• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiek Graczy a Rodo
Witam chciałem się zarejestrować w grze lecz zauwazyłem jedne problem nie ma zadnej weryfikacji wieku niby w regulaminie pisze ze gracz powienien miec powyzej 16lat lecz patrze wątek do rekrutacji i widzę tam 11latke pytanie czy gracze ponizej 16 roku życia też maja dostep do płatnosci w PLN choc nie powinny jej posiadać ?
Czy Admistracja tej gry jest świadoma ze łamie prawo jesli gracze ponizej 16 roku zycia mają dostep do płatnosci ?

nice xD

Podczas rejestracji akceptujesz regulamin gry, w nim natomiast jest zawarte iż musisz mieć powyżej 16 lat natomiast kto ma weryfikować wiek gracza? Np. w lolu też spotkasz mnóstwo dzieciaków czy w cs mimo że też są płatności za skiny itd. i też nie są wyciągane konsekwencje z tego. Administracja pisała już tutaj że musieli dać w regulaminie taki zapis natomiast zrobili to na odczepnego i przymykają na to oko kto ile ma lat bo inaczej każda gra wyeliminowałaby ponad połowę swojej społeczności gdyby brali to na poważnie. Co do podań to pewnie administracja nie weźmie ich pod uwagę zbytnio czy to przez sam regulamin czy to że taki 11 latek ma chwiejną psychikę i niedojrzałą więc i tak by się niezbyt nadawał do zespołu, natomiast to moja opinia i na przyszłość polecam czerwonym dać wymóg w postaci wieku.

xDD

Nie mamy możliwości zweryfikowania wieku graczy - nikt nie będzie przecież sprawdzał dowodu osobistego każdej zarejestrowanej osoby. Akceptując regulamin potwierdzasz swój wiek i tak samo to funkcjonuje w każdej innej grze.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości