• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Jestem na...
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania godzinne
Jak wiemy na czacie ogolnym co godzine pojawiaja sie rozne pytania. Jednak nagrody 2,4 czy tam 5k yen to bardzo malo i nic sie z tym.nie zrobi.
Moja propozycja jest to aby zwiekszyc nagrode pieniezne , oraz dodac do tego rozne przedmioty np.kropla, pioro hooh czy zloty lisc

Odpisz
Ja bym zaproponował inną nagrodę za odpowiedzenie na pytanie - 1 napój Oaka. To by bardzo ułatwiło grę osobom nowym.
Itemy sprzedawalne mogą być średnim pomysłem przez wzgląd na zróżnicowaną cenę przedmiotów na targu. Z dnia na dzień, ta sama nagroda może być warta o wiele więcej lub znacząco mniej. Napój trzeba wykorzystać, by mieć z niego użytek albo zarobek - a jeśli się nie mylę, ta gra polega na klikaniu, więc nagroda idealnie by wpasowała się w mechanikę i zasadę działania gry.

Odpisz
nowi gracza maja szanse xd

Odpisz
Jestem na tak, ale w wersji z oakami Smile to akurat młodym graczom nie pomoże Tongue

Odpisz
na tak z oakami. W koncu bedzie jakiś powód by odpowiadać poza zabieraniem innym pytan do osiągniecia i sciganiem sie ze śmietanką ogólnego

Odpisz
Dodasz oaki za pytania to i tak wszystko będzie zgarniać
Tetruś Złotów czy Arachne. Nowi gracze nie mają szans odpowiedzieć na te pytania

Odpisz
a bo to tylko dwie osoby w całej grze potrafią coś szybko napisac? Big Grin poza tym gdzie jak gdzie ale w tym aspekcie gry staż nie ma praktycznie żadnego znaczenia, no chyba ze trafia sie jakies pytanie o wędkarza Tongue

Odpisz
Zdecydowanie na tak dla ołków

Odpisz
Ta by tetrus jeszcze bogatszy był Smile

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości