• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.25 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Resecik
Nie no Snovi to trochę za dużo... (a raczej baaaardzo dużo) Smile
Radził bym jakieś 500 PH dziennie to max na wymianę za PA. ^^

Nie, ja kupiłem kiedyś 2 k PH nie chciałem szukać sobie poka, nie widzę sensu aż takiego limitu, bo niczego nie będzie można szukać itd. Smile
Wyobrażasz sobie bicie PH przez 160 dni? To siedem miesięcy.

maxel mi chodzi o to że ty wszystkich graczy zniszczysz po resecie dzięki miażdżącej przewadze ph Big Grin

I to jest jego decyzja i jego kasa. Azok, chamskie to jest, ty też możesz kupić!

watpie azok ze jestes az tak biedny jak bede chcial to kupie sobie jeszcze z 80k ph Tongue

kur*a Snovi nie chodzi mi oto że jest (bez obrazy, wcale tak nie myśle) kretynem bo ponad 500zł wydał na tę gre. Bo sam też sporo wydałem Sad

Co do limitu dziennego kupowania ph to jestem zdecydowanie przeciw.

Wiem o co Ci chodzi, ale postaw się w jego sytuacji, masz 100 k PH i nikt nie pozwala Ci ich użyć, lub chce zabrać?

maxel jak dla mnie to możesz kupić ile chcesz ph mi to wisi.
Snovi ja mu nie zabraniam ich a ni użyć ani nie chce ich zabrać tylko pisze do innych, żeby sie tym resetem tak nie jarali że w końcu może będą najlepsi bo maxel i tak ich wyprzedzi.

Nie będą najlepsi i maxel też nie będzie...ja będę Big Grin
A tak serio to nie tylko PH się liczą i udowodnię Ci to jeśli tylko będę miał ku temu okazję Smile

(23.10.2013, 17:27)bethrezen napisał(a): Co do limitu dziennego kupowania ph to jestem zdecydowanie przeciw.

To nie limit kupowania PH, tylko wykorzystywania PA.

Ej! ale jak ma być reset to jak najszybciej -.- bo tracimy czas Smile a wgl. dałbym mozliwość że przy resecie głównym każdy gracz otrzymał by jedną rzecz z plecaka Tongue bo nie ktorzy mają jakąś rzecz np pawel7 ma jeszcze chyba pieniężny amulet i inni mają coś rzadkiego co ciężko znaleźć itp Sad Smile dlatego 1 przedmiot + kupione ph Smile

Limit zamiany PH na PA? w sumie to mogłoby być.

i oczywiście pokemony legendy wróciłyby do włascicieli którzy je wygrali Smile bo to już wielka strata -.-

(23.10.2013, 17:32)Ejson napisał(a): Ej! ale jak ma być reset to jak najszybciej -.- bo tracimy czas Smile a wgl. dałbym mozliwość że przy resecie głównym każdy gracz otrzymał by jedną rzecz z plecaka Tongue bo nie ktorzy mają jakąś rzecz np pawel7 ma jeszcze chyba pieniężny amulet i inni mają coś rzadkiego co ciężko znaleźć itp Sad Smile dlatego 1 przedmiot + kupione ph Smile

Ejson, a wiesz jaką robotą dla adminów będzie przenoszenie automatyczne każdemu tego 1 przedmiotu?
Co do Amuletu, to on nie działa, więc wiesz...

Snovi wierzę ci że będziesz najlepszy.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości