• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie o stow
#1
Mam pytanie - co trzeba napisac w powodzie wyplaty aby szacowna administracja, nie rozrozniajaca wlamania od podania hasla zaakceptowala?
 
#2
§13. Wypłaty z banku stowarzyszenia
13.1. Wypłaty za konkurs w stowarzyszeniu akceptowane będą pod warunkami:
- Przed rozpoczęciem konkursu należy go uzgodnić z Moderatorem. Jeżeli konkursy mają być prowadzone systematycznie należy to także skonsultować
- Najwyższa nagroda nie może przekroczyć kwoty 5.000.000¥, natomiast suma wszystkich nagród za dany konkurs 8.000.000¥
- Podczas zlecania wypłaty należy wykazać w jej powodzie odpowiednie dowody na odbycie się konkursu zgodnie z ustaleniami Moderatora i zgodnie z regulaminem gry np. w formie linków do screenshotów z gry
- Zlecenie wypłaty musi być wysłane przez osobę, która ustalała zasady konkursu z Moderatorem, a dodatkowo w powodzie wypłaty konieczne jest uwzględnienie loginu tego Moderatora
13.2. Wypłaty za zadania stowarzyszeń mogą być wypłacane wyłacznie za pomocą dostępnego w stowarzyszeniach automatu wypłat. Dodatkowe wypłaty nie będą akceptowane.

13.3. W przypadku rozwiązywania stowarzyszenia należy wypłacić całe pieniądze proporcjonalnie do wpłat przed rozpoczęciem procesu rozwiązywania stowarzyszenia np. przed wyrzuceniem członków.

13.4. Wszystkie inne formy wypłat nieopisane w Regulaminie należy konsultować z Moderatorem.

13.5. Zlecenia wypłat mogą zostać odrzucone z powodu podejrzenia oszustwa. W takiej sytuacji, osoba ze stowarzyszenia zajmująca się daną dziedziną wypłat powinna napisać do Moderatora w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.
 
  


Skocz do:


Szukanie: 1 gości