Czy podoba się pomysł ?
Tak
66.67%
4
Nie
33.33%
2
Nie wiem
0%
0
6 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie

30 dni

4 Odpowiedzi, 7032 Wyświetleń

Ogólnie proponuje zrobić coś takiego jak kalendarzyk eventowy,ale na stałe.

Myślę,że to by zachęciło wielu graczy do wchodzenia codziennie do gry.

W zależności od tego ile miesiąc miałby dni, było by tyle okienek.

Np. Styczeń 31 dni 31 okienek 
Gracz wchodzi i otwiera codziennie po jednym okienku,jeśli żadnego nie przegapi czeka go nagroda ekstra za otwarcie wszystkich w danym miesiącu.

Na kolejny miesiąc np luty 28 dni i 28 okienek,ale już w każdym okienku co innego by nie było zawsze to samo, raz coś lepszego raz coś gorszego. Jak otworzy wszystkie nagroda ekstra, nie musi być jakaś bardzo wygórowana.

Jak ktoś otworzy wszystkie okienka w danym roku żadnego nie przegapi. Osiągnięcie Legendarny gracz.

Proponowałbym usunąć nagrody za codzienne logowanie,a takie coś wprowadzić.

Wielu by to zachęciło o wiele bardziej do wchodzenia do gry.
Jest już codziennie ta skrzynia codzienna...

I jakoś to nie pomaga.

Więc jaki sens to dodawać?

Taki typowy tylko grudniowy ma w sobie chociaż klimat, więc lepiej zostawić jak jest.
"끝" 
poza tym to już może być moje czepianie się... ale już dostaje się nagrody za codzienne logowanie Tongue
Jeżeli Alex by tego nie przemienił na p2w to czm nie :p
(20.01.2022, 09:09 PM)Walenty napisał(a): poza tym to już może być moje czepianie się... ale już dostaje się nagrody za codzienne logowanie:p
[quote pid="258" dateline="1642709349"]

Szczerze to nawet nie zwracam na te nagrody uwagi,dlatego takie okienka bardziej by mnie zachęcily bo nigdy nie wiedziałbym co dostanę, a zawsze można by było tym manipulować,że jest szansa na shiny pokemona ale szansę mniejsze niż spotkanie legendy 







[/quote]



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości