Black Weekend

11 Odpowiedzi, 65791 Wyświetleń

Cześć, w tym temacie możecie umieścić opinie na temat wydarzenia Black Weekend, które właśnie się skończyło. Co Wam się podobało, a co nie? Co możemy poprawić przy okazji kolejnych takich wydarzeń?
Zapraszam do dyskusji.
Slabe skrzynie xd
Będzie coś z okazji Cyber Monday?
Na Cyber Monday nie mamy planów.
Bez zaskoczenia ale ważne ze coś było Smile
Na plus Smile
Ogólnie było super. Zauważyłem że drop ze skrzyni był o wiele lepszy niż rok temu, otwierając 3 skrzynie otrzymałem 3 mln,  wybudzacz oraz everstone. Zwiększona szansa na shiny to dobry pomysł, który bardzo urozmaicał gre. To był naprawdę ciekawy mini Evencik.
Moim zdaniem zmniejszony koszt wypraw i zwiększona szansa na shiny jest fajną rzeczą, która przez cały weekend gdzieś tam zachęcała mnie do klikania. Black Weekend zawsze kojarzył mi się jednak z okazjami i promocjami dlatego dodałbym ich na przyszły rok trochę więcej... Np symbolicznie zmniejszył koszt balli w poke sklepie albo zwiększyć ilość balli otrzymywanych u handlarza w lokacji Smile
Ogólnie ja osobiście trafilem na jednego shiny pokemona skrzynia była okey  zmniejszony koszt wyprawy dobra opcja
(28.11.2021, 08:03 PM)Alex napisał(a): Cześć, w tym temacie możecie umieścić opinie na temat wydarzenia Black Weekend, które właśnie się skończyło. Co Wam się podobało, a co nie? Co możemy poprawić przy okazji kolejnych takich wydarzeń?
Zapraszam do dyskusji.

Skrzynie są mega słabe:
- Nic w ciekawego nie ma
- Koszt szkrzyki jest zbyt wysoki
Podwójny xp, szybsza regeneracja pa czy większa szansa na spotkanie shiny pokemona to bardzo fajne pomysły.
Sam dodałbym jednak coś w typie koła fortuny, z okazji Black Friday i Cyber Monday. Również uważam, że przecena na balle jest bardzo ciekawym pomysłem.
Cool
Jak dla mnie super! Dobrze że szanse spotkania shiny zostały zwiększone, trochę za mało tych "promocji" ale ogólnie to pozytywnie.



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości