• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy propozycja jest dobra?
Tak
nie
nie wiem
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balle
Jak dla mnie quickball będzie korzystniejszy dla graczy mających mocnego poka na 130 lvl, czyli znowu nic ciekawego dla mas proponujecie

Odpisz
Dla mas to masz levelballa Wink Nestballa i Netballa.
Moonballe są tanie i dobre. I dla mas :p Polecam.

Czytaj ze zrozumieniem co Beth napisał, QuickBalla wg niego nie ma zbyt wielkiego sensu wprowadzać w danym przypadku.

Odpisz
Halo, niech temat nie umiera. Mógłby się wypowiedzieć ktoś z Administracji jeszcze?

Odpisz
Jesli kiedyś będzie Admin forum to może zaakceptuje ten pomysł ew wywali do kosza ;D

Odpisz
[Obrazek: 1b7ad7f7246f.jpg]

No dobra a teraz tak poważnie, temat sobie umiera i nikt nie ma zamiaru się trupem przejmować ;/

Odpisz
Mam pewną prośbę do administratorów/moderatorów. Wyrzućcie tematy które po prostu nie przejdą, bo to nie ma sensu zaśmiecać tym forum... Czujemy się troszkę olali, kolejny temat o ballach, i po raz kolejny wielkie NIC. Temat stoi od 7 kwietnia, z tego co widzę w dziale omawiane propozycje są nawet tematy ze stycznia... Zróbcie coś z tym, bo naprawdę to co obecnie robicie słabo wygląda

Odpisz
(16.04.2015, 19:28)PaulinaxD napisał(a): Mam pewną prośbę do administratorów/moderatorów. Wyrzućcie tematy które po prostu nie przejdą, bo to nie ma sensu zaśmiecać tym forum... Czujemy się troszkę olali, kolejny temat o ballach, i po raz kolejny wielkie NIC. Temat stoi od 7 kwietnia, z tego co widzę w dziale omawiane propozycje są nawet tematy ze stycznia...  Zróbcie coś z tym, bo naprawdę to co obecnie robicie słabo wygląda

po co wprowadzać cokolwiek nowego?
jest parę fajnych typów balli (moon balle np świetne a taniutkie) 
więc
po_co

Odpisz
Czy ktoś "z góry" mógłby się chociaż wypowiedzieć w tym temacie?
Bo serio klikanie lvlballami nie jest fajne, szczególnie gdy ma się 130 lvl pokemona.
Moon balle są spoko ale przy 80 lvl pokemona jest może ~ 20%?

Odpisz
1. Dodanie nowych balli nie wchodzi na chwilę obecną w grze, ponieważ i tak mamy ich bardzo dużo.
2. Timerballe na pewno za jakiś czas wrócą do sklepiku ph ale też nie na zawsze Smile
3. To jest za dobry ball żeby był dostępny w zwykłym sklepie.
4. Można zmienić działanie ultraballa ale musiałaby się zmienić także jego cena.

Tego typu zmianami zamierzamy zająć się już po wprowadzeniu v3 więc jest jeszcze na to czas.

Odpisz
chodzi o stosunek?

Odpisz
Temat zdechł w 2015 xD
A se zamknę.

[Obrazek: nvroo24jsgoh.png]

Odpisz
cos nie pyklo

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości