• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagrody za podium eventu
Witam. Mam sprawę, a zarazem pomysł. Jako że ostatnio na evencie była Kartana za 1 miejsce, to coś mnie zaciekawiło. Zazwyczaj poki za podium były wersją shiny, więc czemu nie zostać przy tej tradycji, żeby wszystkie przyszłe legendy i UB były shiny Big Grin Zdecydowanie łatwiej spotkać zwykłą legende w rezerwacie, niż jej shiny wersję, więc nici z uzupełnienia gablotki nawet przez najbliższe 30 lat, szczególnie teraz, gdy poprawiono balans lokacji Smile Myśle, że to dobry pomysł, a za shiny wersję legendy, czy ultra bestii większa ilość osób byłaby gotowa podjąć się wyzwania bycia top1 eventu.

Odpisz
Hmm, dobry pomysł! Administracja troche zarobi, bo beda wydawali po 5k zl na ph aby zdobyc jak najwiecej symboli, a pozniej legenda sh im to zwroci Big Grin

Odpisz
Admini od zawsze gadają że nie będzie shiny legend. Jak cos się świeci i ma +1 przyrost to jest jak unikat w zoo i możesz go podziwiać jedynie w pokedexie. Jestem na nie

Odpisz
Ja to bym dał kazdemu shiny legendy z automatu uzupelnione w gablotce. A co? Nie należy nam sie?
Aha i raz w tygodniu dodatkowo loteria na shiny legende zeby kazdy mial rowne szanse bo przeciez na evencie wiadomo ze tak nie jest

Odpisz
Nie.

Odpisz
Taki pomysł może mieć sens, ale dopiero po rozdaniu wszystkich zwykłych wersji, a to nie nastąpi szybko (nawet jeśli UB potraktuje sie tak wyjątkowo jak mityczne i legendy i będą rozdawane jako pojedyncze sztuki, co moim zdanie nie powinno mieć miejsca), tym bardziej że do drzwi puka już kolejna generacja. Dopiero wtedy można pomyśleć o rozdawaniu wersji shiny.

Odpisz
(01.06.2019, 07:26)Radziu22 napisał(a): Ja to bym dał kazdemu shiny legendy z automatu uzupelnione w gablotce. A co? Nie należy nam sie?
Aha i raz w tygodniu dodatkowo loteria na shiny legende zeby kazdy mial rowne szanse bo przeciez na evencie wiadomo ze tak nie jest
Ale kto by wtedy kupował ph i klikał na evencie? 

Odpisz
(01.06.2019, 10:35)Alex napisał(a): Witajcie, z powodu ogromnej liczny propozycji jakie mamy już zaakceptowane oraz tych, które jeszcze omawiamy, postanowiliśmy tymczasowo zamknąć dział nowych propozycji.

Gdy zrobimy porządek w propozycjach i cześć z nich uda nam już się wprowadzić do gry to z powrotem otworzymy nowe propozycje.

ale tak czy inaczej nie wypali pomysł, zgadzam się z przedmówcami

Gablotke i tak ciężko zapełnić w poki wszystkich generacji, shiny legenda w grze brzmi absurdalnie, nie tyle posiadanie a nawet spotkanie takiej.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości