• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.25 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Resecik
THCZIOMEK Ty już się nie odzywaj. Nie wydali kasy to niech się wypchają.

Najlepiej nie robić resetu i ponownie pozwolić na spotykanie poków "+1"

Snovi nudne jest nabijanie lvl pokemonowi jeżeli cały czas dostaje się tylko 3 pkt doświadczenia.

Snovi nie rok to zadużo Tongue ale może 6 m-c ? co ty na to ? Big Grin Big Grin ;D

Po pierwsze to jest forum, po 2 dla wszystkich, po 3 nie możesz mi mówić że ma siedzieć cicho, porostu staram się jakoś to rozwiązać, i większości to się nie podoba, ale według mnie to było dobre wyjście.

Jeśli reset ma być to jak najszybciej.

(23.10.2013, 17:08)bethrezen napisał(a): THCZIOMEK Ty już się nie odzywaj. Nie wydali kasy to niech się wypchają.

Najlepiej nie robić resetu i ponownie pozwolić na spotykanie poków "+1"

Snovi nudne jest nabijanie lvl pokemonowi jeżeli cały czas dostaje się tylko 3 pkt doświadczenia.

A ciekawe jest bicie codziennie levelu?
W innych grach 100 level bije się tygodniami i nikt nie narzeka, wtedy wreszcie level ma jakieś znaczenie.

(23.10.2013, 16:19)Azok napisał(a): Powiem krótko maxel12.

co chcesz odemnie ??

powiem tak Smile wbiłem 130 lvl Smile i zaczynam się nudzić może i reset dałby mi znów zabawę ale tylę się starałem by do tego dojść Smile kase zarabiałem itp. mam rzadki tm którego ponownie nie zdobędę Sad i teraz wszystko mam stracić? Sad nie podoba mi się to Sad co do resetu powiem głębiej niby na prawi problemy ale ciężko tu wbić lvl poprzez walki itp. na innej grze nie powiem jakiej, jest ciężko ale 10 lvl można wbić szybko bo na pcozątek dawają masterball i 10-5 tak jakby okaów Smile ale wiele będzie strat . Jeśli gra ma ciąglę być na resetach :d to nwm czy to ma sens gdyby się tak dało zostawiłbym ten serwer tak jak jest bez resetu i nowy serwer oczywiście jak gracz bd miał konto na tym to i na tym 2 też bd mógł mieć Smile <---- choć to raczej głupie <---reset powinien niby być ale troszkę zniechęciło by mnie Sad

Do dupy Ejson, zauważ że w "innej grze" tak jak już powiedziałem wbicie z 99 na 100 to miesiąc roboty czasami nawet, a tutaj o wiele krócej, z 99 na 100 może z tydzień, albo i krócej.

Tak ciekawsze jest niestety.

Z innych gier przeglądarkowych grałem w pokelife i tam zdobywa się więcej doświadczenia. Zrezygnowałem z niej tylko dlatego że tutaj można z kimś pogadać a tam niezbyt.

Ja również jestem za resetem. Mam 130 lvl i nie idzie mi źle... Ale przyznam się, że granie na 30 lvlu zanim Infinity (szkoda, że odszedł z gry Sad ) wyjawił mi tajemnice wbijania lvli było o wiele przyjemniejsze niz wbicie 130 poziomu i wieczne szukanie poków (Vaporeona, Flareona i Jolteona) -_- Reset samemu był by do kitu lecz jeśli wszyscy miali by grać od nowa to gra znów nabrała by sensu... Tak jak ktoś napisał, że w gameboyu (nwm jak to się pisze dokładnie) wbijanie lvli i opiekowanie się swoim ukochanym pokemonem od samego początku to była radość z gry a nie ślęczenie na 130 lvlu w poszukiwaniu poka i TMów do niego. Sad

Jak już pisałem jestem za resetem i dodam kilka propozycji dotyczących być może ulepszenia gry. Smile
Po 1: Zrobić reset
Po 2: Wywalić ewolucje Eevee z dziczy
Po 3: Tak jak napisała Snovi, aby pokemony z dziczy miały rzeczywiste przyrosty z lvli, ewentualnie trochę większe (jakieś 10%)
Po 4: Zwiększenie zdobywanego expa z dziczy i 1V1 do 5
Po 5: Wycofanie możliwości lvl-owania poków za PH w zakładce PH
Po 6: Ilość wymienianych PH na PA powinna być ograniczona (dziennie), aby nie było sytuacji, że ktoś kto ma 100kPH w ciągu jednego dnia wbije 40 lvl -_-
Po 7: I coś co może się nie spodobać wielu graczom oraz szczególnie administracji - ograniczenie KUPNA PH... do np 40k

Mam nadzieję, że reset zostanie zrobiony i kilka pomysłów wejdzie w życie i umili grę. Smile

bertzehen, ok, tam zdobywa się więcej, ale tu na wbicie 100 levelu tak jak powtarzam wciąż potrzebujesz 3 k expa, a tam potrzebujesz 440 k expa.

maxel chodzi o twoją ilość PH

(23.10.2013, 17:16)Emsik90 napisał(a): Ja również jestem za resetem. Mam 130 lvl i nie idzie mi źle... Ale przyznam się, że granie na 30 lvlu zanim Infinity (szkoda, że odszedł z gry Sad ) wyjawił mi tajemnice wbijania lvli było o wiele przyjemniejsze niz wbicie 130 poziomu i wieczne szukanie poków (Vaporeona, Flareona i Jolteona) -_- Reset samemu był by do kitu lecz jeśli wszyscy miali by grać od nowa to gra znów nabrała by sensu... Tak jak ktoś napisał, że w gameboyu (nwm jak to się pisze dokładnie) wbijanie lvli i opiekowanie się swoim ukochanym pokemonem od samego początku to była radość z gry a nie ślęczenie na 130 lvlu w poszukiwaniu poka i TMów do niego. Sad

Jak już pisałem jestem za resetem i dodam kilka propozycji dotyczących być może ulepszenia gry. Smile
Po 1: Zrobić reset
Po 2: Wywalić ewolucje Eevee z dziczy
Po 3: Tak jak napisała Snovi, aby pokemony z dziczy miały rzeczywiste przyrosty z lvli, ewentualnie trochę większe (jakieś 10%)
Po 4: Zwiększenie zdobywanego expa z dziczy i 1V1 do 5
Po 5: Wycofanie możliwości lvl-owania poków za PH w zakładce PH
Po 6: Ilość wymienianych PH na PA powinna być ograniczona (dziennie), aby nie było sytuacji, że ktoś kto ma 100kPH w ciągu jednego dnia wbije 40 lvl -_-
Po 7: I coś co może się nie spodobać wielu graczom oraz szczególnie administracji - ograniczenie KUPNA PH... do np 40k

Mam nadzieję, że reset zostanie zrobiony i kilka pomysłów wejdzie w życie i umili grę. Smile

7 odpada, reszta jest ok, ale nie chcę, żebyście tutaj atakowali maxela, to jego decyzja była i dajcie sobie spokój, Emsik, piszesz bardzo mądrze, limit PA na dzień, np. 20.000? (4 k PH)

oj tam Tongue przeszkadza ci to pracuje dobrze zarabiam wiec pare zl mi nie przeszkadza wydac na gre Tongue a co do resetu jestem za Tongue

wszystko fajne emsik Smile ale 7 nie Tongue

Skocz do:

Szukanie: 1 gości