• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy podoba ci się propozycja
Tak
Nie
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dodanie do spisu lokacji informacji o ilości nie znalezionych pokemonów
Wrzucam propozycje Dziekana bo nie może się zalogować na swoje konto i mnie o to poprosił.

Witajcie.

Moja propozycja polega na tym, aby do spisu poszczególnych lokacji dodać coś takiego - [Obrazek: g0of3] 
http://scr.hu/4lpn/g0of3

Powiedzmy sobie szczerze informując się nawzajem gdzie jaki pokemon się znajduje psujemy sobie grę jak i innym. A co było głownym zamierzeniem pokemonów? No właśnie to, abyśmy sami odnajdywali przeróżne pokemony w różnych lokalizacjach. Jeżeli zobaczymy, że odkryliśmy już wszystkie pytajniki w jednej lokacji to wiemy, że pokemon którego szukamy się tam nie znajduje i szukamy w innej co przysporzy nam o wiele więcej zabawy. Wcześniej nie było czegoś takiego w pokedexie jak teraz, więc rozumie, że można było pytać na czacie gdzie jaki pokemon się znajduje bo nie mieliśmy świadomość czy on wkońcu tutaj jest czy go nie ma, a dzięki temu pomysłowi ta świadomość będzie.

Proponuje do tego pomysłu dodać też:
1. Zakaz udzielania informacji na temat gdzie jaki pokemon się znajduje na chacie ogólnym. Jeżeli ktoś będzie chciał już wiedzieć tak naprawdę to zapyta kogoś na pw, ale to będzie mały procent graczy.
2. Blokada wpisywania nazwy lokacji na chacie ogólnym jak ktoś zapyta o występowane danego pokemona.

Myśle, że to będzie najlepsze rozwiązanie jeżeli chodzi o miło spędzony czas podczas poszukiwania pokemonów w grze.

Licze na wasze zdanie na ten temat.

Z poważaniem:
Dziekanmarfiabdul1

Ps. No dobra trochę przesadziłem z punktem 1 i 2

Odpisz
a po co ci pytajniki? mowisz o frajdzie, a wieksza frajda bedzie jesli nie bedziesz mial pewnosci w 100% czy rzeczywiscie dany pok w niej jest, odkrywajac wszystkie pytajniki niema tu poniekad zabawy, bo odkryjesz i lecisz dalej, to tak samo jak by ktos na czacie ci to powiedzil czy on tam jest czy nie
dla mnie propozycja jest zla Smile
dodatkowe opcji ktore dales to przysporza aby zbedny spam na priv, jak kilka osob poda ci dana lokacje do poka a na ogolnym z reguly jest 2 max 3 osoby,
nie widze nic w tym dziwnego ze ktos sie zapyta o konkretneego poka gorzej z itemamiSmile
a z blokada wpisywania lokacji to tym mnie zabiles Big Grin jet w tej sytuacji jak polski obecny rzad Big Grin

Odpisz
Zdecydowanie na nie jestem, pokazywanie w pokedexie ilości nie znalezionych poków jak jest w skrzynkach to jeszcze spoko, choć jak zaznaczył mój przedmówca może frajdę odbierać, jednak samo to byłbym w stanie poprzeć, ale dalsze propozycje karygodne. Za niedługo wgl zabrońmy zadawać jakichkolwiek pytań na ogólnym...

Odpisz
Tak jak to przedmówcy ujeli to odbierze zamiast dawać przyjemność

Odpisz
Tragiczny pomysł. Co ci przeszkadza w udzielaniu informacji o lokacji pokemonów? Nikt cię nie zmusza - nie chcesz pomagać to nie pomagaj.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości