• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak niektórych ewolucji
Witam nie wiem czy można to uznać za błąd, ale w pokedex'ie w zakładce niestandardowe sp... nie ma ani jednego poka, który ewoluuje przez wymianę. Po za tym nie ma tam też żadnego który ewoluuje przez trzymany przedmiot. Myślę, że to powinno się tam znajdować i dlatego proszę o dodanie tych informacji Smile
p.s. Dlaczego slowpoke nie ewoluuje jak ma się w drużynie shellder? Mimo, że nawet w opisie tego poka jest to uwzględnione. Szczególnie mnie to dziwi bo <mantyke> ewoluuje w taki sposób Tongue

Widać, że w poki nie grałeś. Może w anime slowpoke tak ewoluował, ale w każdej grze od gamefreak (i w chyba każdej przeróbce też) ewoluuje on przez lvl.

Witaj,

w zakładce z niestandardowymi sposobami ewolucji na liście "Ewolucje przez przedmiot" większość to ewolucje przez wymianę. Ta zakładka będzie jeszcze dopracowywana.

Co do Slowpoke to informacje na temat jego ewolucji również podane są w pokedexie 

Załączone pliki Miniatury

[Obrazek: karta_trenera.php?u=2]

Wy tak na poważnie? Patrzył ktoś kiedy to napisałem? W każdym razie dzięki za zrobienie tej zakładki porządnie Smile

Skocz do:

Szukanie: 1 gości