Zwrot kosztów treningowych + luźne pomysły

32 Odpowiedzi, 39593 Wyświetleń

1. Zwroty treningu - jak najbardziej za. Wyjaśniono dlaczego, więc powtarzać się nie chcę.


2. Skup TM - osobiście wolałbym bardziej, by szło to z wymaganiami do Samsona i/lub jako zadania w eventach, gdzie zamiast konkretnego TM nauczyć (co kończy się tym, że czerwoni zalewają nimi targ gdy ląduje w skrzyni), to pozwolić na naukę dowolnego. Ewentualnie w jednym (tym samym) typie.

Nawet zadania Oaka mogły mieć jedno z takich zadań przy wprowadzaniu Galar - też niewykorzystane.


3. Cukierki Dynamax w BF - uważam to za świetny pomysł. Nie dość że daje to powód używania tej części gry, którą można było zaliczyć za zbędą przez to jak została wprowadzona, to dodatkowo jest to dostępne dla wszystkich na równych warunkach. Gdyby zyskiwało się je np. z tygodniowych turniejów, to towar dostępny był by głównie dla topki. A tak każdy jest w stanie je zdobyć - nie wazne czy gracz ma 1 czy 1.000 lvl. A cena (w punktach BF) za nie jest na tyle wysoka, że towar nie będzie zalegał w plecakach.


Ode mnie to raczej tyle.
Jestem najlepszy w tym co robię,
a to co robię ładne nie jest!

Wiadomości w tym wątku
RE: Zwrot kosztów treningowych + luźne pomysły - przez MrRazz - 03.04.2022, 11:20 AM



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości