• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Co o tym sądzisz
Ankieta jest zamknięta.
Jestem na tak, powinniśmy wynagrodzić utalentowane osoby
71.43%
5 71.43%
Jestem na nie
28.57%
2 28.57%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin w pewnym sensie
No to sprawa wygląda tak: Nie można robić grafik za Y co jest sporym błędem. Sprzedawać grafiki można tyl;ko przez opcje doładuj ph. A przyznajmy szczerze, każdy woli wydać za obrazek y zamiast ph. W czym tkwi problem:
)Gracze mogą to źle odebrać (jak ja i wiele innych osób). Mogą twierdzić że Admini lecą na kase. W końcu przez to doładuj ph przyjacielowi mają zysk. Myśle że powinno być można robić grafiki za Y. Znam wielu dobrych grafików i myśle że w ten sposób ich umiejętności byłyby wynagrodzone Big Grin

przeciez kazdy wie ze admini leca na kase

Jeżeli przedmiot nie jest pushem, to administratorzy nie mają podstaw aby was zbanować.

Admini nie lecą na kasę! Potrzebują pieniędzy aby wprowadzać nowe i dobre aktualizacje!

Jest to wprowadzone ze względu na to że każdy push mozna byłoby wytłumaczyć kupnem.

Druga sprawa że ogolnie to nie ma czegoś takiego jak kupowanie grafik w grze. Jak zrobisz grafikę komuś i nie dostaniesz doladowania od kupca to nas to nie interesuje. Tak samo w drugą stronę jeśli zrobisz doladowanie komuś i nie dostaniesz grafiki to my z tym nic nie zrobimy.

Beth, a nie jest to sprawa graczy jak chcą płacić za grafike?

3/4 grafików w grze robia je za darmo, a zaplacic im mozesz kupujac od nich np. item po wyzszej cenie niz ta handlowa ale za duzej aby nie podeszło pod push wszystko da sie zrobic jak sie chce

placic za smieszne grafiki Big Grin co tu sie porobilo Big Grin

taaaa jasne, a potem będzie caterpie za 50kkY bo niby za grafikę którą ktoś stworzył w paincie w 5 minut

Serio tak załosny przykład musiałeś podać xD
2-3k PLN by wygrac Legende w Evencie lepszy xD

Zreszta jesli ustaliło by sie zasady Grafika taka ma Taka Kwotek i taka to mogło by być ale ogarniam im mniej pracy dla Kolorowych tym lepiej Big Grin
NIedługo będziemy mieli 15 Moderatorów i tak gra będzie koszmarnie działać bo nikomu z was nie chce sie ruszyć by coś było lepiej bo trzeba było by coś zrobić
#Hipokryzja xD

Masz racje Evil nikomu nic się nie chce, nikt nic nie potrafi, admini nie mają takich jaj jak Ty i lecą tylko na kasę.

Niestety na każdym kroku obnażasz nasze ułomności i jest nam z tym bardzo źle przez co płaczemy po nocach.

Co zrobić takie jest życie i nie wiele osób jest tak wspaniałych jak twoja skromna osoba.

Teraz jak to wyznałem możesz czuć się spełniony i iść szerzyć swoją wspaniałość gdzie indziej.

Temat zamykam bo boje się twojej odpowiedzi.

Arrivederci Roma

Skocz do:

Szukanie: 1 gości