• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszty treningu - opinie
Chen, za co zwrot?

Wszystko było uzgadniane z Akkarinem

Odpisz
"Z pokemonami których koszt będzie wyższy na nowym wzorze niż na starym, to cofamy statystyki do poziomu wyrównania pułapów pieniężnych."

Jestem ciekaw jak oddzielicie statystyki które u danego pokemona zostały wbite za pomocą mikstury słońca i mikstury prędkości, przypominam że mikstura prędkości za każdym razem podnosi statystykę na stałe o +1, a skoro gra podobno nie pamięta użytych mikstur to takie cofanie statystyk będzie bardzo krzywdzące dla graczy.

W ogóle nie rozumiem w czym macie problem by ustawić pułapy do najwyższych statystyk osiągniętych przez graczy. Przecież to jest o wiele łatwiejsze i zapewnia mniej roboty bo nie trzeba nikomu cofać żadnych statystyk, sami niepotrzebnie chcecie sobie dołożyć roboty.

Odpisz
Wydaje mi się, że wyłącznie w przypadku jednej statystyki tego nie robimy.
I to z tego względu, że wartość do wytrenowania doszła już do tak wysokiego poziomu, że nawet 1% graczy do takiego poziomu nie dojdzie.

Odpisz
()hRs napisał(a): Wszystko było uzgadniane z Akkarinem

To "uzgadniane" dwuznacznie brzmi. Zostałem poinformowany że coś takiego może mieć miejsce i ja będę najbardziej poszkodowanym przy tej zmianie. I choć koniec końców jakoś się z tym pogodziłem to jednak nie uważam żeby cofanie statystyk było dobrym ruchem o czym napisałem. Głównym powodem cofania statystyk miało być to że różnica między atakiem mojego pokemona a drugiego w kolejności w grze jest "ogromna" i chcecie "ograniczyć tak dużo przyrost pktów". Z tym że są w grze pokemony które ze zdolnościami mają porównywalny atak do mojego a ich po zmianie nie dotknie obniżenie stat bo pułap gdzie trening będzie droższy niż obecnie miał być ustawiony na granicy 8500 jak mi napisano więc mi zostanie obniżony do tego poziomu a tamtym pokemonem zostanie tak jak jest bo mają statystykę bez zdolności poniżej tego pułapu więc opierając się chociażby na tym przykładzie to "ograniczyć tak dużo przyrost pktów" nie do końca ma sens. Druga sprawa że trening na nowym wzorze ataku od 8500 do 10k ma być droższy chyba o 10% czy 30% (nie wiem dokładnie) więc mimo wszystko nie są to jakieś bardzo duże różnice (zwłaszcza jeśliby to było 10%) więc nie wiem czy to obniżenie pułapu do 8500 przyniesie aż takie zmiany żeby nie można było zostawić go na 10k. Co do "pułapu" innych statystyk się nie wypowiem bo nie wiem w jakich granicach mają być ustawione.

Odpisz
Z serii kiedy developer nie pomyśli nad late gamem Smile
Domyślnie każdy powinien "móc" wytrenować pokemona do 130. poziomu, ponieważ taki jest limit. "Móc" jako "być w stanie", a nie "mieć możliwość za 20 lat gry".
Po co w ogóle są poziomy 60-130?

Odpisz
Tak z innej beczki dla mnie poziomy od 101 do 130 to herezja i gdyby nie to że byłoby to problematyczne obecnie to byłbym za ustawieniem limitu do 100 lvl poka Big Grin

Odpisz
Najważniejsze to żeby trening na klasy od 30-60 był tańszy a jak ktoś chce sobie robić zamiast druzyn jedną anomalie jak lucek akki to niech robi jego sprawa Big Grin

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości