• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy podoba ci się propozycja?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
80.43%
37 80.43%
Tak, jednak mam inne sugestie (napisz w poście)
6.52%
3 6.52%
Nie
13.04%
6 13.04%
Razem 46 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego by nie Move Tutor Attacks (MTA)?!
No ja nie mam z czego Tongue

Myślę ze Olcheek zapodał jedną z lepszych propozycji na tym forum Big Grin

jestem jak najbardziej za, troche rynek z kryształami by się ruszył Big Grin

(27.10.2016, 19:52)Olcheek napisał(a): 3) Możemy nauczyć poka tylko ograniczoną ilość Move Tutor Attacks z całej dostępnej ich puli, np. 3.

Jestem przeciwny nakładaniu takich limitów. Skoro TM-y i eggsy nie są zlimitowane to czemu tutors miałyby być? Myślę, że próba uzbierania wszystkich możliwych move tutors, nawet tych słabszych może być sporą frajdą i zachęci graczy do klikania. By nie było za łatwo z każdym nauczonym takim atakiem ich cena może rosnąć wykładniczo (nawet do 100 kub więcej przedmiotów danego typu). I tak w trackie walki można użyć jedynie 4 różne ataki, w związku z tym uważam, że uzbieranie wszystkich powinno być trudne i czasochłonne, ale nie niemożliwe Big Grin

Jestem również przeciwny możliwości dziedziczenia tych ataków, niech to będzie jedynie zarezerwowane dla TM i eggsów.

(24.05.2018, 10:57)Swamplord napisał(a):
(27.10.2016, 19:52)Olcheek napisał(a): 3) Możemy nauczyć poka tylko ograniczoną ilość Move Tutor Attacks z całej dostępnej ich puli, np. 3.

Jestem przeciwny nakładaniu takich limitów. Skoro TM-y i eggsy nie są zlimitowane to czemu tutors miałyby być? Myślę, że próba uzbierania wszystkich możliwych move tutors, nawet tych słabszych może być sporą frajdą i zachęci graczy do klikania. By nie było za łatwo z każdym nauczonym takim atakiem ich cena może rosnąć wykładniczo (nawet do 100 kub więcej przedmiotów danego typu). I tak w trackie walki można użyć jedynie 4 różne ataki, w związku z tym uważam, że uzbieranie wszystkich powinno być trudne i czasochłonne, ale nie niemożliwe Big Grin

Jestem również przeciwny możliwości dziedziczenia tych ataków, niech to będzie jedynie zarezerwowane dla TM i eggsów.

Dobrze gada, polać mu!
Znaczy sie tego, popieram tą wypowiedz Big Grin

Zrealizowane.

[Obrazek: nvroo24jsgoh.png]

Przenoszę do zrealizowanych.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości