widać, jak kiedyś np błąd z centrum zgłoszeń na testowym, od którego zaczeła się cała afera Smile

Odpisz
@Alex a co jak ktoś odpali w innej karcie?

Odpisz
poza tym, za błędy się płaci. zaniedługo będziemy mieli możliwość użycia bota, ponieważa gra będzie za wygodna.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości