• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy ten post był wystarczająco dosadny
Ankieta jest zamknięta.
Tak
61.11%
11 61.11%
Nie
11.11%
2 11.11%
Tak, ale i tak zrobimy akcje
27.78%
5 27.78%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego?
"Dlaczego klaszczesz tylko gdy słyszysz poprawność"

Dzisiaj nietypowo, bo na temat mojej miłości i wielu graczy.

Tyle graczy miało tą ładną grę w sercu, że trzeba to w końcu wyrzucić. Kilka problemów trzeba opisać.

1. Kolorowi

Dawno temu zacząłem się turlać w górę w rankingu i napotykać pierwsze kłody w postaci kolorowych nicków. Bany z niczego trochę lipa. Dostać dobre odwołanie graniczyło z cudem. Wtedy Poluś i jak się później przyznała djmala z premedytacją się uwzięli i mnie uwalili. Jednak wpadł czerwony z IQ wyższym od małpy i coś mu się nie zgadzało. Dostałem unbana po walce bycia niewinnym hurra!

Wtedy dużo pisałem z graczami i zauważyłem, że topka również nie jest przekonana do kolorowych, ale jest jedna rzecz, którą każdy pisał bez wyjątku. "Na 100% Alex i Arek są uczciwi". Jakoś tak zakodowałem sobie tę wiadomość.

Po dostaniu się do zespołu zobaczyłem wiele rzeczy. Jaką nagonkę Ci 2 mają jak coś się nie podoba reszcie to nieporozumienie. Ile syfu jest wmawiane tym 2, bo nie grają to jakieś litry manipulacji. Kto mnie zna to wie, że walczyć nie da się z 5 kolorowymi samemu jak czerwoni są mega przekonani, że przecież oni im pomagają. W końcu olałem to i zacząłem się ulepszaniem gry. I od razu napiszę o 2 rzeczach, bo przecież głównym hasłem reklamowym zespołu jest: GRACZE I TAK BĘDĄ NIEZADOWOLENI. No będą to fakt. Problem w tym, że z pracy zespołu niezadowolona jest większość. Eventy betha miały takie opinie, że po moim pierwszy tekst był: "zapłaciłeś im za te opinie na forum czy jak". Mega loteria też nie była źle odebrana. No jakim cudem. Może takim, że się starałem, a nie robiłem syf po którym zostawiałem ŻAŁOSNE WYMÓWKI. Wymówki, wymówki i jeszcze raz wymówki to było grane zawsze. "Kupimy sobie TM przed eventem, który będzie potrzebny, a co tam nam wolno", "Uuu dam komuś rzeczy z panelu, Alex i tak obroni". "MISIO NIE KCE DAĆ TEGO CO BĘDZIE NA JEGO EVENCIE CO ZA ****".

I wreszcie dochodzę do czegoś co mnie zmotywowało do napisania tego posta.

Alex napisał:
"Co do przecieków to prześlij mi screeny w odwołaniu lub na pw forum bo do tej pory nie dostałem nic za co mógłbym kogoś od razu wyrzucić z zespołu."

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/68551068_868539080192593_6147980130691055616_n.png?_nc_cat=103&_nc_oc=AQm4HT3196H051d-t5WzKGdIh9UoErTsrwByt5YKxt7ozvjb7n0SZl47FgVR8KL6a7c&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=074369d107a0cb42881914cbad32176a&oe=5DD4A49C

Dlaczego kłamiesz??

Bronisz tego co stworzyłeś za wszelką cenę od zawsze. Wiesz, że tak nie powinno być, a to robisz. Walnięcie wprost na forum tak beszczelnego kłamstwa bije w serca wszystkich, którzy wiedzą, że info z zespołu wylatuje. Uwierz mi jest ich bardzo dużo. Nas tutaj graczy, którzy widzieli w tej grze potencjał i starali się ją ulepszyć lepiej lub gorzej, ale z dobrymi intencjami jest dużo. Nikt Ci tego tu nie napisał, bo wszyscy boją się, że skończy się banem za prawdę. Rezygnujesz z ogromnej liczby dobrych ludzi, dla kilku. Dobrze wiesz, że tych kilku nie koniecznie ma już czyste intencje. I jak wcześniej pisałem byłeś ostatnim bastionem dla którego bardzo duża ilość graczy czuła się tu w miarę bezpiecznie.

Ostatni ban Tetrusia to jest jakiś znak końca gry. Powiedz mi czy naprawdę ta banda przekonała Cie, że ban jest słuszny. Jak tak to kto w zespole miał na tyle jaj, żeby się przeciwstawić grupie i napisać, że to zwykłe uwalenie gracza? Nie wiem czy mam Ci to wytłumaczyć łopatologicznie dlaczego tam bana nie powinno być, ale chyba sobie odpuszczę takie oczywistości. Tu nie ma co tłumaczyć. Również Twoje podejście do tematu na forum jest jakieś niepoważne. 16 głosów na tak i 1 na nie. Teksty graczy, którzy udzielali się w wątkach mówią, że jest tu komuna. Rozumiem, że ZAWSZE BĘDĄ NIEZADOWOLENI? Dla mnie to wygląda jakbyś przeszedł pranie mózgu.

1. Robiło tak x graczy jak kończyli trzymać towar na handel i robili poka. Normalna rzecz.
2. To, że tetruś na większą skalę to Cie okłamali, bo kilku graczy robiło na większą, w tym ja na 4x większą...
Nawet jakby nikt nie robił to teraz nagle skala przeszkadza. Każdy powód jest dobry. Widziałem odwołanie to tam z Twojej strony napisałeś tyle rzeczy, których nie ma, że sam na pewno tego nie wymyśliłeś. Podali Ci kupę kłamst, a Ty mu to kopiowałeś w odwołanie.

Masz zablokowane synapsy w mózgu, że po takich 2 argumentach utrzymujesz, że tam ban powinien być czy co? Dobrze napisałeś. Push jest pojęciem elastycznym. Trzeba ocenić po pierwsze intencje. Widziałem odwołanie i tam chyba tłumaczył, że chciał zrobić poka. Po drugie trzeba ocenić jak to szkodzi grze. A no nie szkodzi wcale w tym wypadku, bo większość tych przedmiotów sprzedał za taką samą cenę jak kupił.N ie wzmocnił konta kupującego bardziej niż swojego. Jeżeli push jest pojęciem elastycznym, a nadzorcy nie oceniają tych 2 rzeczy, a raczej czy lubią kogoś czy nie to może w końcu trzeba się ogarnąć i zrobić porządek w tym syfie. Gdyby nadzorcami byli ludzie, którzy ogarniają TARG i nie mają chęci nadużywania władzy to byście oszczędzili te kilkanaście tematów na forum.
Drugiego problemu tej gry nie ma. Niespodzianka, bo kolorowa sekta jest największym problemem. Zniknie sporo innych zagrożeń gry w tym momencie. Styl w jaki to napisałem nie jest jak zwykle milutki, bo jednak poświęciłem na grę kupę czasu i strasznie się z nią przywiązałem, a Ty mi ją niszczysz w takim bezsensownym stylu. Jednak alternatywą była huczna akcja: "K**** śmiecie, wszystkich nas nie zbanujecie". To pewnie też nie problem, że 50 graczy jest zainteresowanych taką akcją otrzeźwiania czerwonych zmanipulowanych mózgów. Nie wiem czego się spodziewać, ale po stylu radzenia sobie z problemami polegającym na uciszaniu prawdy itp to pewnie mogę się pożegnać xd
Jak ktoś jest zainteresowany końcem gry / liczy się z tym to zapraszam do wypowiadania się. Zgaduję, że wolicie wszystkich zbanować.
Na koniec jeszcze do czerwonych. Byliście spoko ziomkami, naprawdę.

A ja króciutko, z perspektywy gracza, który odszedł od gry jakoś rok temu. Odszedłem głównie przez zachowanie kolorowych i adminów gry, nie przez fakt, że gra mi się znudziła. Żadna dyskusja do niczego nie prowadziła, usuwane tematy, gracz nigdy nie miał racji, a nawet po unbanie głupiego przepraszam nie usłyszałem. Byłem jednym z najaktywniejszych graczy w grze, chciałem jak najlepiej dla pokewars. Po prostu się poddałem, nigdy nic się nie zmieniało i teraz pewnie też nie zmieni. Kiedy usłyszałem o banie Tetrusia i przeanalizowałem całą sprawę to ręce mi opadły. Pora się na prawdę ocknąć, bo mnóstwo ludzi już opuściło grę i pewnie dalej tak będzie się działo. Cały zespół pokewars jest do zbudowania od podstaw, inaczej wiecznie czerwoni będą karmieni bzdetami, które Ci ludzie wygadują.

Pozdrawiam Arek aka Hrs kumplu, skoczymy kiedyś na piwo wierzę! Big Grin

Blanco aka sedac

Chciałbym zabrać głos w tej sprawie o nazwie "gracze i tak będą niezadowoleni", ponieważ mam wrażenie, że jestem uznawany właśnie za jednego z nich. No więc tak. Jak niektórzy wiedzą, grałem kiedyś pod pseudonimem ScreaM i mogę się pochwalić naprawdę długim stażem w grze. Pomimo, że dużych sukcesów nie osiągnąłem to wciągnąłem się mocno w życie gry i czatu. Byłem ziomkami z kolorowymi, można powiedzieć że byłem bardzo lubiany przez zespół. Nadszedł jednak taki czas, że odciąłem się od tego wszystkiego, ponieważ zacząłem dostrzegać niedoskonałości w naszych członkach zespołu. Właśnie w tym jest problem. Będąc w stowarzyszeniuz kolorowym/znając go nie można tego dostrzec bo nie dostaje się niesłusznych blokad/kar. Przynajmniej tak było w moim przypadku. Po jakimś czasie jednak zdarzały się bardzo śmieszne sytuacje, banicje od których odwołania były po prostu śmieszne. Grzechu, który odwołanie od mojego trzygodzinnego bana przedłużał do półtora godziny kończąc je zdaniem, że wielu osobom po prostu źle kojarzy się słowo policjant, albo tino i deira które wspólnie dały mi bana, tak samo wspólnie broniąc swojego zdania w dziale odwołań. Takich sytuacji była i jest po prostu masa, więc razem z kolegami po prostu przestaliśmy z tym walczyć i zaczęliśmy się z tego śmiać. Nie oznacza to jednak, że jeśli nie zajdzie zmiana i poprawa w zachowaniu zespołu, to pozostanę dłużny, wręcz przeciwnie.

To ja jeszcze krócej, z perspektywy znienawidzonego gracza, który jednak dzięki kilku osobom nie chce odchodzić.
Skończcie udawać, że robicie coś dla poprawy jakości gry, zacznijcie myśleć sami, a nie tak jak wam mody karzą.
#GangMachopaZawszeRazem

Wszystko co było do powiedzenia zostało już powiedziane , ale wątpię by ktoś wyciągnął wnioski z tego .
Może tak naprawdę o to chodzi administracji by móc bez bólu zamknąć ten serwer? Sad

Kolesiostwo i krycie siebie nawzajem. W jednym temacie napisałeś Alex, że nie masz powodów aby kogoś wyrzucić z zespołu, a gdy pokazałem Ci dowody na to, że trzymasz w zespole osobę, która przez miesiąc wyrabia 10h na grze, to odpisałeś, że nie jest to nasza sprawa Wink Oczywiście, że nie jest, jednak pomyśl jaki to obraz zespołu pokazuje Smile

Co do postu głównego mogę się tylko i wyłącznie tam podpisać na dole Smile

Krótko: zgadzam się z autorem postu. Poza tym jak można narzekać na graczy,że nie są uczciwi gdy inni na górze nie zawsze uczciwie postępowali.

Skonczy się tym ze Alex wejdzie da perma i papa xD nie wysłuchając graczy bo lepiej bronić kolory

Ostatnio dostałem bana za coś za co wgl nie powinnem go dostać ale chociaz się pośmiałem Smile

Prawda jest taka ze Najwiekszym problemem tej gry jest to ze Czerwoni nie umieją ogarnąc Kolorów a jak daje sie dowody na nich nie wierzą gracza a jedynie kolora na słowo ... nie spradzając co naprawde jest dobre a co złe ..
Dei przeciez od dawna wiadomo co ona odwala i nikt nic z tym nie zrobił ...
Anty osobie z zewnątrz dał ss panelu i podal dane gracza i wysyłał mu nudesy na messku xD dalej nic nie zrobione bo po co xD
Duzo by wyliczac błedów Kolorów ktore po prostu zostały zamiecione pod dywan ciekawe kiedy Alex sie o niego wywali na głowe i obudzi

Temat rzeka ;p Odwołując się do słów Misia, co do ankiet i głosów to z moich obserwacji zespół to raczej postrzega jako a'la forma zabawy Smile Cytując twoje słowa Alex ''Uważacie, że w grze jest 30 osób i jak 10 napisze że coś jest nie tak , a kolejne 10 ZA ICH NAMOWĄ to potwierdzi to znaczy że większości się nie podoba, gra idzie na dno, a wasza prawda jest najprawdziwsza?'' Tutaj się poniekąd z tobą zgodzę, ponieważ nie w każdym przypadku wyniki ankiety są słuszne co można w niektórych przypadkach zauważyć po osobach które głosowały, mówię tu o tym kto kogo lubi, a kto za kim nie przepada. Uważam, że świetnym przykładem tutaj będzie brzdąc aka Chen , który bana dla Tetry podsumował słowami ''Może i ban niezasłużony, ale Tetra się doigrał, może nie w sprawiedliwy sposób ale no cóż.'' Interpretując : może i nie zasłużył na tego bana ale cieszę się, że go dostał Smile  Po tych słowach, widząc jak Chen zachowując zdrowy rozum spogląda na sprawy dziwię się, że nie znalazł się on jeszcze w zespole ¯\_(ツ)_/¯  Aczkolwiek chociażby w takim przypadku jaki miał ostatnio miejsce jednak , uważam że powinniście bardziej liczyć się ze zdaniem graczy, ponieważ jak to sam zaznaczyłeś w jednym z postów, była to poważniejsza sprawa, tym bardziej, że oczywiście mogę się mylić ale ta gra, zmiany które są w niej wprowadzane w celu poprawy i zachęcenia do gry, to wszystko jest chyba robione pod nas, pod graczy, więc z mojego punktu widzenia bardziej powinno się liczyć ze zdaniem graczy, nie mówię tu o każdej błahej sytuacji lecz o sprawach które w tak krótkim czasie przyniosły tyle zainteresowania i taki szybki rozwój spraw. Powracając do twoich słów insynuujących nam zdobycie pozytywnych głosów w ankiecie jak i pozytywnych komentarzy w sprawie Tetry poprzez pisanie do innych graczy z prośbą o podobny komentarz w sprawie to prosiłbym Cię ino o odrobinę powagi Smile po ostatnich wątkach można zwrócić uwagę że podobny pogląd na ową sytuację ma chociażby stow z którym nie od dziś ''drzemy koty'' , dążę do tego że, naprawdę uważasz że napisali oni tak z tego powodu że mielibyśmy ich o to poprosić? Smile Zresztą chciałbym również zwrócić uwagę, że przy poprzednich wątkach wśród komentujących znalazły się osoby , które nie od dziś nie pałają do Tetry sympatią, a mimo to odnoszą się do całej sytuacji podobnie jak my i mimo swoich przekonań do Tetry stanęli w jego obronie. Aczkolwiek domyślam się że to też wytłumaczysz tym , że najzwyczajniej musieliśmy ich o to poprosić Smile No i przyszedł czas na największego rarytasa z zespołu - Dei, oszczędzę sobie pisania o jej wszystkich akcjach, ponieważ wydaje mi się, że już wystarczająco naświetliłem jej sprawę sprawę w wątku związanym z Tetrą, tym bardziej, że chyba niejedna osoba załączony screen zinterpretowała już go podobnie jak ja i widzi jakimi prawami rządzi się gra i ''funkcja'' jaką w niej pełnisz . Nie potrafię tylko jednego zrozumieć Alex, pomimo twoich słów które jasno mówią że wiesz co odwalają co niektóre osoby z zespołu w ogóle na to nie reagujesz Smile Bo domyślam się , że sytuacja o której napomniałem ostatnim razem w której miał swój udział jeden z nadzorców, jak po całości ma on wywalone w sprawy gry i rozdaje bany tylko na podstawie zgłoszenia, bez wcześniejszego zapoznania się ze sprawą i chociażby zwykłego przeczytania fragmentu z chatu i przekonaniu się jak rzeczywiście cała sytuacja wyglądała skończyła się ino na chęci poznania jego wersji wydarzeń, nic więcej Smile Teraz ino czekać na Betha aka Zakolaka, który wjedzie tu na białym koniu cytując klasyka ''Temat uważam za zakończony, zamykam''

(14.08.2019, 20:06)Amigo napisał(a): Temat rzeka ;p Odwołując się do słów Misia, co do ankiet i głosów to z moich obserwacji zespół to raczej postrzega jako a'la forma zabawy Smile Cytując twoje słowa Alex ''Uważacie, że w grze jest 30 osób i jak 10 napisze że coś jest nie tak , a kolejne 10 ZA ICH NAMOWĄ to potwierdzi to znaczy że większości się nie podoba, gra idzie na dno, a wasza prawda jest najprawdziwsza?'' Tutaj się poniekąd z tobą zgodzę, ponieważ nie w każdym przypadku wyniki ankiety są słuszne co można w niektórych przypadkach zauważyć po osobach które głosowały, mówię tu o tym kto kogo lubi, a kto za kim nie przepada. Uważam, że świetnym przykładem tutaj będzie brzdąc aka Chen , który bana dla Tetry podsumował słowami ''Może i ban niezasłużony, ale Tetra się doigrał, może nie w sprawiedliwy sposób ale no cóż.'' Interpretując : może i nie zasłużył na tego bana ale cieszę się, że go dostał Smile  Po tych słowach, widząc jak Chen zachowując zdrowy rozum spogląda na sprawy dziwię się, że nie znalazł się on jeszcze w zespole ¯\_(ツ)_/¯  Aczkolwiek chociażby w takim przypadku jaki miał ostatnio miejsce jednak , uważam że powinniście bardziej liczyć się ze zdaniem graczy, ponieważ jak to sam zaznaczyłeś w jednym z postów, była to poważniejsza sprawa, tym bardziej, że oczywiście mogę się mylić ale ta gra, zmiany które są w niej wprowadzane w celu poprawy i zachęcenia do gry, to wszystko jest chyba robione pod nas, pod graczy, więc z mojego punktu widzenia bardziej powinno się liczyć ze zdaniem graczy, nie mówię tu o każdej błahej sytuacji lecz o sprawach które w tak krótkim czasie przyniosły tyle zainteresowania i taki szybki rozwój spraw. Powracając do twoich słów insynuujących nam zdobycie pozytywnych głosów w ankiecie jak i pozytywnych komentarzy w sprawie Tetry poprzez pisanie do innych graczy z prośbą o podobny komentarz w sprawie to prosiłbym Cię ino o odrobinę powagi Smile po ostatnich wątkach można zwrócić uwagę że podobny pogląd na ową sytuację ma chociażby stow z którym nie od dziś ''drzemy koty'' , dążę do tego że, naprawdę uważasz że napisali oni tak z tego powodu że mielibyśmy ich o to poprosić? Smile Zresztą chciałbym również zwrócić uwagę, że przy poprzednich wątkach wśród komentujących znalazły się osoby , które nie od dziś nie pałają do Tetry sympatią, a mimo to odnoszą się do całej sytuacji podobnie jak my i mimo swoich przekonań do Tetry stanęli w jego obronie. Aczkolwiek domyślam się że to też wytłumaczysz tym , że najzwyczajniej musieliśmy ich o to poprosić Smile No i przyszedł czas na największego rarytasa z zespołu - Dei, oszczędzę sobie pisania o jej wszystkich akcjach, ponieważ wydaje mi się, że już wystarczająco naświetliłem jej sprawę sprawę w wątku związanym z Tetrą, tym bardziej, że chyba niejedna osoba załączony screen zinterpretowała już go podobnie jak ja i widzi jakimi prawami rządzi się gra i ''funkcja'' jaką w niej pełnisz . Nie potrafię tylko jednego zrozumieć Alex, pomimo twoich słów które jasno mówią że wiesz jakie co odwalają co niektóre osoby z zespołu w ogóle na to nie reagujesz Smile Bo domyślam się , że sytuacja o której napomniałem ostatnim razem w której miał swój udział jeden z nadzorców, jak po całości ma on wywalone w sprawy gry i rozdaje bany tylko na podstawie zgłoszenia, bez wcześniejszego zapoznania się ze sprawą i chociażby zwykłego przeczytania fragmentu z chatu i przekonaniu się jak rzeczywiście cała sytuacja wyglądała skończyła się ino na chęci poznania jego wersji wydarzeń, nic więcej Smile Teraz ino czekać na Betha aka Zakolaka, który wjedzie tu na białym koniu cytując klasyka ''Temat uważam za zakończony, zamykam''

Odniosę się Amigo do twojej wypowiedzi '' Uważam, że świetnym przykładem tutaj będzie brzdąc aka Chen , który bana dla Tetry podsumował słowami ''Może i ban niezasłużony, ale Tetra się doigrał, może nie w sprawiedliwy sposób ale no cóż.'' Interpretując : może i nie zasłużył na tego bana ale cieszę się, że go dostał Smile  Po tych słowach, widząc jak Chen zachowując zdrowy rozum spogląda na sprawy dziwię się, że nie znalazł się on jeszcze w zespole ¯\_(ツ)_/¯ '' bo też chciałbym się wypowiedzieć na ten temat. Nie mogę być w zespole, w tamtym tygodniu czy jeszcze wcześniej pisaliśmy na grupę pokewars na messku, i coś tam spinać była z Antym, napisałem mu coś i on mi, potem jeszcze napisał '' Powiedział ten, co się nie dostał do zespołu przeze mnie'' po czym szybko to usunął bym nie mógł zrobić screena. Może to większego związku z tematem nie ma, ale kolorowi odwalają co chcą i nadużywają władzy. Może poczuli się za pewnie z panelem i chcą pokazać kto tu rządzi?Jeśli obecny zespół się nie zmieni to nie będzie już przyjemności z gry. 

Całkowicie zgadzam się z Misiem. Poprawa zespołu powinna nastąpić i być nieunikniona. Inaczej wielu graczy odejdzie i koniec końców gra po prostu umrze. Jeśli Wam czerwonym zależy na dalszym rozwoju gry to chyba należy coś zrobić, być może taka "rewolucja" przyniesie grze nową młodość i znów będzie cieszyła jak dawniej Smile Z mojej strony to wszystko, gdyź reszta została powiedziana przez przedmówców Tongue

Przejdę może od razu do tego co zmotywowało Cię do napisania tego posta czyli:

"Dlaczego kłamiesz??"

Napiszę to jeszcze raz bo widzę, że nie do końca zostało moje zdanie prawidłowo zrozumiane:
"Co do przecieków to prześlij mi screeny w odwołaniu lub na pw forum bo do tej pory nie dostałem nic za co mógłbym kogoś od razu wyrzucić z zespołu."

Nie kłamię i dalej podtrzymuję to co napisałem. W przeszłości niestety musieliśmy podziękować kilku osobom z zespołu ale w tej chwili nie mam zamiaru tego robić z powodu kilku potknięć, które na okrągło są przywoływane w tych tematach. Ogrom dobrej pracy jaką Ci ludzie codziennie wykonują zwyczajnie przyćmiewa błędy, które popełnili. Jeśli ktoś skarży mi się na pracę kogoś z zespołu to zawsze staram się to wyjaśnić i jeśli rzeczywiście wyjdzie na to, że osoba z zespołu popełniła błąd lub zachowała się w sposób nieprawidłowy to przeprowadzam z tą osobą rozmowę i ustalamy sposób traktowania podobnych sytuacji na przyszłość. 

Opinie o eventach zawsze są podzielone i ten, który Ty przygotowałeś nie był wyjątkiem. 

@Radziu22
"Kolesiostwo i krycie siebie nawzajem. W jednym temacie napisałeś Alex, że nie masz powodów aby kogoś wyrzucić z zespołu, a gdy pokazałem Ci dowody na to, że trzymasz w zespole osobę, która przez miesiąc wyrabia 10h na grze, to odpisałeś, że nie jest to nasza sprawa. Oczywiście, że nie jest, jednak pomyśl jaki to obraz zespołu pokazuje "

Poruszasz ten temat przy każdej okazji więc może wyjaśnię to raz na zawsze. Nadzorować chat da się też z poziomu panelu, a będąc zalogowanym w panelu nie nalicza się czas spędzony w grze. Tak właśnie wygląda to w tym przypadku. 

Pozostałe kwestie były już poruszane w innych tematach i nie zamierzam się powtarzać. 

Skocz do:

Szukanie: 1 gości