Czy jesteś Za wprowadzeniem takiej zmiany?
Tak
75.00%
9
Nie
16.67%
2
Nie mam zdania
8.33%
1
12 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie

Połączenie egg moves u poków tej samej linii ewolucyjnej

7 Odpowiedzi, 12814 Wyświetleń

Ciekawe spostrzeżenie, nawet szczegółowo opisane Smile Ale to jest czepianie się bzdetów :p Argumenty podanie trochę nie na główny problem tematu.


Tak czy inaczej po kolei odpowiadając.

Pierwsze zdanie nwm skąd wytrzasnąłeś. W oryginałach Są egg moves.

W grach taki NCP Move Reminder mógł przypomnieć pokowi jego ataki z salki, a nie z egg moves Wink Chyba że o czymś nie wiem (grałem w kilka wersji gdzie tak było).

To o czym wspomniałeś to też faktyczny problem, tzn Farfetchd - First Impression. Znam jeszcze przypadek z Togedemaru - Twineedle. Może jest ich więcej, trzeba poszperać. Tak czy inaczej to jest już nieco inny temat od tego który napisałem, więc tego nie uwzględniałem.
Mówisz że jest Kupon Egg Move. Prawda. Jednak swoim pomysłem w żaden sposób nie chcę mu zaprzeczyć. Służy on przeważnie do nauki takich egg, których nie przekażemy chcąc przekazać również inne przydatne egg, ponieważ czasem nie da się ich połączyć w tym samym kluciu. Dla Farfetchd i Togedemaru też jest dobrym rozwiązaniem. Dla tych poków co opisałem pewnie też, ale problem tematu polega na czym innym a nie na próbie obejścia kuponu- poki tej samej grupy nie mają tych samych egg, co jest bez sensu (to już opisałem podczas pisania propozycji) i Tym chciałem się zająć.

Nie wydaje mi się by do wszystkich poków ataki były sensownie dobrane, więc w czym problem by opisane przeze mnie poki najniższych form mogłyby znać te ataki egg? Zostawić to tak jak jest to żadne rozwiązanie, a usunięcie nadmiaru u wyższych form będzie jeszcze głupsze.

Czyli skoro zmiana jest drobna dotycząca niewiele rzeczy to nie ma po co jej zmieniać? Nie wydaje mi się. Uwierz mi, zmiana ta wcale nie byłaby tak mało istotna. Całkiem sprawnie zajmuję się przekazywaniem jak najwięcej przydatnych egg poprzez skomplikowany proces klucia, i zauważam problem w braku tych egg.

To że z części egg się nie korzysta również niepotrzebny argument.

Ta część z omówieniem po co tym pokom taki ruch całkiem zabawna, szczególnie fragment z niedorozwiniętym Sliggoo xD Ale tak jak wyżej napisałęm, nie udowodnisz mi że dla wszystkich pokemonów wszystkie ataki zostały dobrane sensownie. Myślę że najprostszym przykładem jest taki TM 6 Toxic, który chyba wszystkie poki (jak nie to 99%) mogą poznać. Powiedz mi, w jaki sposób i czym dokładnie taki Diglett miałby spowodować poważne zatrucie. Opluć śliną? Jak on buzi nie ma, tylko 2 oczy i klops zamiast nosa? Jakby miał wściekliznę to i tak nie ugryzie Big Grin


Myślę że to tyle. Jak coś ominąłem to ewentualnie później dodam Smile

Wiadomości w tym wątku
Połączenie egg moves u poków tej samej linii ewolucyjnej - przez Project D - 20.12.2021, 10:03 PM
RE: Połączenie egg moves u poków tej samej linii ewolucyjnej - przez Project D - 22.12.2021, 11:53 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości