• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.25 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Resecik
(23.10.2013, 16:45)Azok napisał(a): To by było trochę nie fair, bo ludzie grają parę miesięcy i osiągnęli tyle co Goku29 czy Pawel 7 bardzo dobrego pokemona i wysokie miejsce w rankingu. A teraz każdy będzie miał równe szanse nie ważne kiedy zaczął grę. Ale i tak każdy wie kto byłby najlepszy po resecie, oczywiście że maxel12 z prawie 100k ph spokojnie by wbił 80+ i nikt nie miałby z nim szans i wtedy dopiero gra straciła by sens. To tyle, w końcu się rozpisałem Big Grin może będę pisał przemówienia kto wie jeszcze parę lat Big Grin Big Grin Big Grin

Akurat to to fakt, zauważ jednak, że sam byłem w TOP 5 rankingu, a jestem za resetem, bo dobra zabawa jest ważniejsza. A maxel..daj mi z nim spokój już :/
Najwyżej można dać pierwszej 10 jakiś bonus na start po resecie fajny Smile

(23.10.2013, 16:48)THCZIOMEK napisał(a): ale inni gracze mają też jakieś niewielkie ilości ph, nie każdy ale część na pewno, po resecie mogli tym użytkownikom co nie mają ph, dać niewielką ilość ph na delikatne dorównanie graczom którzy mają dużo ph

Oni za to płacili i ilość nie ma znaczenia, to jest dość drażliwa część bo kto normalny odda/ podzieli się swoim PH na które wydał swoje pieniądze.

(23.10.2013, 16:50)Vail napisał(a):
(23.10.2013, 16:48)THCZIOMEK napisał(a): ale inni gracze mają też jakieś niewielkie ilości ph, nie każdy ale część na pewno, po resecie mogli tym użytkownikom co nie mają ph, dać niewielką ilość ph na delikatne dorównanie graczom którzy mają dużo ph

Oni za to płacili i ilość nie ma znaczenia, to jest dość drażliwa część bo kto normalny odda/ podzieli się swoim PH na które wydał swoje pieniądze.

Nie no Big Grin, kwestia zwrotu PH nawet nie powinna być poruszana, każdy dostanie tyle, ile kupił Smile

THCZIOMEK ale teraz doje**** ludzie wydają zł aby mieć ph a ty piszesz aby tym co nie wydali zł dać darmowe ph

Jeśli będzie reset wątpię czy będę grał dalej.

Choć nie wiem czy nie odejdę skoro nie można "szybko" (wcale nie jest on aż taki szybki) nabijać lvl.

Nabijanie samemu lvl jest strasznie nudne i mozolne (mogę to robić już w grze na gemboya). Tym bardzie że tytaj nabija się ciągle śmieszne 3pkt w czym mało kto widzi problem.

Jak ma być restet to przede wszystkim trzeba zmienić ilość zdobywanego doświadczenia żeby wraz z lvlem pokonanego poka on rósł a nie utrzymywał się na tak niskim poziomie. No i usunąć ewolucje eevee z dziczy.

Ps. bogdan za takie głupie pomysły jak kradzież poka przez Zespół R powinni ci od razu adma zabrać Tongue

bertzehen, właśnie wtedy bicie levelu będzie fajne, jak będziemy bili powoli Smile
A po za tym nietrenowane poki w dziczy i level nie ma znaczenia, im od wyższego levelu robisz poka, tym gorzej dla Ciebie Big Grin

Mówicie,że maxel będzie miał 100kph po resecie. Będzie miał bo władował w to tyle pięniędzy.
A co gdybym ja,mając teraz puste konto w grze po resecie kupił za 2000ziko punktów ph? I wtedy przegoniłbym i maxela i wszystkich.
Myślę,że to może boleć ale nie powinno być brane pod uwagę jako superważne. Wydał tyle pieniędzy to tyle ma ph. My możemy tylko rozpaczać,że nie zrobiliśmy tego samego ;d

@ a pomysł z kradzieżą jest dobry. To nie kradzież "na zawsze". Odzyskamy pokemona gdy zapłacimy policji za jego odszukanie. Powinno to trwać parę godzin. No i aby zespół R nie atakował świeżaków xd Początki są trudne i tak. Nie ma co utrudniać. 3 wyspa gdzie pokemon miałby swoją wartość a pokemony do złapania są już dobre to miejsce w sam raz na ataki Rocketsów

Napisalem NIE WIELKĄ ILOŚĆ Big Grin

THCZIOMEK - nie po to ludzie płacą pieniądze żeby administracja potem innym dawała za darmo.

Snovi ale prędzej czy później zrobi się to nudne.

Dobrze, ale w planach administracji PLAN RESETU był pewnie gdzieś bardzo daleko w planach, założe się że po przez zmianę w ustw, gry nigdy nie sądzili że niektórzy gracze będę chcieli z tego powodu reseta, jest to bardzo trudny orzech do zgryzienia, jest dużo zalet i wad, trzeba znaleźć jakieś rozwiązanie żeby z reseta było wiecej zalet i zadowolonych graczy nawet w najmniejszym stopniu niż żeby wyszło że zostało zresetowane a nagle 400 graczy powie że poczuło się rozczarowanych gdyż nie wiedzieli o resecie, i nie udzielali swoich uwag, i wbili tam z 20 -30 lv i męczyli się bardzo długo bo wbijali tradycyjnym sposobem ( nie wiedzieli o opcji szybkiego lv), większość ma jakieś pokłady ph, ale niektórzy zero.

Zróbcie reset a znim, jak już inni napisali : usunąć ewolucje evee z dziczy, zwiększyć exp zdobywany przez poka, i zmniejszyć staty poków z dziczy ( tak aby trenowane poki były silnijesze od tych spotkanych w dziczy )

(23.10.2013, 16:56)bethrezen napisał(a): THCZIOMEK - nie po to ludzie płacą pieniądze żeby administracja potem innym dawała za darmo.

Snovi ale prędzej czy później zrobi się to nudne.

Co robi się nudne?

No dlatego jak pisałem wcześniej, walnąć ankietę! dot. resetu. Można ja zrobić bez względu na to czy dojdzie do niego czy nie. Zobaczymy stanowiska graczy na ten temat i może wyniki będą zaskakujące Big Grin

Dlatego dajmy czas do resetu jakieś 2-3 miesiące aby każdy miał zdanie zagłosować na ankiecie

Może rok kur*a?

Skocz do:

Szukanie: 1 gości