początki w grze

6 Odpowiedzi, 5582 Wyświetleń

1. Posiadam 18mln pieniedzy, lepiej zainwestować część w pokemona startera trenując go, czy zakupić jakiegos na markecie (jeśli tak to jakiego najlepiej, na co zwracać uwagę)

-> Ja bym odstawiał yeny by kupować konto PREMIUM Max jeśli tego nie masz, a jeśli masz to oszczędzaj yeny, wbijaj 130 lvl pokowi różnymi sposobami. Jeśli twój pokemon pada w dziczy to moznaby zainwestować coś w pokemona, może być to twój ulubiony. Praktycznie wszyscy polecają Snorlaxa do dziczy pod hp, atak i speed.

2. Czy region w którym się znajduje wpływa na dalszy rozwój mojej postaci?

-> Moim zdaniem jest lepiej zaczynać od Kanto gdzie poziom Oaka jest bardzo łatwy aż do nastepnych regionów, dotyczy się też to pokonywanie bossów. Jeśli będziesz miał odblokowane dalsze wyspy to możesz zawsze coś złapać Shiny Pokemona do Samsona i na tym obracać zyski tak jak to większość graczy to robi.

3. Czy opłaca się trenować liderowi skille? Słyszałem od graczy różne opinie, jednak mam wrażenie ze sa one mocno sarkastyczne. jedni mówią zeby trenować tylko życie i speed, inni ze wszystkiego po trochu.

Tak, to jest sarkastyczne. Jeśli trenujesz Pokemona do turnieju to zawsze jest lepiej inwestować w dwie statystyki. np. 10.000 HP i reszta w prędkość albo 1700 ataku / ataku specjalnego i reszta w prędkość.

4. Jaki jest sposób na zarabianie oprócz ciągłego łapania pokemonow?

-> Możesz kombinować z targiem, choć jest ono czasochłonne by nauczyć się rzeczy jak obserwacja co będzie lepszym zyskiem, a czego stratnym. Rynek jest ciągle zmieniany, widełki praktycznie cały czas się zmieniają, a w eventach to jeszcze bardziej.

Wiadomości w tym wątku
początki w grze - przez kadeyan - 20.11.2022, 11:27 AM
RE: początki w grze - przez Tru3c - 20.11.2022, 11:11 PM
RE: początki w grze - przez Piter - 21.11.2022, 07:03 AM
RE: początki w grze - przez kadeyan - 21.11.2022, 05:30 PM
RE: początki w grze - przez Piter - 21.11.2022, 10:03 PM
RE: początki w grze - przez mash - 22.11.2022, 03:41 PM
RE: początki w grze - przez Piter - 22.11.2022, 05:27 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości