• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Testerzy
Cześć,

z racji że w ten weekend mają pojawić się dwie istotne dla gry zmiany na serwerze testowym to postanowiliśmy zrobić "nabór" na testerów. Potrzebujemy osoby, które znajdą czas na rzetelne przetestowanie nowych zmian.

Zmiany które mają się pojawić:
1. Balans lokacji
2. Zmiany wzoru treningowego

Jak zamierzamy to testować:
1. Użytkownik zakłada na koncie testowym nowe konto. Toczy normalną rozgrywkę.
Dzięki temu etapowi poznamy Waszą opinię na temat rozpoczynania gry przez nowych graczy. Obie wprowadzone przez nas zmiany mają ogromny wpływ na początek w grze.

2. Gracze dostają duże ilości yen oraz oaków.
2a. Oaki przeznaczane są na polowanie w lokacjach - staramy się zbadać każdą z lokacji.
2b. Yen przeznaczane są na trenowanie pokemonów do różnych grup turniejowych

Następnie chcielibyśmy poznać opinie każdego z testerów, dlatego zapewne przygotujemy dokument tekstowy do wypełnienia.

Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły na testowanie w/w zmian to śmiało piszcie w komentarzach.

Do zgłoszenia się jako tester proszę zastosować się do wzoru:
1. Nick w grze
2. Poziom postaci w grze
3. Ilość czasu jaką możesz poświęcić tygodniowo na testowanie zmian

1.Rockstar
2. 379 poziom postaci obecnie
3. Codziennie po parę godzin/ od 3 do 5h.Weekendy całe mam wolne więc poświęcić mogę.

Zatajony
211
Uwazam ze moge zostac testerem bo na gre mam duzo czasu (5-6godzin dziennie) Big Grin. Moge testowac i wyonywac polecenia Big Grin. Również rozdzielić ten czas na oba konta.

Miło Mi Evil
Poziom w grze ostatni
Ile czasu ... w ostatnich testach jak byla Alola mialem 50h zrobionych co do czasu w tyg zaleznie to jest od tego ile mam pracy i co chciecie konkretnie testować bo nie chciecie przeciez przetestowac odrazu z miejsca kazdej lokacji w 7 Generacji + 7 Rezerwatów ?

Pytanie od mnie czy Praca Testerów tak samo będzie olana ciepłym moczem z okna jak ostatnio i dostaniemy 10 oakow i Perma dla Razza ? xD

1.Mistrz Shifu.
2. 482.
3.sporo czasu. Jak potrzeba to 3-4 h dziennie

1. DarkWeider
2. 287 w momencie zgłoszenia
3. Nie zaniedbując totalnie gry głównej na testowanie mogę poświęcić codziennie 3-4 godziny, w niektóre dni więcej.

Kung Fu Panda
189
Mogę sprawdzać po 5h dziennie 

Sid Asystent Profesor Anny
Poziom: 249
średnio 4/5 godzin dziennie

EDIT:
Nowy nick: Uta

1. Anonim
2. 337
3. 14-18h

1 Hermes
2. 220
3. Gram po kilka godzin dziennie (nawet 5-6 nieraz)

1. VelKoz
2. 335
4. 5 godzin dziennie. Jeżeli będzie ciekawie, to do 12h.

1. Tony Wara
2. 470
3. 2-3 godziny dziennie, wieczorem.

1 NoRBai
2 306
3 Caly weekend jak sie uda :p a takto 2h codziennie

1. W tej chwili - Sir Razz vel Loser - ale w razie czego, szukać pod linkiem z sygnaturki z forum Tongue
2. 360 dzisiaj se wbiłem na lajcie
3. O ile będzie zabawnie na serwerze jak ostatnio - oczywiście bez tematów na forum, skoro taki ładny nabór szykujecie - to sporo. Nawet tyle co Velkoz nie będzie problemem

1. Tai Lung
2. 438
3. Około 3h dziennie posiedzę

Skocz do:

Szukanie: 1 gości