• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zadanie Gary'ego w Kanto
Została zmieniona nagroda za zadanie Gary'ego w Kanto. Do tej pory był to Aerodactyl. Jaka jest teraz nagroda za to zadanie?

Swoją drogą moim zdaniem to trochę nie w porządku w stosunku do graczy, którzy już wykonali to niełatwe i nietanie zadanie tylko po to, by dostać Aerodactyla, którego teraz każdy może złapać w lokacji...
[Obrazek: karta_trenera.php?u=174348]

Teraz za zadanie jest dratini

(19.10.2016, 20:18)Dubel napisał(a): Została zmieniona nagroda za zadanie Gary'ego w Kanto. Do tej pory był to Aerodactyl. Jaka jest teraz nagroda za to zadanie?

Swoją drogą moim zdaniem to trochę nie w porządku w stosunku do graczy, którzy już wykonali to niełatwe i nietanie zadanie tylko po to, by dostać Aerodactyla, którego teraz każdy może złapać w lokacji...

W sumie niesprawiedliwe no ale cóż nie będą przeglądać wszystkich ludzi którzy zrobili to zadanie i nie będą im dawać za to jakiś nagród nie przesadzaj Wink A co do Pytania to Macius Był pierwszy Big Grin

@mistrzaczek

A gdzie Ty widzisz żebym się upominał o nagrodę? Wyraziłem tylko swoją opinię. A i z tego co widzę nie byłem jedyny i Zespół dokonał pewnej zmiany, dzięki czemu jak ktoś już wykonał to zadanie może je zresetować i otrzymać nową nagrodę. Czytaj ze zrozumieniem zanim zaczniesz się wymądrzać.
[Obrazek: karta_trenera.php?u=174348]

Dostac poka wartego 2kky wydajac o wiele wiecej y na zadanie, super

podejrzewam że wartość dratini za jakiś czas wzrośnie

Możliwe Wink a i dubel nie chodziło mi o wymądrzanie się tylko po prostu tak samo jak ty wyraziłem swoją opinię Big Grin

Skocz do:

Szukanie: 1 gości