• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Treningi i zwroty
Zasady zwrotu:

1. Jeden gracz może maksymalnie otrzymać zwrot za 10 pokemonów. Będzie on sam wybierał pokemony, za które ma otrzymać zwrot. Dostępna będzie do tego zakładka, w której będzie mógł porównać i wybrać najkorzystniejszą dla niego opcje.
2. Kwota, którą gracz otrzyma za zwrot pokemona będzie różnicą w koszcie treningów przed-po. A więc nie będzie to różnica w wartości pokemonów!
3. Pokemony, które zostały kupione na targu po dniu rozpoczęcia dyskusji na temat zmian w treningu, nie będą brane pod uwagę przy zwrotach. Postaramy się zrobić, aby wyjątkiem były pokemony, które gracz po kupił i trenował w 100% sam - kupił pokemony na pierwszych poziomach ze znikomą wartością. Jednakże nie jestem pewien, czy uda się to zrobić tak jak należy.

Ogólne:
1. Pokemonów, które musiałyby dopłacać za trening jest dosłownie garstka w grze. Stąd po rozmowie z posiadaczami zdecydujemy się na konkretne rozwiazanie dla każdego przypadku, aby właściciel był możliwie najbardziej zadowolony.
2. Wzory treningowe wciąż się dostosowywane na serwerze testowym!

XD Logiczne Podanie teraz max 10 poków gdzie osoby będa skupowac po cenie hodowli by miec 10 poków by zarobić .... xD
Nie lepiej było podac ilosc pokow w ogloszeniu i najwyzej zmienic jak by było za mało ?

Evil czytasz do końca? Za poki kupione w ostatnim czasie nie będzie zwrotów, wiec skupowanie poków nic nie da.

Beth. Evil nie pił jeszcze kawy, to nie kontaktuje. Wybaczcie mu

Co jeżeli pokemona się sprzedawało i później odkupywało po jakimś czasie? Otrzymam zwrot czy nie?
https://imgur.com/a/0lElVDB
transakcja z tą samą osobą.
Dochodzenia do wszystkich poków będą robione z osobna? Big Grin

Jeżeli w dość prosty sposób z logów będzie się to dało wywnioskować to tak.
Jednakże dochodzenia pokemonów nie będą robione z osobna - zbyt wiele ich jest.

Jestem na. Tak

Mam kupionego pokemona który nie załapie sie do zwrotu - spoko. Co jednak z jego wartoscią? Zostanie obniżona do tego pulapu jaki by byl przy nowym treningu? Pytam, bo jesli jego wartosc spadnie to bardziej oplaca mi sie go w tym momencie sprzedac w hodowli niż zatrzymać Smile

(23.04.2019, 14:51)Radziu22 napisał(a): Mam kupionego pokemona który nie załapie sie do zwrotu - spoko. Co jednak z jego wartoscią? Zostanie obniżona do tego pulapu jaki by byl przy nowym treningu? Pytam, bo jesli jego wartosc spadnie to bardziej oplaca mi sie go w tym momencie sprzedac w hodowli niż zatrzymać  Smile
 Mam podobnie, proszę o szybką odpowiedź zespół

Nad taką sytuacją nie myślałem jeszcze. Jakie rozwiązanie byłoby dla Was odpowiednie?

Wydaje mi się, że nie ma przeciwskazań, aby jego wartość została taka jaka jest.

Rozumiem że jesli wartosc sie nie zmieni to nie wplynie to na dalszy trening? Jedyna wada jaką widze to to, że nie ma opcji aby takiego pokemona sprzedac innemu graczowi. Bo w hodowli kosztowac bedzie tyle co wytrenowanie go po nowym wzorze Wink
Wg mnie inną opcją moze być zmiana wartosci tak jak u innych poków ale rekompensatą będzie różnica w hodowli a nie róznica treningowa, czyli znacznie mniej niz u innych poków Smile Ci co kupowali poki po hodo wyjdą na zero a ich poki będą przystosowane do nowych wzorów.
Mi osobiscie obojetne która z tych opcji wejdzie, byleby nie bylo obnizenia wartosci bez oddania Yenow, bo na tym gracz straci Wink

Jestem za taką rekompensatą czyli gracz, który kupił już pokemona trenowanego to nie dostanie zwrotów

Nie rozumiem trochę jednej kwestii. Skoro pokemony które zostały kupione na targu po dniu rozpoczęcia dyskusji na temat zmian w treningu mają nie być brane pod uwagę podczas zwrotów to dlaczego chcecie wprowadzić ograniczenie do 10 poków? Według mnie jest to zupełnie bez sensu. Są gracze którzy wytrenowali/kupili sporo poków trenowanych o mniejszych wartościach, nie mówię o kwotach rzędu kilku kkk tylko takie które swoją wartością dobijają do kilkuset kk i mają je od dłuższego czasu więc dlaczego tacy gracze mają być poszkodowani tylko dlatego że posiadają większą liczbę pokemonów? Patrząc nawet po moim przykładzie, sam mam dwucyfrową liczbę pokemonów które posiadam od dłuższego czasu. Jednego kupiłem po rozpoczęciu dyskusji i nie dostanę za niego zwrotu- ok szanuje i rozumiem doskonale natomiast wszystkie inne zostały kupione zdecydowanie wcześniej zanim ktokolwiek choćby pomyślał o zmianach w kosztach więc dlaczego miałbym nie otrzymać za nie zwrotu tylko z powodu że ich liczba przekracza 10? Według mnie nie powinno być żadnego ograniczenia w liczbie pokemonów które by podlegały zwrotom ponieważ mają być wprowadzone blokady na pokemony kupione po rozpoczęciu dyskusji a co za tym idzie żaden gracz nie zrobi monopolu kupując większej ilości trenowanych pokemonów za które mógłby otrzymać zwrot pieniędzy i co za tym idzie- zarobek. Więc skoro jest blokada to po co ograniczać?

Royer, chodzi o to, aby faktycznie graczom zwracać pieniądze za pokemony które trenowali.

Jeszcze nie zrobiłem systemu na wymianę pokemonów pod nowy wzór, jednak obawiam się, że nie będzie się dało sprawdzić następującej sytuacji:
Gracz łapie pokemona na dosyć wysokim poziomie w dziczy i korzysta z wymiany przez co zyskuje darmowe yeny.

Jeżeli uda się zrobić tak, aby ta sytuacja była wyeliminowana przez system to także nie widzę przeciwskazań aby było tak jak piszesz.

Ja plakam jak czytam czerwonych sami wbijacie sb nóż w nogę
Ty pisząc skrypt masz możliwość dania wyjątku od tego by Evil nie dostał zwrotu bo jest Kutafongiem wystarczy tylko chcieć i mieć chęci zaczyna mnie serio irytować że u was coraz częściej widzimy słowa da się lub się nie da
Wam się po prostu nie chce pomyśleć ew lekko się podszkolić

Good Night
Wasz kochany podły Evil

Skocz do:

Szukanie: 1 gości