Zwrot kosztów treningowych + luźne pomysły

32 Odpowiedzi, 39609 Wyświetleń

Nie mam pokow do zwrotu wiec trudno mi zająć obiektywne zdanie w wyższych klasach i tak już trzeba robic Hp, no chyba że różnica jest tak duża i opaska daje taki bonus że nie można jej zneutralizować…
A każda ilosc Hp będzie miała znaczenie… ostatnie zwroty też wyszły trochę niefajnie przez zabezpieczenie z terminem kupna chyba dialga jest przykładem….
To znów duża zmiana która wprowadzi zamieszanie, chociaż może potrzebna…
Cukierki bf to moim zdaniem nietrafiony pomysł pisałem już gdzieś ze warto wykorzystać Warsztat i kryształy, minerały, owoce, chrupki, perły…
Skup tm i podniesienie ceny na poki sh
Przy znerfieniu cen tm jak ktoś ma klutego poka to niewiele potrzebuje tm do nauki kwestia zmniejszenia dropu itm i uwolnieniu targu by zeszło to co jest i ceny unormowaly się w czym może pomoc skup
Poki sh teraz gdy box jest zwiększony można trzymać spokojnie wiele pokow sh bez konieczności sprzedaży licząc ze kiedyś pojawia się w samsonie lub jakimś zadaniu, faktycznie skup sh poka za 250ky to trochę mało z drugiej to dodatek do pozbycia się niechcianych pokow sh co stanowi konkurencje do zapotrzebowania na poki sh do Samsona
Lokata ograniczenie do 1kky i 50% może warto zmienić do wyższych kwot i im wyzsza kwota to niższe oprocentowanie ale to mały dodatek
Praca wartosc pracy jest nikła a osiagniecie nierealne do zrobienia jeszcze z resetem pracy o północy.

Wiadomości w tym wątku
RE: Zwrot kosztów treningowych + luźne pomysły - przez Crisss - 31.03.2022, 03:36 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości