Powiadomienia push-luźne pomysły

5 Odpowiedzi, 7422 Wyświetleń

Moim zdaniem w grze pokewars mogły by być takie żeczy jak powiadomienia PUSH na telefonie i na komputerze mi bardzo brakuje powiadonień push jak 

ktoś w pokewars do mnie napisze 
I fajnie by było gdyby pojawiło się takie powiadomienie w które jak klikne to przeniesie mnie do konwersacji z tym graczem

Powiadomienie push o eventach

Bitwach kameralnych dla mnie 
I wielu innych 
To jest moje zdanie proszę o wyrażenie swojego w ,,komentarzach" Cool
Znaczy na warsach takie coś jest
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.04.2022, 05:09 PM przez Aquampir.)
(06.04.2022, 05:56 AM)Aquampir napisał(a): Znaczy na warsach takie coś jest
Chyba chodziło o coś w stylu powiadomienia na telefon  przynajmniej ja tak to zrozumiałem
Jemu po prostu chodzi o powiadomienia które wyskoczy nam na ekranie telefonu lub na pc kiedy jesteśmy offline w grze.

Mam wrażenie, że ten pomysł nie przejdzie bo to jest przeglądarkowe gra, a na mobilu nie jest to aplikacja a po prostu duże ułatwienie dla graczy którzy grają na telefonie stąd mobilna wersja.

Oczywiście takie powiadomienia push up by się przydały by być na bieżąco, a zwłaszcza dla tych osób którzy licytują pokemony na targu.
Kolego kolego tak w skrócie jesteś w orzegladarkowego grze która w żaden sposób nie wymaga żadnych danych od twojego pc ani urządzenia Android/iOs także wprowadzenie powiadomień raczej będzie nie możliwe póki gra nie zostanie zmieniona z pliku .php na .exe/.apk a to już jest całkowita zmiana całego interfejsu.
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
Moglibyśmy dodać jedynie takie przeglądarkowe powiadomienia. Push na urządzenia mobilne nie da rady Tongue



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości