• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na nadzorcę chatu
Witajcie!

Z dniem dzisiejszym otwieramy nabór do zespołu PokeWars.

Stanowisko: Nadzorca Chatu
Liczba miejsc: 1
Czas nadsyłania zgłoszeń: 7 dni (11.06 - 18.06)
Sposób zgłaszania się: Napisanie wiadomości w tym temacie

Wymagane składowe wiadomości:
1. Pseudonim w grze.
2. Czas spędzony w grze.
3. Imię.
4. Wiek.
5. 2-3 zdania o sobie.
6. Informacja o tym, jak wyobrażasz:
6. a) siebie na tym stanowisku,
6. b) idealnego nadzorcę chatu.
7. Jak często i w jakich porach będziesz dostępny w grze.
8. 2-3 Twoje atuty/zalety, które powinny przydać się na tym stanowisku (np. cierpliwość, komunikatywność, doświadczenie z pełnionej wcześniej podobnej funkcji, autorytet w grze).

Pamiętajcie, że im lepiej się przedstawicie tym większe macie szanse. 
Osoby, które dostępne są także w weekendy będą miały większe szanse na dostanie się do Zespołu.

Administracja skontaktuje się z wybranymi kandydatami.
Administracja zastrzega sobie prawo zakończenia przed czasem naboru na wypadek znalezienia kandydata idealnego.

W tym temacie umieszczamy tylko swoje zgłoszenia. Wszelkie komentarze będą kasowane.
Prosimy o wstrzymanie się przed komentowaniem kandydatów oraz rekrutacji zarówno na forum jak i w grze. W skrajnych przypadkach takie komentarze mogą się skończyć blokadą forum/chatu/konta.

Witaj, mój pseudonim to Czarny humor podejmuje się kandydatury ponieważ posada na stanowisku nadzorcy Chatu mnie interesuje mam 14 lat.Moim zdaniem kandydat musi być cierpliwy i rozsądny.Ja jestem osobą cierpliwą i w miarę możliwości i sytuacji poważną umiem rozpoznawać kiedy coś się złego dzieje.Ja często spędzam w grze wolny czas codziennie po 2-4 godz.Mam na imię Karol dla przyjaciół Lolek chociaż nie wiem czy ta informacja jest przydatna.Moim zdaniem byłbym dobrym kandydatem na to stanowisko bo mam bystre oko.Jestem nocnym graczem, gram o różnych porach ale częściej w 16-21, ze względu że zaczynają się wakacje będę miał więcej czasu np. 4-7 godz. dziennie ale to nie jest potwierdzone, gram dużo w weekendy w wakacje będę dostępny prawie że o każdej porze.Zapoznałem się z regulaminem w grze co mi pomaga rozpoznać złe od dobrych czynów.Umiem się wypowiadać co mi nie sprawia większych problemów.Mam nadzieje że moja kandydatura o to stanowisko zostanie rozważona.

1.deathofelite
2. Miesiąc
3. Paweł
4. 23
5. "Wybitny" pisarz jak i gamer dzielący chate. W przyszłości pojawi się książka
6.
a) wyobrażam siebie jako osobę która ma kontrole nad chatem, osobę, która po mimo słabszej wiedzy w grzę poradziła by sobie z wyzwaniem. Każdemu daje się 2 szansę, więc najpierw było by ostrzeżenie (są wyjątki) a potem ban. Nie należy spraw załatwiać nachalnie. Kłótnie załagodzać, a dobrym graczom rocketballe rozdawać Big Grin. Pomagałbym też nowym graczom, bo nawet coś tam umiem
B) nie ma osób idealnych ale gdybym miał się wyobrazic jako idealny, to taki, co umie pomagać, i sprawiedliwie karać.

7. 14-19 weekend 8-17

8 jak wyżej wspomniane, sprawiedliwe karanie i cierpliowść

Cześć! Smile

Mam na imię Rozalia. Obecny nick to Samantha Westwood. Czasami jestem tez nazywana poprzednimi nickami, które miałam od momentu zaczęcia gry- 02.03.2017r. Od tego dnia w grze spędziłam ok 66 dni (na początku miałam dwumiesięczną przerwę) Wiele się przez ten czas nauczyłam, nie tylko jak grać, ale i jacy są gracze. W marcu skończyłam 16 lat.
   Uwielbiam rysować, chodź nie mam jeszcze własnego stylu... Confused Aktualnie jestem w tym ostatnim gimnazjalnym roczniku ale złożyłam papiery do technikum weterynarii Big Grin  Mam w domu sporo zwierzątek dużych i małych. Mimo tego znajduję czas na grę Smile 
   Z charakteru zazwyczaj spokojna i opanowana, ale jak każda dojrzewająca osoba miewam napady głupawki  Big Grin Potrafię zrozumieć potrzeby i oczekiwania innych względem mnie (nie tylko w grze), dlatego staram się być kulturalna, nie przekraczać granic i umiejętnie ukrywać emocje Wink .  
   Pomagam innym w grze nie tylko wtedy, gdy ktoś o to poprosi, ale również gdy widzę, że ktoś sobie z czymś nie radzi. Oczywiście jeśli ktoś nie chce pomocy, nie naciskam. No... może czasem... Angel  
   Jeśli pojawiała się sytuacja, w której na chacie atmosfera robiła się nieprzyjemna zwracałam uwagę oraz (jeśli mi się chciało xD) przytaczałam konkretny punkt regulaminu. Niestety nie każdy rozumie swoje złe zachowanie... Dodgy 

Idealny nadzorca:
 Po pierwsze i najważniejsze- Musi znać regulamin i go przestrzegać. (Pamiętam większość punktów, staram się go przestrzegać)
 Powinien być aktywny- głównie na chacie Tongue -wydaje mi się że 2-3 godziny wystarczą z racji tego, że jest kilku czarnych.
 Nie powinien zwracać uwagę tylko na błędy i przewinienia graczy, ale również pomagać.
 Nadzorca nie może być uprzedzony i stronniczy, ponieważ mogłoby to spowodować wiele nieporozumień.
 Powinien być stanowczy- nie może łatwo zapomnieć o naruszeniu regulaminu (aczkolwiek nie powinien też banować za drobnostki). => W takich sytuacjach najpierw powinien wytłumaczyć delikwentowi co i jak, i poprzestać na upomnieniu. Jeśli to nie poskutkuje... Ukarać zgodnie z regulaminem. Undecided
 Oczywiście komunikatywność obowiązkowa Big Grin
   Jako nadzorca chatu przez weekend w grze byłabym +/- 4-5h dziennie (czyli tak jak wcześniej) a Pn-Pt około 3-4h (szkoła). W wakacje chyba nigdzie nie jadę więc w grze mogę spędzić czasami nawet 6 godzin dziennie (logowałabym się co jakiś czas- 6h to suma). 
   Wg mnie, lepiej żeby nadzorca logował się kilka/naście razy dziennie na 20 minut niż siedział tylko (np) 17-21 i koniec. Wtedy będzie bardziej "na świerzo".
   Jako, że mam duże poczucie humoru i dystans do siebie oraz znam, albo chociaż kojarzę większość osób myślę, że będę mieć dobre relacje z graczami. Smile 
   Postaram się jak mogę aby utrzymać porządek na chacie, zwracając uwagę w delikatny sposób (najlepiej na czacie prywatnym) i pomagać innym (tak jak robiłam to dotychczas). W razie wątpliwości zawsze mogę zapytać innych z zespołu co zrobić gdy wystąpiła taka i taka sytuacja.
    Jeśli to ma jakieś znaczenie to mam na koncie jednego Rocketball'a za pomoc na chacie Smile cytując Tusiaczka: "Tak pięknie wyjaśniłaś all graczom na ogólnym, pilnując przy tym porządku.. (...)" =^^=  
    Jestem cierpliwa i nie mam nic do graczy nawet jeśli oni mają jakiś problem ze mną Smile Nie faworyzuję graczy, gdyż mogło by to wpłynąć na mój autorytet Big Grin  Nie wiem co jeszcze dodać... Tongue   Podsumowując- moje cechy przydatne na tym stanowisku to m.in.: bezstronność, poczucie humoru, dystans do siebie, pomocność, otwartość, aktywność, stanowczość oraz pewność siebie. Oraz mam dobre kontakty z innymi graczami, chociaż nie ukrywam, że w przyszłości miałam lekkie spiny z nadzorcami... Mam nadzieję, że się to zmieniło Blush  Oczywiście łatwo nawiązuję nowe znajomości  Heart Heart Heart

To już chyba wszystko Big Grin Myślę, że mam spore szanse, ale jeśli nie... Mówi się trudno i w dalszym ciągu jest się nadzorcą incognito Tongue Heart Wink

unowne unownn unownd

edit:
Jak tak patrzę na to moje podanie, to strasznie dużo buziek zrobiłam... heh. Mam nadzieję, że jest czytelne Blush

1. DrCebula
2. 96dni 5godz. 15min. (Data dołączenia 07.08.2017)
3. Olaf
4. 12 lat
5. Jestem 12 letnim nerdem, chodzę do 5 klasy. Komputer to całe moje życie. Mam dystans do siebie oraz do świata.
6.
a) Wyobrażam siebie jako nadzorcę, który sprawiedliwie dzierży banhammer oraz ma dobre stosunki z graczami, aby na czacie oraz w samej grze nie było toksycznie
b) Moim zdaniem idealny nadzorca to taki jak opisałem w podpunkcie a
7. Jestem ciągle dostępny ponieważ mam dobre oceny w szkole więc nie muszę się uczyć, a poza tym są już wakacje Big Grin. Jestem również dostępny o każdej porze, bo jak już wspomniałem komputer to moje życie, a mam 2 monitory więc na jednym będę mógł ciągle mieć odpaloną grę.
8. Dystans, cierpliwość, humor, wiecznie dostępny,

1.Deacon St John.
2.165dni 12godz. 21min.(Mija już 3 rok)
3.Krystian
4.17 lat
5. Jestem w szkole o profilu mechanik na pierwszym roku choć to już końcówka, mam bardzo dużo czasu wolnego.
Interesuję się piłką nożną.
6.Jak siebie wyobrażam na tym stanowisku :
a) Chciałbym na tym stanowisku zajmować się czatem, pilnować go i nie tylko. Niby nadzorca czatu musi pilnować czatu i na nim być, nadzorca czatu jest od tego żeby pomagać wszystkim graczom i rozwiązywać spory i kłótnie które zaistnieją na czacie. Nie powinien w żaden sposób wcinać się i obrażać innych a ostrzec ich żeby skończyli poprowadzić dalej konwersacje lub uspokoili się i przeszli na rozmowy prywatne. Chciałbym pełnić te funkcję żeby czat był spokojniejszy ale też ciekawszy.
b) Nie wyobrażam sobie aby jakiś nadzorca był idealny dlatego ja też nie byłbym nim, ale dążył bym do tego by być lepszy na tym stanowisku i będąc w zgodzie z każdym graczem jeśli to możliwe. Ale idealny nadzorca musi być sumienny, pracowity, spostrzegawczy i co najważniejsze cierpliwy i bezstronny, bo po to właśnie jest nadzorca, by złagodzić spór między graczami. Choć najpierw trzeba napisać na czacie żeby gracze byli spokojni, tak z dwa razy, jeśli to nie poskutkuje można wtedy dać ostrzeżenie i gracz wtedy się uspokoi a jeśli robi coś wbrew regulaminu jak obrażanie członków zespołu czy coś gorszego to już można dać bana z odpowiednim powodem by gracz wiedział za co to jest i czemu dostał bana. Zawsze też może się odwołać i wtedy wiadomo co dalej.
7. Jestem na grze od 07:00 do godziny 00:00 czasami zostaje do 02:00 w nocy także mógłbym obserwować cały czas czat ogólny jak i handlowy.
8. Moje zalety to cierpliwość do graczy, pracowitość i komunikatywność. Z każdym potrafię pisać nie ważne jakim tonem czy charakterem. Trzeba się jakoś dogadać i zawsze znajdzie się e sposób.

Na koniec dodam że jestem w weekendy zawsze cały dzień, czasem się zdarzy że nie będę aktywny w tygodniu, to będzie oznaczać że nie mam czasu ale to rzadko się zdarza.

1. Różowy Delfinek
2. 56dni 2godz. 54min.
3. Krystian
4. 18 lat
5. Uczeń 2 klasy technikum informatycznego interesujący sie grami oraz sportem, jestem osobą towarzyską oraz pomocną
wydaje mi sie ze dość duża społeczność gry zna mnie i ma o mnie nie najgorsze zdanie.
6.
6. a) Jako osobę zajmującą sie ochroną chatu przed toksycznymi, wulgarnymi i niegrzecznymi graczami pokewars, pomagającą graczom w rozwiązaniu ich problemów a także sprawiedliwą
6. b) Sprawiedliwy, bezstronny, służący dobrą radą, komunikatywny, potrafiący załagadzać spory innych graczy, powinien byc osobą asertywną i wyrozumiałą
7. W okresie szkolnym jest to w tygodniu od 17-22 a w wakacyjnym w zależności od dnia także po kilka godzin.
8. Jestem osobą komunikatywną potrafiącą dogadywać się z ludźmi, często staram sie pomagać w miarę możliwości graczom którzy takowej pomocy potrzebują. Wydaje mi się ze jestem także sprawiedliwy i potrafię rozstrzygnąć spór pomiędzy graczami bez jakiejkolwiek faworyzacji jednej z osób prowadzących kłótnię

1. N1R3X
2. 14 dni
3. Mateusz
4. 14 lat
5.Jestem osobą komunikatywną, Bardzo dobrze pracuje w grupie. Znam cały regulamin pokewars na pamięć
7. Żaden człowiek nie jest idealny. Ale jakbym dostał nadzorce czatu to pilnowałbym go jak szeryf. Według mnie idealny nadzorca czatu powinien rozmawiać z ludźmi, dawać ostrzeżenia zanim kogoś zbanuje a jeśli ktoś przegią by pałe na maksa powinien odrazu dawać bana

7. codziennie
8. komunikatywność, doświadczenie w grze, bardzo lubie pracować z ludźmi

1.DonVarius
2.354dni 1godz. 23min.
3.Bartłomiej
4.17 lat
5. Jestem aktywny fizycznie, lubię sporty drużynowe. Kiedyś interesowałem się mitologią. Uczę się do zawodu na profilu piekarz, lubię słuchać muzyki różnego gatunku lubię grać w gry róznego gatunku.
6a.Spokojnego nadzorcę który bedzie chaciał pomóc zawsze i wyjasnić spór.
6b. Taki który zawsze pomoze, a nie bedzie odsyłać.
7. Po kilka godzin po 3-4h, w weekend po 5 nawet, z piątku na sobotę jestem też na pokach, w niedziel też.
8.zorganizowanie, opanowanie, dobre porozumiewanie się,wyrozumialosc wobec innych graczy, służący dobrą radą.
(chce spróbować sił, nie ide po avatara)

1. Soulstealer
2. 60 dni, 10 godzin
3. Krzysiek
4. 16 lat
5. W tym roku kończę gimnazjum, a dokładniej klasę na profilu mat-info. Zamierzam kontynuować naukę na tym kierunku i dodatkowo rozszerzyć fizykę. Moje zainteresowania to gra na pianinie i trąbce. Mam sporo czasu wolnego i dystans do siebie.
6.
a) Na stanowisku nadzorcy chatu wyobrażam się jako spokojną, pomocną, a co najważniejsze sprawiedliwą osobę. Będę pomagał innym i rozwiązał problemy. Oczywiście gracze, którzy coś przeskrobią zostaną pouczeni bądź ukarani, a Ci którzy będą pomocni dostaną prezent w postaci rocketballa i pochwałę.
b) Myślę, że idealny nadzorca chatu powinien być mniej więc jak ja. Jego zadaniem jest pomaganie innym i dbanie o porządek i spokój w grze.
7. Do gry wchodzę codzienie o każdej porze, ale najbardziej intensywnie w godzinach 16:00-22:00. Zaczynają się wakacje, więc do gry będę wchodził nieco częściej.
8. Moje zalety to cierpliwość, wyrozumiałość i komunikatywność

Witam

1. Hissatsu

2. 51 dni, 12 godz, 40 min -
(Obecne konto(Hissatsu)-(18 dni, 11 godz, 0 min) +
(Stare konto(Rebeliant)-(33 dni, 1 godz, 40 min)

3. Maks

4. 18

5. Jestem w miarę uprzejmy i asertywny. Chętnie jeśli mogę pomagam graczom oraz jestem dość cierpliwy. Pracuje na pół etetu więc mam sporo czasu na grę, zwłaszcza w weekendy.

6. a) Widziałbym siebie jako cierpliwą, optymistyczną i wyrozumiałą osobę. Widziałbym się też jako bezstronnego rozwiązywacza konfliktów oraz jako „nieuległego ochroniarza” zasad tyczących czatu. (Ale znając życie byłbym taki sam jak teraz Tongue )
b) Rozsądny, zdyscyplinowany, obiektywny, często aktywny, w razie potrzeby pokorny, znający więcej niż podstawy gry, pogodny (Są to przydatne i porządane cechy ale nie oszukujmy się nikt nie jest idealny i jedyne co może dana osoba zrobić to starać się oraz wypełniać swoje obowiązki Wink )

7. Jak już wcześniej wspomniałem, pracuje na pół etatu, a więc będę aktywny głównie wieczorami i popołudniami oraz czasami rankami (ostatnio byłem mało aktywny gdyż zabrakło mi trochę chęci lecz pracuje nad tym (ogółem to będę aktywny jak będę miał czas i będę miał chęci do gry bo nie oszukujmy się każdy musi czasem odsapnąć)

8. Obiektywny, w miarę cierpliwy, uprzejmy (w miarę możliwości ale wiadomo zdarzają się gagatki Tongue ), jeśli jest potrzeba pomocny (moje wcześniejsze funkcje/moja wcześniejsza funkcja to niestety tylko tester lecz mam nadzieje że niedługo się to zmieni)

Witam.
1. Skyfall17
2. 9dni
3. Krzysiek
4. 22lat
5. Na co dzień zajmuję się męskimi strzyżeniami i brodami a więc.. jestem barberem ale również zaocznie się uczę. Jestem osobą cierpliwą, opanowaną i kulturalną oraz pokorną. Bez tych cech na pewno w moim zawodzie byłoby mi ciężko.
6.Zacznę od tego, że jestem osobą pomocną i moja obecność nie jest żeby tylko upominać lub karać lecz nakierowywać, pomagać. Moim zdaniem nie ma ideałów, ale można się starać do tego dążyć. A więc.. dobry nadzorca chatu powinien być przede wszystkim dla GRACZY nie tylko od upominania Ich, bądź karania za naganne zachowania. Przede wszystkim opcja do 3-ch upomnień nagannego zachowania powinna grozić blokadą chatu na kilka godzin. Jeżeli to nie poskutkuje wobec danego gracza dopiero w ostateczności BLOKADA konta.. Bo przecież jesteśmy od nakierowywania ludzi na dobre tory. Częstym błędem graczy jest mylenie handlu ogólnego z handlowym. Jeżeli byłbym nadzorcą i ktoś by tak zrobił.. nie krzyczę na ogólnym. Upominam go w wiadomośći prywatnej, może ten nowy gracz po prostu nie zdaje sobie sprawy z danego błędu bo jest nowy.. Wink
7. Jestem dostępny w grze tak często jak mogę najczęściej w godzinach popołudniowych, wieczornych ale wpadam też rano. Jestem uniwersalny oraz mam bardzo częsty dostęp do komputera. Jednego dnia jestem w stanie poświęcić 5/6h a drugiego 1/2h. Ale myśle, że codziennie 1/2h nie stanowią problemu.
8. Zaletami na pewno są, jak wymieniłem wyżej jest praca z klientem/ludźmi bo to ona uczy tej pokory i cierpliwośći oraz kontaktu i otwartości do ludzi oraz chęci dzielenia pomocy innym.

1. Bumblebee
2. 13dni 5godz. 4min.
3. Nikola
4. 17 lat
5.Jestem osobą komunikatywną, Bardzo dobrze pracuje w grupie. Znam cały regulamin pokewars na pamięć
7. Żaden człowiek nie jest idealny. Ale jakbym dostała nadzorce czatu to pilnowałabym go jak szeryf. Według mnie idealny nadzorca czatu powinien rozmawiać z ludźmi, dawać ostrzeżenia zanim kogoś zbanuje a jeśli ktoś przegią by pałe na maksa powinien odrazu dawać bana

7. codziennie
8. komunikatywność, doświadczenie w grze, bardzo lubie pracować z ludźmi

1. Hermes
2. 86dni 16godz. 26min.
3. Mikołaj
4. 16
5. Chodzę aktualnie do 8 klasy, a następnym krokiem będzie liceum o profilu językowym, ponieważ świetnie sobie radzę w językach obcych i wiąże z tym swoją przyszłość. W wolnym czasie lubię sobie pograć w piłkę, poczytać książkę no i oczywiście PokeWars.
6.
a) Będę dążył by być jak najlepszym nadzorcą, nie będę dawał bana za byle co i nie będę dawał ponieść się emocją. Zawsze postaram się rozwiązać problemy tak aby wysłuchać obie strony.
b) Idealnych nadzorców nie było wielu... Dla mnie powinien być po prostu aktywny i nie dał na siebie wpływać. Gdy wymaga tego sytuacja być bezwzględnym
7. Będę codziennie dostępny po kilka godzin
8. Jestem na pewno komunikatywny i cierpliwy.

Witam. Pisze w sprawie rekrutacji na nadzorce chatu.
1. Lucifer Morningstar
2.15dni 13godz. 31min.
3. Oliwia
4. 14
5. Staram się być miła oraz kulturalna, przestrzegam zasad ortografii. Mam poczycie humoru, robie grafiki.
6. a) Będę grać na "niewidoku" aby móc złapać graczy na gorącym uczynku. Będę miła oraz pomocna.
b) idealny nadzorca powinien być uczciwy w stosunku do innych, pomocny, kulturalny oraz odpowiedzialny za swoje działania.
7. Codziennie, w godzinach wieczoru/ późnego wieczoru/nocy.
8.Jestem cierpliwa i nienerwowa.
Jestem dostępna codziennie, więc także w weekendy

Skocz do:

Szukanie: 1 gości