• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy ktoś się że mną zgadza?
Ankieta jest zamknięta.
Zgadzam się z tobą
36.36%
4 36.36%
Nie masz racji
63.64%
7 63.64%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwrot za Shiny Scizora
Dzień dobry,
Chciałbym poruszyć temat zwrotów. Dodgy Niedawno napisałem w pytaniu do zespołu przez zakładkę zgłoszenia, pytanie odnośnie tego, dlaczego nie dostanę zwrotu za mojego trenowanego Shiny Scizora. Po pół godzinie dostałem odpowiedź od nadzorcy o treści: "Cześć,
wciąż ma za niską wartość w stosunku do kwoty za jaka go kupiłeś". Moje pytanie brzmi. Jaki to ma sens? No jaki? Skoro wytrenowałem to powinienem dostać kasę! Admini powiem wam tak: jesteście złodziejami!!! Wytrenowałem to powinienem dostać kasę a nie że wy sobie wymyśliliście że musi mieć określoną wartość ze względu na kwotę za jaką pokemona się kupiło. Jaki to ma sens? Proszę żeby jakiś admin albo mod mi to wytłumaczył i głosujecie w ankiecie Angry

Miałeś warunki opisane cały czas w wątku, i miałeś dużo czasu by się z tym zapoznać, to tak jakbym napisał "nie dostałem zwrotu za Pokemona a ostatnio go kupiłem" no nie dostaniesz zwrotu

Już się zaczyna cyrk Big Grin jak pięknie

Wiedziałem ze ludzie zaczna robic takie tematy :p , rada dla was nie róbcie tego nic wam to nie da warunki były dokładnie opisane kilka miesiecy przed aktualizacje a wiec wina lezy po waszej stronie ze sie nie dostosowaliscie, a czerwoni wcale nie mieli obowiazku wprowadzac tych zwrotów wiec cieszcie sie szczesciem innych graczy :p

Przeczytałem teraz całe dwa wątki na temat zwrotów i nigdzie nie było tam napisane że Pokemon kupiony za dużą kwotę musi mieć również większą wartość żeby kwalifikował się do zwrotu Wink

Dubelek ja cię popieram

kupiłes go pewnie po dodaniu na forum tematu o zwrotach wiec i tak nie powiniennes dostał zwrotu :p

Nie wiem
Możliwe

Dubelek nie pisz że admini to złodzieje bo to nie jest prawda. Miałeś bardzo dużo czasu by się przygotować na te zwroty. I np. jak Ja bym miał cień wątpliwości czy mi dadzą zwrot czy nie to bym poka. sprzedał i robił nowego lub czekał. Taki przykład dałem. I nie ma się co kolego denerwować bo tu jest wina po twojej stronie bo zasady były jasne i klarowne.

Jeszcze raz wspomnę że nie, zasady nie były jasne

widocznie ich nie zrozumiałes, dla mnie wszystko było jasne.

Widzę że mówię do was jak do ściany

Jak dla mnie temat do zamknięcia bo widać, że ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem

No to skoro wszyscy mówią ze nie umiem czytać i że czego się pruje na forum to niech ktoś mi wskaże gdzie było napisane że pok kupiony za sporą kwotę musi mieć wieksza wartość żeby kwalifikował się do zwrotu? No gdzie?

"Kwalifikacja pokemonów do zwrotu?
1. Pokemon kupiony po rozpoczęciu wątku (po dacie 16.02.2019 godzina 17:00) o zmianie wzoru nie będzie miał możliwości zwrotu. Jeżeli pokemon został kupiony za niską cenę, a gracz włożył w niego dużo pieniędzy to będzie przysługiwał mu zwrot."

Odpowiedź na Twoje pytanie w temacie o zwrotach.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości