• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Mam racje ?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
36.36%
4 36.36%
Nie
36.36%
4 36.36%
Co to Event
27.27%
3 27.27%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydarzenie Weekendowe
Witam chciał bym wgl zapytac po co to komu ..
W Pokewars staramy się stac z lvl poka by nie przekroczyć progu turnieju
PA regenerujemy z Oaków
Witajcie,
weekendowe wydarzenie właśnie się rozpoczęło. Od teraz do niedzieli do godziny 20:00 Wasze postacie i Pokemony będą zdobywały o 50% więcej dośwadczenia. Dodatkowo Punkty Akcji regenerują się 2 razy szybciej niż zwykle.

Wiec szczerze mowiąc na co to komu lepiej było by dać Gold x1.5 drop rate shiny x1.5
to miało by sens ew puscić pól legendy na 2 dni do losowych lokacji ...
Zapomniałem jedynie ze Admistracja nie gra wiec nie ma pojęcia czego gracze potrzebują Big Grin

PS:Gracze czekają na Event w każdej grze w czasie wakacji odbywa się conajmniej 1 event wakacyjny plus mase atrakcji by zając graczy w okresie letnim Smile 

Jestem na nie.

jestem na nie sam wykorzystuje ten okres do wbijania lvli pokom które chce rozmnazac, tak samo sporo osób zwraca uwagę na swoj poziom a nie na pokemony do turniejów wiec im szybszy exp równiez bardziej pasuje, gracze na niskim poziomie jednak tez wolą wbic pokowi kilka lvli wiecej dzieki takiemu wydarzeniu.

Dodatkowo niektórzy mogą wykorzystywać ten okres do wbijanie poziomu pokemonowi dla oaka.

Bez sensu ta dyskusja, nic nie wnosi bo beth wyżej wyjaśnił już wszystko. Myślę, że można temat zamknąć

Zgadzam sie z wami, którzy bronią tego "wydarzenia" jednakże Evil po prostu nieumiejętnie hejtuje administracje.

Problem nie leży w tym, ze mamy wydarzenie z dodatkowym expem. Problem jest w tym, ze nie mamy nic innego.
Gracz który ma zrobione zadania oaka, poki do rozmnażania i inne wszystko zrobione. 130 lvl lidera wbity tak naprawde nic nie dostal w ten weekend. Co nam daje exp postali? Co nam daje ten lvl?
Gracze czekają na event. Na cos na czym skorzystają w sposób odczuwalny. Tak naprawde to nie jest żadna róznica czy się goomyego od oaka zrobi w 3h czy podczas tego "wydarzenia" w 1,5h. Różnicą są zarobki, większe na evencie i inne tego typu. Nie dacie nic, co możn dobrze wykorzystać, to gracze będą narzekać Smile

No rozumiem ze gracze czekają na event. I event jest w planach w sierpniu. Eventy na ogół są z przerwami 2-3 miesiące, a czasem nawet były 4 miesiące. Teraz jeśli nic nagle nie stanie na przeszkodzie to będzie przerwa 3 miesięczna.

W czym problem?

Problem w tym, ze pomiedzy eventami zupełnie nie opłaca sie klikac Wink dziwne, ze pytasz, myslałem ze osoba z 6 letnim stażem zauważa takie rzeczy Smile

Co nie zmienia faktu że eventy nie będą odbywać się co miesiąc albo non stop równo co 2 miesiące.

Po za tym chodziło mi o to że jeśli byłby event w lipcu to nie byłoby go w sierpniu. Jeden i drugi miesiąc to okres wakacyjny.

a graczom chodzi o to, ze jest mnóstwo propozycji, oraz rzeczy które w grze już byly (np promka jak w black friday) i są one znacznie ciekawszym urozmaiceniem okresu miedzyeventowego, niż to co daliscie teraz Smile

Beth, wiesz nie chce marudzić, ale Radek ma tu troche racji, i raczej nie chodzi mu o to by duże eventy (osobiście uważam że tylko w tych powinny być za nagrode poki legendarne itp) odbywały sie regularnie co dwa miesiące czy nawet co miesiąc.
Chodzi o to by dać graczom zajęcie, tym samym zachęcając ich do klikania i sprawiając że nie zaczną sie nudzić (a od nud już przecież blisko do porzucenia gry) Spójrzmy np. na takie League of Legends, tam niemal na okrągło odbywają sie jakieś wydarzenia, czy to mniejsze czy większe, przez co gracz cały czas jest zachęcany do rozgrywania kolejnych rozgrywek, dzięki czemu gracze sie nie nudzą, mają co robić. Bo ile można klikać nawet jeśli klika sie zbierając na trening poka który jest mozolny? to sie w końcu nudzi, a jeśli w między czasie byłoby jakieś wydarzenie to śmiem twierdzić że taki gracz klikałby chętniej.

Chce Ci zwrócić sprawe na jeszcze jeden aspekt. Ile w tym roku mieliśmy konkursów? Jeden, nie żeby coś, ale uważam że spokojnie powinien odbywać sie już drugi co też dałoby uważam dobre zajęcie graczom. Bo jeśli dalej będziecie sie ociągać z konkursem to jeszcze okaże sie że w tym roku odbędą sie tylko dwa, a osobiście uważam że trzy konkursy do roku to jest minimum.

Ale to tylko takie moje przemyślenia Smile

Ja to rozumiem i może faktycznie można byłoby pomyśleć nad czymś jeszcze, ale porównywanie PW do LoL jest mocno nie trafione. To jak porównywać Real Madryt do jakiejś Uni Warszawa czy czegoś podobnego. No niby i to i to jest klubem piłkarskim, ale ich poziom to niebo, a ziemia (a właściwie podziemia).

Ja wiem że zaraz pewnie okaże się że każdy z was ma miliard pomysłów i ma multum wolnego czasu, aby je zrealizować. Ale weźcie pod uwagę że Zespół tworzą ludzie którzy nie zarabiają tutaj pieniędzy tylko muszą chodzić do zwykłej pracy. I każdy nie ważne z jakim entuzjazjem i fantazją wchodzi do zespołu to dostaje w twarz rzeczywistością. A nagrodą za to wszystko jest hejt.

Oczywiście są tutaj takie mądre jednostki, które krzykną że można przyjąć 20 nadzorców czatu, 15 nadzorców targu, 10 moderatorów, 5 ludzi od FanPage'a, 5 grafików, 5 adminów forum i będzie wszystko pięknie wyglądało. A tak naprawdę zrobiłby się tylko jeden wielki chaos w zespole. Po za tym Adminów jest tylko dwóch, a wszelkie takie "projekty" wymagają ich udziałów.

To nie jest tak, że jak ja tworzę event to admini mają to z głowy. To nadal dla nich jest sporo roboty przy tym.

Beth ja dobrze zdaje sobie sprawe z tego jak ogromna przepaść dzieli PW i LOLa, to był tylko przykład który uważam że jest całkiem dobry...

I jak już zauważyłem to tylko moje przemyślenia na ten temat, nie chciałem byś odbierał tego jako marudzenie, albo co gorsza jakiś hejt, więc pozwolisz że nie będe wchodzi w dyskusje komentując reszte twojej wypowiedzi.

@bethrezen nie ważne ile was by było i tak będziecie narzekali na brak czasu by ogarnąc coś dla graczy tak szczerze mowiać bardziej widać że wam brak chęci by ogarnąc cos nowego i ciekawego by zachęcić ludzi do gry
Kazdy z nas ma Rodzine Prace Kochankę itd i znajdujemy czas na to by wejsc i ogarnąc coś
Było by 4 ADminów to gadali byście ze nie mozecie czegoś ogarnąc bo ważne jest by kazdy był ...
Zaniedbaliscie forum z pomysłami z braku czasu
Zaniedbaliscie wydarzenia i atrakcie dla graczy z braku czasu
To Powiedz mi kiedy ty byłeś na Testowym i zerknełeś jak się ma upgrade treningów ?
Tak szczerze mowiac powoli wasze wymówki zaczynają być bardziej załosne ...

Skocz do:

Szukanie: 1 gości