• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs - pula nagród 70 kk
Ogłaszam wielki konkurs dla hodowców salanditów! Pierwsza osoba, która wykluje shiny salandita lvl 1 z pełną salą i z dwoma eggami (fake out i knock off) otrzyma ode mnie nagrodę w wysokości 70 kk yenów.
PS. Warunkiem otrzymania nagrody jest przekazanie mi tego salandita na wieczne używanie

Odpisz
Po prostu powiedz, że kupisz tego poka z salką i Eggsami

Odpisz
Sajmon przecież to dokładnie napisałem...
Naprawdę myślenie nie boli... Spójrz po prostu na dział w jakim dodałem

Odpisz
Reklama dźwignią handlu. Nie widzę nic złego w nazwie tematu.

"I można się przyczepić:" - Jak się chce to można się do wszystkiego przyczepić i znaleźć odpowiedni paragraf. Co nie znaczy że należy tak robić.

Kami nie nazywaj innych "chłystku" bo można to podciągnąć pod obrazę jeśli się chce do czegoś przyczepić.

Usunąłem zbędną dyskusję i ostrzegam obu przed obrażaniem.

Odpisz
@Kami

Po pierwsze:

"A ja dostałem multum wiadomości typu "beth też mi usunął post bo się nie zgadzałem z poprawnością nazwy tematu" " - oprócz postów twoich i Dzeyu usunąłem jedynie jeden post Sajmona który nie miał nic wspólnego z tematem i w żaden sposób nie odnosił się do tego że uważa nazwę tematu za nieprawidłową.

Po drugie:

Robisz tutaj problemy jedynie po to aby pokazać, że to TY jesteś potrzebny jako admin forum. Może pora pogodzić się z pewnymi sprawami.
Jak napisał IHateIt jak uważasz że coś łamie regulamin to wystarczy to zgłosić, a nie zaczynasz robić tutaj spam i awanturę bo byle co. Podejście adekwatne jak na "świetnego" admina.

Po trzecie:
Jak w dalszym ciągu temat będzie kontynuowany to nic mi nie pozostaje tylko wlepić banu. W końcu tylko to potrafię.

Posty kasuje.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości