• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rzadkie poki Sinnoh
Witam. Próbuję jakoś zarobić ale wiadomo jak to idzie na początku. Mam 31 poziom i jestem aktualnie w Sinnoh. Pytanie czy na początkowej i drugiej wyspie (tej od 10 poziomu) znajdę gdzieś jakieś rzadkie poki ,które są dużo warte, jak tak to jakie i gdzie. Za pomoc dziękuje. Angel

Odpisz
Na samych pokach nie idzie za bardzo zarobić. Sinnoh to region podchodzący bardziej pod dropy Tongue
Najlepiej by było gdybyś ogarnął sobie hodowlę jakichś ciekawych pokemonów (rozmnażanie), z tego idą spore zyski jeśli będziesz miał dobry plan.

Odpisz
popieram przedmówce, nie da się zarobić n samych pokach

Odpisz
(15.08.2017, 14:41)Komputerholik napisał(a): popieram przedmówce, nie da się zarobić n samych pokach

dokladnie

Odpisz
(03.06.2016, 16:57)resh napisał(a): Witam. Próbuję jakoś zarobić ale wiadomo jak to idzie na początku. Mam 31 poziom i jestem aktualnie w Sinnoh. Pytanie czy na początkowej i drugiej wyspie (tej od 10 poziomu) znajdę gdzieś jakieś rzadkie poki ,które są dużo warte, jak tak to jakie i gdzie. Za pomoc dziękuje. Angel

jhj

Odpisz
(03.06.2016, 16:57)resh napisał(a): Witam. Próbuję jakoś zarobić ale wiadomo jak to idzie na początku. Mam 31 poziom i jestem aktualnie w Sinnoh. Pytanie czy na początkowej i drugiej wyspie (tej od 10 poziomu) znajdę gdzieś jakieś rzadkie poki ,które są dużo warte, jak tak to jakie i gdzie. Za pomoc dziękuje. Angel

xxxxxxxx

Odpisz
A co to za odkopywanie tematów? Dobranoc!

[Obrazek: nvroo24jsgoh.png]

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości