• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na nadzorcę targu
Witajcie!

Z dniem dzisiejszym otwieramy nabór do zespołu PokeWars.

Stanowisko: Nadzorca Targu
Liczba miejsc: 1
Czas nadsyłania zgłoszeń: 7 dni (11.06 - 18.06)
Sposób zgłaszania się: Napisanie wiadomości w tym temacie

Minimalny wiek: 16 lat. 
Minimalny poziom postaci w grze: 200

Sposób zgłaszania się: Napisanie wiadomości w tym temacie.

Wymagane składowe wiadomości:
1. Pseudonim w grze.
2. Czas spędzony w grze.
3. Imię.
4. Wiek.
5. 2-3 zdania o sobie.
6. Informacja o tym, jak wyobrażasz:
a) siebie na tym stanowisku,
b) idealnego nadzorcę targu.

7. Jak często będziesz dostępny w grze.
8. 2-3 Twoje atuty/zalety, które powinny przydać się na tym stanowisku (np. cierpliwość, doświadczenie z pełnionej wcześniej podobnej funkcji).

Pamiętajcie, że im lepiej się przedstawicie tym większe macie szanse.

Obowiązki nadzorcy targu:
Nadzorca Targu zajmuje się przeglądaniem transakcji w poszukiwaniu takich, które łamią regulamin gry. Następnie nadzorca ma obowiązek nałożyć odpowiednie kary na graczy. Nadzorca może także kasować oferty z targu jeszcze zanim ktoś kupi Pokemona/przedmiot i złamie w ten sposób regulamin. 
Nadzorca powinien także doradzać graczom, którzy proszą o pomoc w sprawach targu (ale i nie tylko). 

Administracja skontaktuje się z wybranymi kandydatami.
Administracja zastrzega sobie prawo zakończenia przed czasem naboru na wypadek znalezienia kandydata idealnego.

W tym temacie umieszczamy tylko swoje zgłoszenia. Wszelkie komentarze będą kasowane.
Prosimy o wstrzymanie się przed komentowaniem kandydatów oraz rekrutacji zarówno na forum jak i w grze. W skrajnych przypadkach takie komentarze mogą się skończyć blokadą forum/chatu/konta.

1. Draxler
2. Czas spędzony w grze: 167dni 23godz. 19min. i cały czas rośnie.
3. Imię: Jakub
4. Wiek: 26
5. Z zamiłowania gracz, na PokeWars od kilku lat, bez żadnych przerw. Codziennie jestem aktywny, nie ma dni bym nie wbił zrobić chociażby zadań codziennych. Poza grami uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu dlatego od kilku lat trenuję kalistenikę która pozwala mi mieć przez większość dnia energię na różne rzeczy.
6.
a) Przede wszystkim miałbym przez większość czasu otwartą zakładkę targu co pozwalałoby mi szybko reagować na ewentualne próby złamania regulaminu. Posiadam kilkuletnie, nie kilkudniowe doświadczenie w grze, dlatego wiem kiedy coś jest pushowane, a kiedy jest to po prostu dobra strategia gracza na zarobek i ma się ona nijak do łamania regulaminu. Jako nadzorca byłbym bezstronny, ale zawsze wszystko byłoby kierowane w stronę gracza tak by na przyszłość wiedział jak się zachować i nie łamał po raz kolejny regulaminu.
b) Idealny nadzorca targu powinien mieć wieloletnie doświadczenie, dobrą opinię, powinien poświęcać dużo czasu grze by codziennie reagować na próby łamania regulaminu. Powinien być bezstronny, ale zawsze wychodzić w stronę gracza i prowadzić dialog.

7. Jak często będziesz dostępny w grze ? Codziennie jestem dostępny w grze, nieraz godzinę, nieraz dwie a czasami nawet do 10 godzin. Wszystko zależy od dnia, ponieważ każdy poza przyjemnościami ma swoje obowiązki.

8. Moje atuty: doświadczenie, "gracze liczą się z moim zdaniem", dusza towarzystwa, skrupulatność ( perfekcjonizm )

1.DonVarius
2.354dni 1godz. 23min.
3.Bartłomiej
4.17 lat
5. Jestem aktywny fizycznie, lubię sporty drużynowe. Kiedyś interesowałem się mitologią. Uczę się do zawodu na profilu piekarz, lubię słuchać muzyki różnego gatunku lubię grać w gry róznego gatunku.
6a. Pilnowanie targu byłoby piorytetem, ogladanie hanldu czy nie ma gdzies jakis przekoroczeń.
6b. Taki kto powie czy dana oferta jest dobra, czy nie jest pushowa doradzi co do wyceny za pokemona.
7. Po kilka godzin po 3-4h, w weekend po 5 nawet, z piątku na sobotę jestem też na pokach, w niedziel też.
8.zorganizowanie, opanowanie, pomocny co do wycen pokow na priv.

Witam Smile

1. pseudonim w grze
magi91magu

2. Czas spędzony w grze.
275dni 9godz. 45min.level 267

3. Imię
Damian

4. Wiek
28 lat

5. Coś o mnie:
Jestem bardzo cierpliwy uwielbiam żarty i jak na byłego wojskowego (Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu) lubię dyscyplinę choć bedąc u siostry sam rozrabiam z małymi siostrzeńcami (prawdę mówiąc nawet bardziej niż oni) Tongue. Uwielbiam wycieczki do lasu z moim przyjacielem psiakiem o imieniu .... jakże wojskowym Szarik tylko rudego nie mamy Tongue. Moje zainteresowania to pokewars i nie piszę tego by zapunktować ale cieszy mnie pomaganie każdemu kto oczywiście podchodzi do mnie z szacunkiem i naprawdę ma jakiś problem a nie szuka typa którego moze zwyzywać ... bo moze i jestem starej daty ale przede wszystkim NIE TOLERUJĘ CHAMSTWA i nie ważne czy dostanę się do zespołu czy też nie uważam że gracz nie ważne czy ma level 500 czy 5 ma równe prawa.

6 a).jak wyobrażam siebie na stanowisku nadzorcy targu?
każdy popełnia błędy, ale popełniamy je po to by się na nich uczyć
jeśli oszukujesz - ban
jeśli popełnisz błąd no trudno raz to oj tam zdarza się najwyżej cofam transakcje i po krzyku

6 b) idealny nadzorca? niema czegoś takiego każdy popełnia błędy pytanie czy je poprawimy? czy zamieciemy pod dywan? jestem zdecydowanie zwolennikiem pierwszej opcji Wink poza tym nadzorca jest od tego by również doradzać mniej doświadczonym graczom tak by ci nie łapali niepotrzebnych banów

7. dostępność w grze
hmmm w tej chwili mam małe problemy z których liczę ze wykaraskam się w przeciągu tygodnia - dwóch później to jak zawsze każdy kto mnie zna wie że jestem dostępny mniej więcej od 10 do 24 noooo chyba ze jest mecz no to wiadomo heheh Tongue

8. Moje atuty?
jestem pomocny cierpliwy i skromny (nie szukam nagród za pomoc graczom,robię to bo sam byłem początkującym i często nie mogłem tej pomocy się doszukać) a to nie chodzi o to by samemu nabić lvl i drwić z tych którzy czegoś nie potrafią więc w zespole czy nie jeśli macie kłopot to zapraszam Smile

magi91magu

1. Bugs Bunny

2. 380 dni. Konto założone ponad 5 lat temu

3. Radosław

4. 21 lat

5. Jestem studentem Matematyki, lecz w wolnych chwilach moje zainteresowania obracają się wokół koszykówki, poezji i przepięknej kobiety <3 Sporo czasu też spędzam na grze, ale o tym niżej.

6a. Właściwie wyobrażam sobie siebie dokładnie tak samo jak teraz, z tą różnicą, ze będę miał obowiązki i narzędzia do działania. Co to znaczy? To znaczy że tak jak do tej pory będę przeglądać targ minimum dwa razy dziennie w celu przeglądania targu i będę dostarczał porad na temat handlowania graczom, którzy mnie o to proszą. Dodatkowo będę przeglądać transakcje, a gdy tylko jakaś będzie podejrzana to zajmę się sprawą dogłębniej. Rozumiem, ze targu nie da się interpretować zero-jedynkowo, oraz, że sytuacja się zmienia i coś co dziś jest pushem już jutro może być codziennością.

6b. Osoba która ma cały targ w głowie i potrafi ze 100% skutecznoscią ocenić czy dana transakcja była pushowa czy nie. Do tego pomocny, życzliwy i posiadający autorytet.

7. Teraz jestem bardzo często dostępny i raczej się to nie zmieni.

8. Przede wszystkim na Pokewarsowym targu zęby zjadłem. Dziennie wykonuję od kilku do kiilkunastu transakcji. Jak już wspomniałem dwa razy dziennie przeglądam cały targ itemów i TMów. Teraz robie to w celach zarobkowych. Gdybym został nadzorcą to robiłbym to też w celu szukania pushowych ofert.
Dodatkowo na grze pod względem targu jestem uważany za autorytet. Nieraz pomagałem graczom w handlu a stowarzyszenie, które prowadze znane jest z bardzo dobrej gospodarki i otwarcie przyznają, że jest to głównie moja zasługa <3
No i na koniec, jeśli chodzi o Pokewars jestem graczem konkretnym. Gdy mam coś do zrobienia to robie to w pełni profesjonalnie. W excelu mam tabele z policzonymi przelicznikami lokacji (wszystko full pro) a obok biurka leżą u mnie kartki z cenami WSZYSTKICH itemów w grze (cena po jakiej opłaca się skupić, sprzedać, oraz ile kosztuje wytworzenie przedmiotu w przypadku mikstur z warsztatu Wink ). Wszystko jest regularnie update'owane i wykonane w celu sprawniejszego rozumienia i efektywniejszego korzystania z targu Smile
Żeby nie było tak kolorowo dopiszę, że z handlem pokemonów nie jest u mnie tak kolorowo. Zazwyczaj kieruję się porównywaniem z innymi ofertami oraz korzystam z doświadczenia na temat tego które poki są rzadkie Smile Mam nadzieję jednak, ze szybko nadrobiłbym zaległosci na tej płaszczyźnie

Na koniec chciałbym napisać, że tak, mam dosyć napięte relacje z niektórymi członkami zespołu, ale nie uważam, aby była to przeszkoda w tym by zostać nadzorcą targu. Dodatkowo od kilku miesięcy wstrzymuję się z negatywnymi komentarzami przez co nie dostaję banów Wink Na pytanie czy mój stosunek do zespołu wpłynąłby negatywnie na wykonywaną przeze mnie pracę odpowiadam, że nie Smile

1. Anonim

2. 144dni 6godz. 41min.

3. Bartosz

4. 20 lat

5. Jestem tegorocznym maturzystą, interesuje się sportem oraz informatyką, którą zamierzam studiować. Czytam książki fantasy i słucham rocka.

6a. Wyobrażam sobie, że byłbym nadzorcą obiektywnym, pomagającym wszystkim graczom mającym jakieś pytania, nie śpieszącym się z rozdawaniem banów, a także potrafiącym rozpoznać kiedy coś jest pushem, a kiedy nim nie jest. Dodatkowo znam zasady, które rządzą targiem. Jak to się mówi: wiem co w trawie piszczy.

6b. Mój idealny nadzorca pokrywa się z tym jaki sam chciałbym być na tym stanowisku. 

7. Jestem dostępny codziennie, zazwyczaj po kilka godzin.

8. Cierpliwość, obiektywność, wiedza o targu, dawniej przez kilka lat adminowałem na serwerach cs 1.6 (jeśli to ma jakieś znaczenie).

Rekrutacja została zakończona, niebawem wybierzemy nowego nadzorcę.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości