• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Co Misio ma zrobić?
Ankieta jest zamknięta.
Domowa Pizza
30.56%
11 30.56%
Bagietki
13.89%
5 13.89%
Kebab
55.56%
20 55.56%
Razem 36 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Perypetie Kulinarne MisiaDoTulenia
Tutaj można głosować na przepisy do zrobienia. Najlepsze danie, które jest wybierane przez tydzień zostanie zrobione przez Misia wraz z opisem i zdjęciami.

[Obrazek: 65074908_2282732658723520_28248045174747...e=5D880177]

Najlepiej niech nic nie robi xd

@up bez spamu plis.

Kibicuje mocno aby faktycznie temat się utrzymał i żeby brak chęci nie zniechęcił Cię do olania tematu. Głos oddany i czekam.
Co tydzień inna sonda tak?

(26.06.2019, 16:00)Kami napisał(a): Kibicuje mocno aby faktycznie temat się utrzymał i żeby brak chęci nie zniechęcił Cię do olania tematu. Głos oddany i czekam.
Co tydzień inna sonda tak?

Tak, po zrobieniu przez Misia "dania" będzie nowe głosowanie

Proszę by następnym razem zapodać mu coś typu lepienie pierożków, zwijanie krokietów itp Wink

(26.06.2019, 20:26)Tusiaczek87 napisał(a): Proszę by następnym razem zapodać mu coś typu lepienie pierożków, zwijanie krokietów itp Wink

Misio to nie amator, żeby pierogi robić tutaj leci profesjonalna kuchnia świata

Nie żebym wątpił w umiejętności kulinarne Miśka, ale kto podejmie ryzyko i będzie robił za degustatora sprawdzając czy jest to w ogóle zjadliwie? Big Grin

PS. Jestem zawiedziony obecnym wynikiem ankiety Sad

Ja mógł bym podjąć sie spróbowania bagietki to akurat ciezko nieświadomie zatruć Big Grin

(26.06.2019, 23:46)Sphinx25 napisał(a): Nie żebym wątpił w umiejętności kulinarne Miśka, ale kto podejmie ryzyko i będzie robił za degustatora sprawdzając czy jest to w ogóle zjadliwie? Big Grin

Degustatorem będzie anonimowa osoba, jej opinia będzie zawsze zamieszczona na koniec postu.

4/10 Wink

Na następny raz proponuję zrobić ankietę u ludzi co ma zrobić (3 opcje o największej liczbie głosów) wybrać składniki i wtedy głosować. Ewentualnie wybrać mu składniki do jakiegoś dania

No nie każdy kucharz potrafi zrobić dobre pierogi, a i nie każdy daje radę usmażyć odpowiedniej grubości naleśniki by nadały się na krokiety Wink

Skoro jednak uważasz że to ma być kuchnia światowa to może sajgonki? Sushi? Lasange-a? Pomysłami mogę Was zasypać Big Grin

Mam nadzieję że Misio okaże się być dobrym kucharzem i degustator da wysokie noty Wink

To ja tez cos zaproponuję
Stek "jaki degustator lubi"
Spaghetti
cannoli

Skocz do:

Szukanie: 1 gości