• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ph
Star 

Siema, czesc i wgl mam nadzieje ze pewien admin na b nie zamknie mi tego dzialu z.. xD.

Handel ph.
Dlaczego administracja pozwala na handel ph jak na tym traca? Sposobow na zdobycie ph jest malo, wiec trzeba je kupic a admini strzelaja sobie w kolano takim czyms. Przez handel ph % kupowania ph przez pieniadze jest mniejszy. xD

generalnie nie każdy chce wydawać pieniądze na grę bo ma zdecydowanie lepsze pomysły na wydatki no dajmy na to jedzenie itd. Jak grałam dawniej ten handel był mało znany ale cóż rozwinął się i moim zdaniem jest czymś ciekawym i daje urozmaicenie. Nigdy czegoś takiego w grach nie widziałam więc nie rozumiem w czym problem jeśli chodzi o ten handel bo jest naprawdę fajny.

(26.04.2019, 22:29)Dodo napisał(a): generalnie nie każdy chce wydawać pieniądze na grę bo ma zdecydowanie lepsze pomysły na wydatki no dajmy na to jedzenie itd. Jak grałam dawniej ten handel był mało znany ale cóż rozwinął się i moim zdaniem jest czymś ciekawym i daje urozmaicenie. Nigdy czegoś takiego w grach nie widziałam więc nie rozumiem w czym problem jeśli chodzi o ten handel bo jest naprawdę fajny.

Chodzi o to ze aministracja zarabia mniej, a jak zarabia mniej to nerfi np zielone pola aby wiecen wydawac hajsu na gre, badz kupowac je od graczy co wplywa na nich niekorzystnie

to bardziej pytanie powinno być skierowane do administracji niż do graczy Big Grin ja tylko wyraziłam swoje zdanie

Tak na moje oko to żeby gracz kupił od kogoś PH to najpierw ten drugi gracz w większości przypadków musi kupić PH po przez doładowanie.

Ps. Jak tematy są z... to tak samo są traktowane.

No wg mnie admini też na tym więcej zyskują niż tracą, dlatego nie wiem dlaczego taka wymiana jest utrudniana i nie można bezpośrednio sprzedawać ph, tylko trzeba kombinować z wymianami.

Weź pod uwagę, że ph nie bierze się z powietrza i najpierw ktoś je musi kupić, żeby potem inny gracz mógł je wymienić za yeny. Osoba kupująca ph kupuje je dla siebie i na wymianę, dzięki czemu może szybko zarobić. Gdyby taka osoba nie mogła wymienić ph na yeny, to kupiła by ich mniej, tylko na własne potrzeby.

Dokladnie tak jak napisał Saga. Kupując dla siebie kupowaliby mniej. A Ci, ktorzy kupują ph od graczy... cóż, moim zdaniem gdyby im tego zabroniono to nie kupiliby ph za kase tylko po prostu przestaliby klikać Wink Nie kazdy chce wydawac pieniadze na gierke internetową, ale jak juz ktos chce sobie poklikac to przynajmniej ma jak to zrobic dzieki mozliwosci wymiany Wink

Skocz do:

Szukanie: 1 gości