• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.25 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Resecik
Już na samym wstępie proszę o nie atakowanie mnie,tylko pisanie rzeczowych postów,które pomogą w rozwiązaniu istniejącego problemu. Proszę także abyście wzięli pod uwagę,że najważniejsze jest dobro ogółu a nie dobro jednostki. Wszystkim nie dogodzisz.
Uwaga! Zaczynam.

Niektórzy znali tajemnicę szybkiego nabijania lvla,inni nie. Ci co ją poznali wczesniej,dawno mają 130lv. Pozostali,powiedzmy,są w połowie drogi. Są w połowie drogi i dalej nie pojadą. Pójść mogą ale na piechotę schodzi dłużej Smile Dużo dłużej.
I tak powinno być. Wbijamy level za levelem. Nie gnamy. Nie wymieniamy pokemona co 10 minut. Mamy swojego pupila,w niego pchamy hajs i to on powinien być naszym oczkiem w głowie. On a nie 130 lvl.

Nawiązując do Anime : Czy Ash zmieniał pokemony jak rękawiczki? No raczej nie.
Nawiązując do pokemonów na gameboya: Czy zmienialiście tam pokemona którego trenowaliście od początku na tego samego,tylko na wyższym lvlu i złapanym w dziczy? No nie. Dlaczego? Bo pokemony trenowane przez trenera są silniejsze od dzikich.

Zatem reset jest potrzebny jak nigdy dotąd. Gracze którzy nie będą mieli możliwości dogonić czołówki w taki sam sposób jak czołowi gracze osiągnęli swoją pozycję- zakończą grę. Niedobrze.

Sprawa z "Wielką Trójcą"- Vaporeon,Jolteon,Flareon. Reset by ją rozwiązał. Żadnych ewoluujących kamienień poków w dziczy. Tylko Eevee. Chcesz zdobywać największe możliwe przyrosty? Złap niskolevelowago Eevee,użyj kamienia i graj. Nie powinno być tak,że gram sobie parasectem do 130 po czym kupuję Jolteona i sieję spustoszenie.
Dodatkowo wprowadzenie minimalnego lvlu od którego można używać kamieni ewolucyjnych.

Zadania u oaka miały być z tego co słyszałem od członków ekipy PokeWars - na 2 miesiące. Minimum. A tutaj już po miesiącu bodajże 3 graczy z Aerodactylami. Graczy mających 130 lvl. Wykonanie tych zadań na takim poziomie to kwestia posiadanych yenów i ph. Natomiast gracze,którzy dopiero zaczęli grę,nawet nie myślą o ostatnim zadaniu. 15 pokemonów na 50 lvlu. Reset pozwoli na uczciwą rywlizację.

Poza tym przy resecie zwrócone zostaną wszystkie Punkty Honoru kupione za złotówki przez graczy. Są też tacy gracze jak ja (mam nadzieję xd),którzy nie włożyli w serwer żadnych pieniędzy i Konto Premium zdobyli poprzez wysiłek włożony w grę. Oni nie odzyskają PH. Oni czyli także ja. Dla mnie żadna strata,bo co to za rozrywka gdy zabawa jest do dupy?

Możliwe,że nie napisałem wszystkiego co mogłoby nakłonić was do mojej propozycji. Całkiem możliwe. Zawsze o czymś zapominam :p
Proszę tylko o to żebyście się skupili,wzięli pod uwagę co czeka tę grę jeśli reset nie nastąpi,pomyśleli o innych graczach a nie tylko o sobie.
Piszcie co uważacie. Ale tak jak prosiłem na samym początku : piszcie mądrze.
Niech wszyscy w końcu będą równi.

Pozdrawiam,Seth

@EDIT
Gdy THCZiomeczek wrzucił swój temat,ja dopiero ten pisałem. No trudno.
Ale nawiązując do wypowiedzi Alexa:
Skoro gracze zaczną od nowa gdy im się znudzi,to czemu nie mieliby zacząć od nowa teraz Tongue Lepszej okazji nie będzie.
Natomiast jeśli mają zakończyć grę,to czemu nie mieliby zakończyć jej teraz?
Do wyboru jedno z dwojga.
Dla kilku egoistów trzeba zatrzymywać rozwój serwera? A co z nowymi graczami? Lepiej trzymać "na stołku" 10 uparciuchów,zamiast dać szansę się wciągnąć 100 nowym graczom?

@THCZIOMECZEK
hahaha xD "wykształcony z wizją" Big Grin. O tak. Mam wizję Big Grin

@Azok
Bardzo rzeczowo. Przekonałeś mnie. Też jestem przeciwko resetowi.

popieram

Pisałem o tym samy, ale nie określiłem wszystkiego tak dokładnie, nie podałem argumentów wiec większość po porostu spasowała na nie, ale kolega wykształcony z wizją podał inny kąt i ja GO POPIERAM

Jestem na nie.

wg. mnie powinno byc jeszcze cos takiego jak w grze na gameboy, tzn. chodzi mi o bossy. Nie tak jak teraz jest ze 3 i koniec bo szybko sie nudzi. Tylko tak jak w grze. I nie jakies szarfy tylko podobizny odznak, np odznaka gromu itp. Oraz dodatkowe wymagania na bossa tak jak w grze. Ze np. musiales cos odblokowac zeby boss przyszedl do budynku Tongue
A co do resetu calkowicie popieram. Oraz to co przedmowca w swojeje epopei takze. Dozucil bym opcje ze za przegrana z losowo spotkanym zespolem R traci sie slabszego poka, to by stymulowalo graczy do coraz wiekszego myslenia i starania sie aby pok byl coraz lepszy. Mozna bylo by dodac opcje policjanki jenny gdzie np. po 48h poszukiwań odzyskuje pokemona skradzionego przez zespol R np. za 50% wartości poka w Y.

wiem czemu na nie, pok dobry na 127 lv, po resecie byś go stracił a tego zapewne nie chcesz Big Grin

Seth nie chciałem sie rozpisywać. Big Grin

Można według mnie dodać nowe skiny, bo niebieski bardzo mi się przeżarł, jakieś nowe kolorki by się bardzo przydały Big Grin

THCZIOMEK to akurat najmniejszy powód Big Grin

To jaki jest największy ? Big Grin Azok?

Powiem krótko maxel12.

Bogdan17-bardzo dobre pomysły Big Grin Nie mam zielonego pojęcia o tworzeniu gier,nie wiem ile to czasu zajmuje.Wiem za to,że jeśli teraz się ogarniemy i zaczniemy rzucać pomysłami to gra po resecie stanie się przyjemniejsza,lepsza. Jeśli coś ma być wprowadzone,to lepiej żeby stało się to przed resetem. Żeby nie było zamieszania jak z usuwaniem dragonite'ów ,"co tu zrobić z vaporeonem" czy "już nie mogę wbić w tydzień 130lv".

Wg mnie gracze,którzy nie wypowiedzą się w tej sprawie nie powinni mieć potem pretensji,że coś zostanie postanowione a im się to nie podoba. Bez względu na to co zostanie postanowione.

Postem Azoka jeszcze do tej chwili nie mogę się nadziwić. Marnujesz się pisząc posty. Przemówienia na Prezydenckie orędzia to jest to w czym Cię widzę.

Seth bo jam bardzo leniwy jest Big Grin

No Bogdan17 dał dobre pomysły tylko kiedy by zostały one wprowadzone .

Alex mówił że nie będzie resetu więc po co ten temat ?

Skocz do:

Szukanie: 1 gości