• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy podobają Ci się wgrane zmiany?
Tak
Nie
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 2.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie na temat aktualizacji z balansem lokacji i Pokemonów
Question 
Cześć, w tym temacie proszę umieszczać swoje opinie na temat aktualizacji. 

Proponuję jednak zrobić to dopiero za kilka dni jak już trochę poklikacie i wyczujecie jak sprawdzają się wszystkie zmiany.

Odpisz
Więcej pustych kliknięć słabsza hodowla gorzej łapią się póki dla mnie aktualizacja slaba

Odpisz
Pustych lokacji jak było dużo tak jest ich nadal, poki wyjątkowo źle się łapią (1 pok na cały pasek? Parodia), hodowla w praktycznie każdej lokacji kilka kk słabsza, pewnie znajdzie się 1-3 wyjątki od tej reguły...co dalej hmm? Mógłbym pohejtowqc dalej,ale podsumowując aktualizacja beznadziejna Wink pozdrawiam

Odpisz
Miał być balans lokacji i jest. Chyba teraz wszystkie lokacje są tak samo nieopłacalne Big Grin więcej pustych wypraw, ciężej Pokemona złapać i mniej pieniędzy z hodowli.
Ale spokojnie nic się nie zmieni bo będzie tańszy trening dlatego wszystkie opłacalne lokacje zostały znerfione Big Grin

Odpisz
Dawno się nie wypowiadałem na Forum Wink
Lecz ostatnio wróciłem do w miarę aktywnego klikania Wink
Po aktualizacji nie odczułem przyrostu pustych wypraw.
Lecz problem jest z łapaniem Poków...

Odpisz
A ja dla odmiany powiem, ze klikając w unovie poki trafiają sie czesciej i latwiej zlapac, przynajmniej na ostatniej wyspie, reszty jeszcze nie sprawdzilem to sie nie wypowiem,

Odpisz
Trzeba od nowa sprawdzać wszystkie lokacje...

Odpisz
Możecie podać lokacje w których klikacie?

Odpisz

Mi tam sie fajnie klika wystarczy znaleźć dobra  lokacje
Ale patrzac na to z perspektywy nowych graczy był to dla nich strzał w kolano  

Odpisz
Ihatelt bo nie lapia lvlbalami?

Odpisz
Dawniej było 1:4 w lokacjach i nie było "chyba" takiego narzekania jakie jest teraz.
Po prostu do lepszego się szybciej wszyscy przyzwyczajają. Co nie zmienia faktu że niektóre lokacje mają zbyt wiele pustych wejść.

Odpisz
Bo dawniej były słabe i dobre lokacje,a teraz są same słabe w tym problem ;>

Odpisz
Dobra zmiana, która sprawia, że gracze klikając muszą troche pomyślec zanim zaczną rzucać ph na lewo i prawo. Gracze narzekają bo nikt z nich nie wziął i nie policzył żadnej lokacji, lub klikają na jakiś dziwnych lvlach Tongue Prawdą jest, ze część lokacji została mocno znerfiona ale osobiście widzę znaczny buff lokacji które wcześniej się nie opłacały. Wciąż da sie znaleźć lokacje z przyjemnym przelicznikiem i nie takim słabym dropem. Dodatkowo gdy do lokacji dodamy w końcu handlarza na którym jak mniemam też bedzie zarobek, to tym bardziej klikanie powinno być wciąż opłacalne.

Podsumowójąc uważam, ze jest pare lokacji do poprawy, o czym Alex chyba wiesz, ale ogólnie zmiana jest na duży plus. (przed zmianą niektóre lokacje dochodziły do 1:20 o czym na szczęscie nie każdy wiedział, teraz jest w miare równo)

Odpisz
Najlepsze aktualizacja po znerfieniu pól, na których najlepsi gracze oszukiwali nowych graczy kupując ph niższym kursem i zarabiając klikając tam Sad Uważam że kurs w lokacji powinien być 1:4/5 a ph powinno być nie sprzedawane niżej niż 1:20, no ewentualnie jak ktoś po taniości 1:15 wam da.

Pisząc to wpadłem na lepszy pomysł! Znerfmy hodowle ale za to podwyższmy drop o 300%! Aktualne ceny są okropne a warsztat zbyt drogi! Ceny spadną i każdy pozwoli sobie na miksturkę, a nie tylko ci najbogatsi klikający na botach! Stary warsztat był lepszy! Precz z botami!

Odpisz
Jak pare osób już się tutaj wypowiedziało i na pw też dostałem kilka opinii to napiszę Wam co konkretnie chcę poprawić.

Jest kilkanaście lokacji w których liczba pustych wypraw zdecydowanie wzrosła. To są lokacje, które posiadają drogie przedmioty dlatego gra obniżyła szanse na pokemony żeby zrównać dochód. Tak oczywiście nie może być i wszystkie tego typu lokacje chcemy poprawić. Wykonaliśmy ponownie symulacje tym razem zmniejszając znaczenie tych drogich przedmiotów i wygląda to już zdecydowanie lepiej. W tym tygodniu to dopracuję i wgram.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości