• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.25 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Resecik
Nie chce sie rozpisywać dlatego napisze krótko.
Niech gracze zadecydują o resecie. Postawić ankietę i tyle. A jeżeli nie miałaby być brana na serio pod uwagę to przynajmniej by się zobaczyło stanowisko graczy w tej sprawie i prześledziło się słupki żeby mieć jakieś ogólne pojęcie o tym czego pragną gracze.

Nie znam się na konstrukcji akurat tej serwerowni, rodzaju pracy jaka trzeba w to włożyć itp. ale chciałbym się zapytać jakie jest prawdopodobieństwo postawienia drugiego alternatywnego serwera? Powiedzmy dla nowych graczy tudzież ludzi którzy chcieliby zacząć gre od nowa jednak z osobami na równym poziomie.

A ogólnie co do resetu to zachowuje neutralne stanowisko.

Po to żeby gracze się wypowiadali, gracze też mają swoje słowo

Mi pomysł się podoba, ale jeśli Alex powiedział, że nie będzie to nie będzie i kropka.

Pisałem,że nie widziałem poprzedniego tematu,ponieważ pisałem ten.
Przedstawiłem tylko swój pogląd na sprawę. Po to jest ten temat. Jeśli nikogo on nie przekona to nie mi stanie się krzywda. A skoro go napisałem,to sumienie będę miał czyste.

No i tylko krowa nie zmienia poglądów ^^

cisza Alex przegląda wątek Big Grin

Wink 
Ja tam polecam taki Resecik Big Grin
No bo to prawda co napisał Seth
Moim zdaniem powinien być resecik żeby wszyscy gralu uczciwie od nowa a nie metodą szybkiego lvl nie powiem bo sam używałem tej metody Big Grin ale sie skończyła więc popieram to

Może rzeczywiście warto zrobić taką ankietę. Dziś jak hRs wróci z uczelni to skonsultuje się z nim i zdecydujemy. Podałeś dużo sensownych argumentów i to rzeczywiście może być idealna okazja na rozwiązanie większości problemów.

ja np nie grałem na szybkiego lv, gra w ten sposób traci dla mnie sens, staje się wyścigiem szczurów o lv, a chyba nie o to chodzi do końca w tej grze

Ja również popieram autora tematu.
Nie dla wszystkich będzie to dobre no ale nowym np. mi to pomoże się rozwinąć bo w aktualnym stanie nie mam jak sie nawet doczłapać do top 10 a co dopiero wyżej Big Grin

Ja dodam jeszcze jeden fantastyczny argument i propozycję jednocześnie:
Bo nawet jak po resecie ktos wbije 130, to i tak złapie poka na 130, bo będzie lepszy, otóż ja proponuję, żeby poki w dziczy miały tylko i wyłącznie staty z przyrostów, były nietrenowane, wtedy już fuks nie będzie miał żadnego znaczenia, tylko i wyłącznie robienie teamu od 1 levelu!!!
Nietrenowane poki w dziczy rozwiążą sprawę, bo znaczenie będą miały jedynie yeny w pokemona władowane, a przyrosty...pok na 130 z samymi przyrostami będzie słaby, a salkę będzie miał ogromną Big Grin, więc zrobienie to głupota i misja niemożliwa Smile
Pozdrawiam.

To by było trochę nie fair, bo ludzie grają parę miesięcy i osiągnęli tyle co Goku29 czy Pawel 7 bardzo dobrego pokemona i wysokie miejsce w rankingu. A teraz każdy będzie miał równe szanse nie ważne kiedy zaczął grę. Ale i tak każdy wie kto byłby najlepszy po resecie, oczywiście że maxel12 z prawie 100k ph spokojnie by wbił 80+ i nikt nie miałby z nim szans i wtedy dopiero gra straciła by sens. To tyle, w końcu się rozpisałem Big Grin może będę pisał przemówienia kto wie jeszcze parę lat Big Grin Big Grin Big Grin

Ahhhh zapomniałem... jeszcze ja mam mała propozycje apropo ograniczeniu pushu. Skoro mamy cene minimalna pokemonów wprowadzmy też cene maksymalną gdyż niektórzy zawyżają ceny przedmiotów nawet kilkakrotnie.

Snovi- także popieram Big Grin

Wydaje mi się,że to właśnie o to powinno chodzić - tworzymy team od zera. Jesli komuś się spieszy to złapie poka na wyższym lvlu i będzie pchał w niego yeny żeby nadgonić resztę.

(23.10.2013, 16:44)Snovi napisał(a): Ja dodam jeszcze jeden fantastyczny argument i propozycję jednocześnie:
Bo nawet jak po resecie ktos wbije 130, to i tak złapie poka na 130, bo będzie lepszy, otóż ja proponuję, żeby poki w dziczy miały tylko i wyłącznie staty z przyrostów, były nietrenowane, wtedy już fuks nie będzie miał żadnego znaczenia, tylko i wyłącznie robienie teamu od 1 levelu!!!
Nietrenowane poki w dziczy rozwiążą sprawę, bo znaczenie będą miały jedynie yeny w pokemona władowane, a przyrosty...pok na 130 z samymi przyrostami będzie słaby, a salkę będzie miał ogromną Big Grin, więc zrobienie to głupota i misja niemożliwa Smile
Pozdrawiam.

Ooo to jest też ważny aspekt, i też nie należy lekceważyć tego argumentu.

Plus propozycja wywalenia ewolucji eevee z trawy i mam serw idealny Big Grin

ale inni gracze mają też jakieś niewielkie ilości ph, nie każdy ale część na pewno, po resecie mogli tym użytkownikom co nie mają ph, dać niewielką ilość ph na delikatne dorównanie graczom którzy mają dużo ph

Skocz do:

Szukanie: 1 gości